82, 75, 74-najjace linije

Volite li da se vozite busom

  • MRZIM

  • OBOZAVAM

  • Zavisi kolko pive popijem tog dana

  • NE SMARAJ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Che_Anarki

Aktivan član
Poruka
1.966
Uzivam dok se vozim autobusom. Taj miris zenskih usmrdelih parfema krik narodne muzike i anarhisticke nalepnice izlepljene po zitavom mestu. mmmmm Sta vi mislite o ovoj liniji. Znate neke urbsnr legende o tim linijama. Ma sve u svemu..... I LIKE PIE
 
U malo si se ti autobusa vozio, vidim ja.... :) Meni dan a da ne provedem oko sat vremena u busu je propao dan..... Ja volim buseve. Vise to nego da se vozakam kolima. Najbolji busevi su 37 i 95. Aaaah, a tek tramvaji... Jednom kad sam se uzvukla iz skole s ortakinjom zapalile mi 9(ili 7 ili 11, ne secam se vise) na nbgd.... Ala smo se nagledale svakojakih ludaka. I 6 je isto uvek interesantna.
 
Sweet_Jane:
U malo si se ti autobusa vozio, vidim ja.... :) Meni dan a da ne provedem oko sat vremena u busu je propao dan..... Ja volim buseve. Vise to nego da se vozakam kolima. Najbolji busevi su 37 i 95. Aaaah, a tek tramvaji... Jednom kad sam se uzvukla iz skole s ortakinjom zapalile mi 9(ili 7 ili 11, ne secam se vise) na nbgd.... Ala smo se nagledale svakojakih ludaka. I 6 je isto uvek interesantna.

Ja sam samo napiso one kojima se vozim kada sam na brdu. Inace su tu i: 95,7,9,11,45,71,72,601,26,37..... A tramvaji su isto super. Mada vise volim bicikl.
 
Sweet_Jane:
U malo si se ti autobusa vozio, vidim ja.... :) Meni dan a da ne provedem oko sat vremena u busu je propao dan..... Ja volim buseve. Vise to nego da se vozakam kolima. Najbolji busevi su 37 i 95. Aaaah, a tek tramvaji... Jednom kad sam se uzvukla iz skole s ortakinjom zapalile mi 9(ili 7 ili 11, ne secam se vise) na nbgd.... Ala smo se nagledale svakojakih ludaka. I 6 je isto uvek interesantna.

Tramvajem se vozi najgora fela!! Hvala Bogu pa ga vise ne koristim kao nekad.
Sto se tice prevoza uopste, volim da ga koristim, tu stvarno svasta dozivim i uglavnom se dobro zabavim i nasmejem.
 
Pre dve godine, u prvoj jutarnjoj 75-ici vozio me je neko ko je jako ličio na Tom Kruza. Toliko je ličio, da sam ovde prvo napisao da me je vozio on a ne neko ko je ličio na njega. I sad se dobro sećam svog šoka kad sam ga video u ogledalu... Ulazim u potpuno prazan bus, pospano sedam na mesto i onda se potpuno zblenem u njega. Sećam se da sam pomislio: '******, evo ga Tom Kruz' :shock: Imao je malo dužu kosu i bradu, kao u 'Poslednjem samuraju'. Nisam mogao da skinem pogled s njega, on je provalio i verovatno je mislio da sam derpe, ali nema veze... Sroz bizarna situacija... I sad, još uvek, dobro se sećam cele vožnje.

Posle sam analizirao da li sam te noći pio neka čudna pića, da li sam pušio smešne cigarete, da li mi je neki nepoznati čika ponudio bombonu koju sam prihvatio, da li sam jeo neke čudne pečurke... I ništa, totalno strejt.

To jutro je u mojoj ličnoj istoriji ostalo ubeleženo kao 'Jutro kad me je u praznoj 75-ici vozio Tom Kruz'.
:)
 
pa nisu te linije bezanijska kosa-fontana-nbg-grad uopste tako strasne...
stavise ja 75-icu dozivljavam kao "finu" liniju, 82-ojka ide vrlo retko i uvek je poluprazna, 74 je bese ona nova linija? :?
po meni, gadna je recimo 15-ica, sto se sastava ljudi u njoj tice, mada je super zbog toga sto je cesta, , 83 je bas linija za izbegavanje, onda pomenuti 601...
to bar sto se zemuna i novog beograda tice...za ostale delove grada ne znam...
 
S_K_V_O:
pa nisu te linije bezanijska kosa-fontana-nbg-grad uopste tako strasne...
stavise ja 75-icu dozivljavam kao "finu" liniju, 82-ojka ide vrlo retko i uvek je poluprazna, 74 je bese ona nova linija? :?
po meni, gadna je recimo 15-ica, sto se sastava ljudi u njoj tice, mada je super zbog toga sto je cesta, , 83 je bas linija za izbegavanje, onda pomenuti 601...
to bar sto se zemuna i novog beograda tice...za ostale delove grada ne znam...

Ko je rekao da su lоše... 75-ica je jedna od najfinijih, tj. sa najfinijim cicama :) A i onako, dobra je linija.
82-ojka ide retko i uvek je prazna ali su me pre par godina u njoj ipak startovali ridžovani u nedelju u sedam ujutru :shock: Skroz je čudna linija... Možda je jedino 74-orka čudnija, skroz ide nekako uvrnuto...
 

Back
Top