Shakira ili Madona

Uff, a kao Šakira ima neke ozbiljne pesme ili šta? :roll:
Madona peva o univerzalnim temama za razliku od mnogih pop pevačica , a ne treba zaboraviti ni njenu aktivnost u borbi protiv rata (u Iraku).
Zato, ja definitivno gotivim Madonu i uz Kyle Minogue, ona je jedina ozbiljna pop pevakuša i teško da je jedno devojče kao Šakira može sustići.
 
Madona duze traje,pa je treba postovati.Nema losu muziku,mada ne slusam ni jednu ni drugu.A Sakira,nema losu muziku,sve je koliko znam sama pisala(sto takodje zasluzuje postovanje),mada kad peva zvuci kao ovca.Tako da moj glas samo zbog istrajanja u pop muzici ide Madoni.
 
DabaMAN:
Uff, a kao Šakira ima neke ozbiljne pesme ili šta? :roll:
Madona peva o univerzalnim temama za razliku od mnogih pop pevačica , a ne treba zaboraviti ni njenu aktivnost u borbi protiv rata (u Iraku).
Zato, ja definitivno gotivim Madonu i uz Kyle Minogue, ona je jedina ozbiljna pop pevakuša i teško da je jedno devojče kao Šakira može sustići.

pa sta mislish sto je ozbiljna i sto se bori protiv raka?hello omatorila je...ima decu/Ima supruga,zeli da ulozi svoj novac u dobre svrhe.Ali ipak je kao tinejdzer bila fu*fa(ne mogu i necu to da postujrem!)kao dobra teta koja je legenda(koju znamo iz danasnjice je simpa)ali mracna sado-mazo sexy madona je ocaj :roll:
 
joGooOOD:
DabaMAN:
Uff, a kao Šakira ima neke ozbiljne pesme ili šta? :roll:
Madona peva o univerzalnim temama za razliku od mnogih pop pevačica , a ne treba zaboraviti ni njenu aktivnost u borbi protiv rata (u Iraku).
Zato, ja definitivno gotivim Madonu i uz Kyle Minogue, ona je jedina ozbiljna pop pevakuša i teško da je jedno devojče kao Šakira može sustići.

pa sta mislish sto je ozbiljna i sto se bori protiv raka?hello omatorila je...ima decu/Ima supruga,zeli da ulozi svoj novac u dobre svrhe.Ali ipak je kao tinejdzer bila fu*fa(ne mogu i necu to da postujrem!)kao dobra teta koja je legenda(koju znamo iz danasnjice je simpa)ali mracna sado-mazo sexy madona je ocaj :roll:
I zato sto je omatorila ne valja???? :roll:
Madona je na sceni 20+ godina i josh uvek joj je popularnost na vrhu,dok su Sakiru svi pozaboravljali
 
Ne shvatam da ljudi vole Madonu zato shto je duze na sceni!! Ja gledam kvalitet, ne kvantitet. Shakira ima ok glas, a Madone nema. Mislim, O BOZE!!! Svi znaju da je do bine doshla tako shto je vishe puta rashirila noge... A to shto se bori protiv rata u Iraku- Shakira je ambasador dobre volje/UNICEF shto je mnogo efikasnije i za vece poshtovanje. Nju su "pozaboravljali" poshto se vishe ne pojavljuje na sceni. A zashto?? Zato shto se bavi socijalnim radom. Ionako, ona bar nije licemerna kao Madona (pesma Hollywood je tipichan primer). Madona nikad nije bila neka pevachica, probila se samo zato shto je bila kontraverzna, nishta vishe.
 
britgirl:
joGooOOD:
DabaMAN:
Uff, a kao Šakira ima neke ozbiljne pesme ili šta? :roll:
Madona peva o univerzalnim temama za razliku od mnogih pop pevačica , a ne treba zaboraviti ni njenu aktivnost u borbi protiv rata (u Iraku).
Zato, ja definitivno gotivim Madonu i uz Kyle Minogue, ona je jedina ozbiljna pop pevakuša i teško da je jedno devojče kao Šakira može sustići.

pa sta mislish sto je ozbiljna i sto se bori protiv raka?hello omatorila je...ima decu/Ima supruga,zeli da ulozi svoj novac u dobre svrhe.Ali ipak je kao tinejdzer bila fu*fa(ne mogu i necu to da postujrem!)kao dobra teta koja je legenda(koju znamo iz danasnjice je simpa)ali mracna sado-mazo sexy madona je ocaj :roll:
I zato sto je omatorila ne valja???? :roll:
Madona je na sceni 20+ godina i josh uvek joj je popularnost na vrhu,dok su Sakiru svi pozaboravljali

ne... :roll: iznosim cinjenice,majka je i naravno da mora da se upristoji.DA ucini nesto korisno od svog zivota(idi bre,zabrabnila je svoju zanimljivu knjizicu sex--->imam je sa neta...znash kakve gluposti???kao "umetnicke fotografije i sad cu da ti navedem 1 citat!"-i like my puss*
sometimes i state at the mirror when im undressing and wonder what i would look like..."OCAJ! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: znaci jadnici je zaista trebalo love(madoni)pa je objavila malu slatku knjizicu :lol: shakira...tja,istina je da je trajala sezonu,ipo??? 8) ali je josh uvek ostala medju onima koji slusaju kvalitetnu muziku ostala upamcena.Mislim,zameram ja njoj i tebi sto ih poredish na mtv-kalibar...brrrr koja uvreda :evil: !
 
Tinar:
Ne shvatam da ljudi vole Madonu zato shto je duze na sceni!! Ja gledam kvalitet, ne kvantitet. Shakira ima ok glas, a Madone nema. Mislim, O BOZE!!! Svi znaju da je do bine doshla tako shto je vishe puta rashirila noge... A to shto se bori protiv rata u Iraku- Shakira je ambasador dobre volje/UNICEF shto je mnogo efikasnije i za vece poshtovanje. Nju su "pozaboravljali" poshto se vishe ne pojavljuje na sceni. A zashto?? Zato shto se bavi socijalnim radom. Ionako, ona bar nije licemerna kao Madona (pesma Hollywood je tipichan primer). Madona nikad nije bila neka pevachica, probila se samo zato shto je bila kontraverzna, nishta vishe.

Shakirin glas je uzasan, da li si je ikada slusao/la uzivo ?
Madonna do bine nije dosla tako sto je rasirila noge, to je samo jedna od glupih izmislotina koje je prate kroz karijeru...
Madonna je pre 13 godina dobila nagradu od AmFar za najveceg borca protiv side. A verovatno ni jedna druga poznata licnost nije dala vise para u dobrotvorne svrhe od Madonne (mozda jedino Elisabeth Taylor) samo sto neki to reklamiraju a neki ne.
Madonna jeste uvek bila kontraverzna ali to joj je samo odmoglo, jer ako pratis prodaju njenih albuma, oni koji su bili najprovokativniji su najlosije prosli (Erotica i American Life).
 
Ne Mogu da verujeM kako vi uMeTe da posTavljaTe glupe TeMe!!!!Kako Mozete da ih poredite?!
Madona je legenda,Toliko dugo radi i dalje na vrhu...MisliM svaka joj chasT...
Dok Shakira..pa nije losha [ovo kazem da bih ziva ochekala suTra!!!] ...
ali ponavljaM,glupo je porediTi ih!!!
 

Back
Top