Kako preboleti rastanak?

Njah ja sam zadnji put iskoristila sve zenske fazone koje postoje. Sledeci dan odmah soping, i to naveliko, zatim uvece pijancenje i ludovanje, i zatim drugi tip, onaj sto i sam vidi da je tu iz istih razloga kao i tekila. Ako mislis da me je manje bolelo nije, ali je sve ipak bar malo doprinelo da se bolje osecam.
 
Nema leka, a da je dobar.
Prosto moraš da sediš i plačeš i sačekaš da isplačeš dovoljno.
Tek kada se dovoljno isplačeš, moći ćeš normalno da nastaviš.
Sva ostala rešenja čine da se problem uzme neki maligni, hronični oblik.
 
Da ali kod mene su okolnosti takve da mi na pamet ne pada kafic ,i trosidba....jer sada moram da razmisljam kako iseliti iz stana....ustedeti pare da se plati drugi stan.....i sve to ne bi bilo strasno ali pomisao da nas vise nema......jeziva je...
 
W.A.S.P.:
a takva je situacija...... zao mi je devojko rado bih ti pomogao al kso sto vidis ne mogu....ja sam ti reko ono sto u mom slucaju radi....sve sto mugu da ti kazem je srecno
heh ...hvala....znas ja nisam neko bez iskustva....imala momaka ihaha....i bas me bilo briga.....sta bude bice...ali ovo me sada dotuce....van pameti....sebe ne poznajem...
 
frida-kahlo:
Da ali kod mene su okolnosti takve da mi na pamet ne pada kafic ,i trosidba....jer sada moram da razmisljam kako iseliti iz stana....ustedeti pare da se plati drugi stan.....i sve to ne bi bilo strasno ali pomisao da nas vise nema......jeziva je...
Pa što si onda raskidala?
Mora da te je tip otkačio :sad:

Jbg, moraš se snaći, život ide dalje. U svemu lošem ima nešto dobro. Zamisli da si se udala za njega, izrodila decu, pa se razvela! Ovako nemaš problema, počni da uživaš u slobodi ma koliko ti trenutno bilo teško. A ostali problemi - rešiće se...(ova mi je rečenica nešto poznata).
 
Bilo bi dobro da postoji čarobni štapić za takve stvari, ali nema ga.
Nemoj da sediš kod kuće, nemoj da gledaš zajedničke slike niti da preturaš po poklonima koje si od njega dobila, skloni sve. Napuni kutiju uspomenama i skloni je negde i zaboravi na nju.
Viđaj drage ljude, ne govori o njemu, raduj se stvarima koje ranije nisi videla jer su ti oči bile vezane i videle su samo njega.... Boli mnogo, noću je strašno ali sve to prođe.... samo budi jaka, hrabra i strpljiva...
 
Ma boli te uvo, furaj dalje, nek te tesi saznanje da je to sastavni deo zivota, vecini se to desava i to je tako. Znaci, utesno je saznanje da se to desava svima i da su drugi prosli isto sto i ti sada prolazis.
Naravno, treba imati i na umu da posle kise dolazi sunce a posto ti je sada lose mozes ocekivati samo bolje i zato:
GLAVU GORE, VISE VOLJE, BICE BOLJE.
 
frida-kahlo:
U pravu si ,skroz....ali nije lako...znas najgora je stvar osecaj krivice...krivis sebe ..preispitujes...ma haos.....a nema vajde.....

Znam izvrsno !
Pogotovo ta priča sa preispitivanjem... To je jedno takvo samomučenje, kojeg ne možeš da se oslobodiš. Kao da čoveku nije dosta što ga sam rastanak boli, nego ne može ni da se oslobodi takvih misli.

Meni je tako bilo sa onim prvim vezama. I nekada nisam našao lek za to stanje. Valjda zato što i ne postoji.
Onda kada sam postao stariji i valjda nešto pametniji, nisam bio u prilici da izvučem bilo šta pametno na tu temu, jer sam tada pri raskidima bio srećan.

No zato se sada ipak sa radošću setim tih veza zbog čijeg raskida sam se osećao užasno...
A ovih drugih ne.
 
Tamo_Neki:
Ma boli te uvo, furaj dalje, nek te tesi saznanje da je to sastavni deo zivota, vecini se to desava i to je tako. Znaci, utesno je saznanje da se to desava svima i da su drugi prosli isto sto i ti sada prolazis.
Naravno, treba imati i na umu da posle kise dolazi sunce a posto ti je sada lose mozes ocekivati samo bolje i zato:
GLAVU GORE, VISE VOLJE, BICE BOLJE.

Da li mogu da se zahvalim u njeno ime ?
Baš tako !
Upravo lepa reč...
 
ggolub:
Pa što si onda raskidala?
Mora da te je tip otkačio :sad:

Jbg, moraš se snaći, život ide dalje. U svemu lošem ima nešto dobro. Zamisli da si se udala za njega, izrodila decu, pa se razvela! Ovako nemaš problema, počni da uživaš u slobodi ma koliko ti trenutno bilo teško. A ostali problemi - rešiće se...(ova mi je rečenica nešto poznata).

Ne nije me otkacio ....ali je uradio nesto sto me zabolelo ali nije ni to sve ...u krizi smo inace....nije kako treba.....morala sam da prekinem ...sve jedno ko...on ili ja neko bi to uradio...
 
Tamo_Neki:
Ma boli te uvo, furaj dalje, nek te tesi saznanje da je to sastavni deo zivota, vecini se to desava i to je tako. Znaci, utesno je saznanje da se to desava svima i da su drugi prosli isto sto i ti sada prolazis.
Naravno, treba imati i na umu da posle kise dolazi sunce a posto ti je sada lose mozes ocekivati samo bolje i zato:
GLAVU GORE, VISE VOLJE, BICE BOLJE.
Hvala !1 to je inace i bio moj zivotni moto...boli me uvo...sportski cu to da podnesem....ali sada ne znam sta mi je....Ti si svakako u pravu !!
 
Feelgooood:
Bilo bi dobro da postoji čarobni štapić za takve stvari, ali nema ga.
Nemoj da sediš kod kuće, nemoj da gledaš zajedničke slike niti da preturaš po poklonima koje si od njega dobila, skloni sve. Napuni kutiju uspomenama i skloni je negde i zaboravi na nju.
Viđaj drage ljude, ne govori o njemu, raduj se stvarima koje ranije nisi videla jer su ti oči bile vezane i videle su samo njega.... Boli mnogo, noću je strašno ali sve to prođe.... samo budi jaka, hrabra i strpljiva...
Hvala ti.....i tebi i svima vama koji delite ovo sada samnom....Znaci mi....Da nevolja bude veca , zivim u drugom gradu ,daleko od svojih prijatelja...:O( uz koje bi mi bilo mnogo lakse....ovako je bas Blah :O(
 

Back
Top