saobracajka

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
E ljudi jutros dok sam vozio-preciznije dok sam se ukljucivao zveknuo sam nekog lika pa me interesuje kolko ce da me oderu i kolko kosta prednji branik za floridu posto ga nema na otpadima(i far i zmigavac)
 
Zavisi od uslova pod kojim si ga udario (lokacija, tvoja i njegova brzina, vremenski uslovi, preglednost toga mesta gde ste se stigli, materijalna steta, ugrozavanje bezbednosti...). Mislim da je prikladnije reci da ce ti kazna biti DO 15 000 sto znaci da moze da bude i 1000 ;)
A sto se tice delova... nemam pojma, ali te molim da javis kada budes kupio da bas vidim koliko su "jeftini" ti delovi za nasa vozila (inace s ovom frazom su mene nagovarali da kupim Zastavu :evil: )
 
kad su mi slupali juga, zvao sam radnje da vidim cene delova ( nisam mislio da ga popravljam vec da od majstora dobijem predracun gde se vidi da je popravka preskupa i da mi isplate totalnu stetu) i nisu nesto skupi delovi, prednji blatobran je npr 3500 din, hauba je najskuplja, oko 7000, i ostalo je tu negde izmedju. U stvari, cela skoljka izadje oko 1000E, cini mi se.
 
W.A.S.P.:
Kad liku nisi dao 100 E pre policije, sada ces da platis debelu kaznu. U tom slucaju mu ne popravljas auto ti, vec osiguranje, osim ako nisi vozio bez dozvole, pijan ili naduvan. Ne daj Boze sledeci put placaj svu stetu do visine kazne jer ces biti "overen" kod sudije, i nema minimuma nocane kazne. Sa srecom
 
Ajd da iskoristim temu da ne otvaram novu... opuc'o me danas jedan taksista, ali sam ja bio kriv pa smo se dogovorili da mu dam 200EUR. Pa me interesuje da li sam se zaebo... onako otpirlike.... On je vozio Mercedesa 124-ku i sad mora da menja haubu komplet sa maskom, far, branik i malo da popegla krilo i naravno da ofarba haubu i krilo u metalik boju... e sad... jos ostaje pitanje da li je probio hladnjak posto nije mogao da podigne haubu da pogleda.... inace radi se o prednjem levom cosku ako nesto znaci....
 
Dovla:
Ajd da iskoristim temu da ne otvaram novu... opuc'o me danas jedan taksista, ali sam ja bio kriv pa smo se dogovorili da mu dam 200EUR. Pa me interesuje da li sam se zaebo... onako otpirlike.... On je vozio Mercedesa 124-ku i sad mora da menja haubu komplet sa maskom, far, branik i malo da popegla krilo i naravno da ofarba haubu i krilo u metalik boju... e sad... jos ostaje pitanje da li je probio hladnjak posto nije mogao da podigne haubu da pogleda.... inace radi se o prednjem levom cosku ako nesto znaci....

Zajebao si se sto nisi zvao pandure. Jer on ti je uzeo pare i sad te opet moze tuziti da si pobegao sa mesta nesrece ili slicno.
 
Dovla:
Ajd da iskoristim temu da ne otvaram novu... opuc'o me danas jedan taksista, ali sam ja bio kriv pa smo se dogovorili da mu dam 200EUR. Pa me interesuje da li sam se zaebo... onako otpirlike.... On je vozio Mercedesa 124-ku i sad mora da menja haubu komplet sa maskom, far, branik i malo da popegla krilo i naravno da ofarba haubu i krilo u metalik boju... e sad... jos ostaje pitanje da li je probio hladnjak posto nije mogao da podigne haubu da pogleda.... inace radi se o prednjem levom cosku ako nesto znaci....
:shock: :shock: :shock:
Koje boje je taj Mercedes i gde se to desilo??? Imam druga taksistu kojme se upravo to desilo i sa baš takvim autom u NS?
 
68Charger440:
Zajebao si se sto nisi zvao pandure. Jer on ti je uzeo pare i sad te opet moze tuziti da si pobegao sa mesta nesrece ili slicno.
Pa dosao je jedan pandur i kaze "Ljudi nemojte da mi pravite ovde haos... jeste li se dogovorili ili da zovem uvidjajnu ekipu?" i mi mu kazemo da smo se dogovorili i covek se okrene i ode i samo je trazio da sklonimo kola sa ulice.
 
Pa kad je slupam to mora da bude naopacke :lol::lol::lol:
Pa tamo kod Doma Sindikata imaju tri trake u jednom smeru i jedna u suprotnom. Ja sam isao srednjom trakom i povilenim za parking mestom na levoj strani i onako mahinalno se prebacim kao da su trake 2:2 a ne 3:1 vidim niko ne ide u susret i namotam, medjutim on je bio u levoj traci tako on mene opali. E sad pitanje je koliko je on brzo isao i da li sam ja bas 100% kriv, ali ipak hteo sam da skrenem preko pune linije i onda nisam hteo da se mnogo bakcem oko krivice jer definitivno ja sam kriv ako ne zbog prestrojavanja onda zbog namere za prelazenjem preko pune linije. ;)

Nego... imam jos jedno pitanje sad mi rece jedan policajac da moze pa me interesuje koliko je to primenjivo u praksi. Naime kaze da osiguranje ipak moze da isplati njemu stetu na osnovu nasih izjava da smo ucestvovali u saobracajnoj nesreci i da ja nisam bio pijan. Bio sam do osiguranja onaj poceo nesto da bi prica kako mi treba dokaz za nesrecu i da nisam bio pijan. Isto kaze da kao dokaz o nesreci je dovoljna nasa izjava, a da policija mora da napise potvrdu da nisam bio pijan. na moje pitanje kako da sad neko napise da juce nisam bio pijan on kaze: "Ma dodjite vas dvojica zajedno, nemojte da popravljate auta, napravicemo procenu pa cemo videti".
 

Back
Top