TRACITE LI SVOJE VREME

gost 36952

Elita
Poruka
17.066
Da li razmisljate o kvalitetu provedenog vremena. Ja ranije nisam, medjutim sada se osecam opljackano kad me neko "gusi". Ranije sam mnogo gledala tv. Sada ne mogu da se samoj sebi nacudim sta mi je to trebalo.

Cenite li dovoljno svoje vreme koje naravno ne mozete da ustedite ali ne morate ni da ga tracite?
 
tratjim ga do zla Boga odgovorima na glupe teme
i070.gif
 
imam neku vrstu grize savesti da u proslosti nisam kvalitetno provodila vreme. Sad mi fali neka energija , dodatna motivacija, al uvek imam iygovor da ne mogu nesto da stignem jer sam veci deo dana na poslu (dolazim kuci oko 18h), onda budem umorna, pa rucamo, pa da malo predahnem, e eto vec je vece , peglam garderobu, eventualno nesto skuvam i tako... :roll:
 
gurmanci:
Vreme je jedino sto ne mozemo da ustedimo ili nadoknadimo.

Zivot nam se sastoji od vremena.

Volimo da zivimo, a ponasamo se uglavnom kao da cemo ziveti 500 god.
)

Mislim da i ne zelim da ga stedim...takodje i da nadoknadim...
volim zivot jer sam takav...volim vrijeme jer promice...i volim to sto necu zivjeti 500 godina...mogu da umrem i sutra...da li je to bitno?
 
gurmanci:
Da li razmisljate o kvalitetu provedenog vremena. Ja ranije nisam, medjutim sada se osecam opljackano kad me neko "gusi". Ranije sam mnogo gledala tv. Sada ne mogu da se samoj sebi nacudim sta mi je to trebalo.

Cenite li dovoljno svoje vreme koje naravno ne mozete da ustedite ali ne morate ni da ga tracite?


Upravo sad mi je dosao taj period kad bi radije bio po 10h dnevno na krsti nego da uradim nesto korisno. I svaki drugi mesec je tako i drzi me po 10-20 dana :roll:
 
Tracim ga,...bezveze,na loshe ljude,a ponekad unishtim dan sebi,smorim se,ali svojom zaslugom,ne bih trebala da dopustim da me neke stvari ponesu ka tome da mi vreme proleti i posle mi krivo,uveche kad legnem,onda razmishljam,shta sam uradila,shta nisam i chesto mi je zao same sebe,ali menjam se u poslednje vreme,...Pokushavam da izbacim stvari koje su me dovele do toga da propustim vazne stvari,...Samo se treba zainatiti,...meni josh malo fali da vishe ne zalim za protracenim vremenom,..;)
 
gurmanci:
Da li razmisljate o kvalitetu provedenog vremena. Ja ranije nisam, medjutim sada se osecam opljackano kad me neko "gusi". Ranije sam mnogo gledala tv. Sada ne mogu da se samoj sebi nacudim sta mi je to trebalo.

Cenite li dovoljno svoje vreme koje naravno ne mozete da ustedite ali ne morate ni da ga tracite?

mislm da se ne treba opterecivati nacinom na koji si proveo vreme vec tu energiju uloziti u kvalitetno planiranje buduceg vremena.
 
gurmanci:
Da li razmisljate o kvalitetu provedenog vremena. Ja ranije nisam, medjutim sada se osecam opljackano kad me neko "gusi". Ranije sam mnogo gledala tv. Sada ne mogu da se samoj sebi nacudim sta mi je to trebalo.

Cenite li dovoljno svoje vreme koje naravno ne mozete da ustedite ali ne morate ni da ga tracite?

mozhda nisi ni trebala pochinjati...
 
gurmanci:
Ranije sam mnogo gledala tv. Sada ne mogu da se samoj sebi nacudim sta mi je to trebalo.
Pada mi na pamet da je kvalitet programa dotakao dno :lol:
Baš mnogo ljudi u zadnje vreme priča kako ne gleda TV više uopšte :shock:
Pa, recimo da sam i ja među njima, ali mi je komp. dobrim delom zamenio TV. :?
Da, traćim vreme :?
 

Back
Top