Zenska vijagra

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Dodjem ja lepo, kao svaka postena zena u apoteku, da proverim imaju li kreme sa SPF faktorom za lice, i dok, cekah u redu, primetih propagandni letak za Vigel. Resih da malo proucim taj papiric i videh da to ne zvuci lose :).
Zanima me je l neko od vas probao - i, sta mislite o tome?
Razmisljala sam da l da stavim ovu temu na ljiis, zenski kutak ili zdravlje, pa resih, zbog posecenosti, da to uradim ovde, a moderatori ce , ionako da me premeste, ako sam promasila.
 
Treba da se namaze na klitoris,i posto ima neki "L' arginine, koji je glavni uzrocnik za produkciju Nitricnog oksida, baziranog na klitoricnoj erekciji", gel povecava "erotsko uzbudjenje"
 
W.A.S.P.:
nisi rekla da si postena zena...... al mogu i ja da odem do apoteke, do duse ljudi bi me malo cudno gledali kada bi trazio zensku vijagru al ko sto ljudi kazu cilj opravdava sredstva.....

Jesam rekla da sam dosla kao postena zena u apoteku danas, itd... kad sam postavljala temu , al si, izgleda prevideo :D ... nema veze, cena je negde od 1000 do 2000 din, i sredstvo treba jednom dnevno da se koristi i traje mu dejstvo 2 sata. Tubica je dovoljna za 6 aplikacija.
 
Cupavka:
Jesam rekla da sam dosla kao postena zena u apoteku danas, itd... kad sam postavljala temu , al si, izgleda prevideo :D ... nema veze, cena je negde od 1000 do 2000 din, i sredstvo treba jednom dnevno da se koristi i traje mu dejstvo 2 sata. Tubica je dovoljna za 6 aplikacija.
I eto pretvoti te ja u nepostenu zenu :twisted: :twisted: :twisted:
 
E, ne moz zena lepo da postavi neku finu temu, a da je ne iskvare mangupi :)- bice da si ti stvarno neki psihopata, iz ladovine, a?
Nego, jos mi niko nista ne rece konkretno za ovo farmaceutsko cudo... mora da sam promasila forim, ipak
 

Back
Top