Ima li neko ideju?

Tamo_jedan

Početnik
Poruka
23
Pozdrav ljudi,
Uskoro otvaram Caffe na vrlo prometnom mestu,konceptualno je zamisljen kao klasican kafic.S obzirom da se nalazi u poslovnom delu grada (banke ,trgovine,kancelarije ..itd),imam ideju da osim klasicne ponude ubacim i neku brzu klopu,tipa dorucka,koji bi bio u ponudi do nekih 13 h.Iskljucujem pljeskavice i pice .Ima li neko neku orginalnu ideju , posto u sklopu lokala imam dovoljno mesta i za kuhinju.
 
Možda da razmisliš o varijanti koja se često može sresti u Italiji - mada je njihov koncept malo drugačiji da ljudi nešto klopnu poslije posla, a prije večere, ali kod njih se drugačije živi, pa ne znam...
 
Tamo_jedan:
Ima li neko neku orginalnu ideju , posto u sklopu lokala imam dovoljno mesta i za kuhinju.
Nije originalna, ali JA bih volela da doručkujem omlet sa slaninom.
Ili razne druge obične doručke, koji nisu sendvič.
I obavezno da imaš krofne.
I čokoladno mleko.
Toliko. :D
 
sibirska:
@hanibal
Simplement-rien! Je me force de faire quelquechose, mais les circonstances me ralentissent...Chez toi, ma che(авек аксонт)rie?!
Da ipak odustanem i upišem kineski, a?
ma super se snalazis
mias j'avais impression que tu commences un nouveau buisness ou je me trompe?
t'as plus le salon de beaute?
 
hehe moi aussi breeee
moi j'ai pris rendez-vous pour un seminaire "comment monter sa propre boite" on va voir
ako ne razumes zargon pitaj samo:p
et que-est que tu vais faire en septembre?
 
Mozes osim hrane da dostavljas i kafu, to je sada hit.Znam neke drugare koje rade dostavu lekova bajkovima za neku apoteku.Ako hoces mogu da saznam njihov broj pa da ti javim.Nemas amortizaciju,gorivo,mogu svuda da prodju po gradskoj guzvi.
 
grashak!!! niko nema grashak :(
nesto s grashkom:) e da jedino shto je jutro pa ne ide:)
nestho posno mozhe mozda. ali ne samo to....dosadno..ali imash sad i vegetarijance to je u modi :)
nesto tako lakshe.???
przhi jaja..al nemoj neke cene da odvalish
eto nemam pojma mrzim ove kreativne
e, pa mozesh kacamak...nemam pojma
kacamk+sir kacamak+mleko : ))

prelistaj neke kuvare pa nadji neshto simpatichno...neke domace kuvare ne ovo italija blatruc..
hm voce..samo to se kupi u pijaci
e jela sam koh pre neki dan to je lagano...kao kolach ali malo drugaciji
ne znam ebemliga onaj tzv patin narodni kuvar ima bar 5cm debljine a po fast foodovima se vrte pljeskavice cevapi i pice : ))
e meni su super neke salate zanimljive...ali to isto mozda nije bash za dorucak...i ne bih bas kupovala jer je skupo

.....cemuovosluzi a posto ne steti onda valjda koristi :evil:.....
ne znam zavisi mozda i de ti je lokal...ili stavi tu klasichnu ponudu i jednu enklasnichnu...
shta ti obicno doruckujesh.....

e znam angazuj neku agenciju-za-istrazivanje-trzista da ti uradi anketu.....ehe hehehehehehe

tashke :)
e moyesh da pohujesh bagrem...to je originalno...mislim cvet...ili jabuke u shlafroku...ili sutlijash :) griz:) ..... chokoleshnik...sve bre kalorije

evo prilog shta kazhe kolega, citiram:
"znachi obavezno:
tunjevina (u salati) a umesto hleba da se daju trouglovi sa sirom ili kroasani!
navedi by stvorbre!"

dalje nije hteo oce za svoj restoran.....pozuri : ))
e pa mozes neke sendviche
izvini nije nishta pametno ali sta me briga idem spavati

mozes da delish rakijicu da se ljudi malo razbude, po popularnim cenama :evil:
 
ma daj ti kavijar i shampanjac...ko ima da plati nek ostane....ko nema nek sidje na banjalucki cevap
e od tih kao zdravih..volim npr neke pahuljice ovsene-razh-jecham ..... i to se malo skuva, kao dobije se kasha...pa tu ubacish nesto tipa suvo grozdje orasi
kao "musli"
ima i toga
e pa mozes neke pite...one na kore shto se redjaju...mada toga imash recimo po kafanam, u izlozima...ono pita sir, zelje...ima chak i heljda
spremi ti njima hosenfefer : )
 
Hem end egs, egs end hem i varijacije...Moze i debele palacinke sa nekim filom...skontaj sta je ukusno, a tebi isplatljivo...Ajd malo manje isplatljivo, a vise ukusno...Imaces posla, stecices ime i naravno dooobru zaradu...
Ne zali da angazujes profi kuvara...Oni sve cake znaju...i ja sam taj, ali nse godinama ne bavim sa tim...
 

Back
Top