OTCEPIMO BEOGRAD - iz vise razloga

OTCEPITE BEOGRAD

  • TREBA LI BEOGRADU SRBIJA

  • STA MISLITE O TOME STA JE SRBIJA BEZ BEOGRADA

  • KAKO OSLOBODITI BEOGRAD SRBIJA

  • BEOGRAD BEZ SRBIJE NA VISE NACINA

  • IZMEDJU BEOGRADA I SRBIJE VISE NEMA RESENJA

  • CEMU TA SRBIJA BEOGRADU

  • PERA LOZAC U BEOGRADU

  • PERA LOZAC PREMIJER VLADE BOGRADA

  • BEOGRAD CE BITI SPASEN OD SRBIJE

  • BEOGRAD BEOGRADJANIMA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fazon

Obećava
Poruka
58
Rodjen sam davne hiljadu devetsto sedashdevete godine bash ovde , negde posle ponoci...gore povise Slavije.
Umoran od svega podjoh kuci da obidjem moje.
Od tad poceh da zivim i obitujem u malom gradu velikih ljudi zvanom Beooograd Singidunum Belgrade . I voljah sve ulice tvoje i obale staroga grada sto znades da nisu sjajne. I lepo beshe neko vreme poceo si da rastes da se sirih bash kao dizelashi po splavovima , pocelo se raditi Na tebi bez obzira sto su se monogi U tebi poceli raditi svim i svacim, kako bi bio deo neceg novog bez poretka u svetu koji je ipak neminovan.
Dok te danas mnogi politicari izrabljuju i prave ti los imidz u ovoj zemlji koja i nepostoji tako i u svetu odnosno Evropi kojoj si blizi nego li Lajkovcu, ti napravi istorijski potez i otcepi se od srbije i spasise Beograde Beogradeeee !!!



p.s.Beograd je ponovo blistao 9 maja!!! LDP LDP LDP
 
Vi kao ne znate sta pricam!
Jasno i glasno kazem da Beograd treba da se otcepi o veceg dela Srbije i ne zelim da bilo koga vredjam, vec kao razlog za to navodim jednostavnu cinjenicu : MNOGO SMO JAKIII !!!





a sto se tice - Sta je brze ili zec ... pa verovatno !!!





.... ............ malo se zezam
 
98194qo.jpg


udri pichku mamu mu *****,krije se iza zene hahahahah

a evo je i ova debilusha fazon,ona je u stvari chedina drolja

majica%202.jpg


hahhaaaa
 
Vidish MASTERMIND, ti zapravo ne skrivash da si fashista i sovinista, ti prosto uzivash u nasilju !
Zamislite,nije mu dosta javne diskusije pa mi josh shalje i privatne poruke...pominje mi kevu i caleta, on bi malo ovo i ono.. a ja ga jednostavno pitam - Pa je li tvoja bolesna !
To je razlog vishe da se otcepimo od takvih kao sto si ti !
Hval shto nam pomazesh.
 
fazon:
Vidish MASTERMIND, ti zapravo ne skrivash da si fashista i sovinista, ti prosto uzivash u nasilju !
Zamislite,nije mu dosta javne diskusije pa mi josh shalje i privatne poruke...pominje mi kevu i caleta, on bi malo ovo i ono.. a ja ga jednostavno pitam - Pa je li tvoja bolesna !
To je razlog vishe da se otcepimo od takvih kao sto si ti !
Hval shto nam pomazesh.

alo bre INDIJANCU,ti si taj koji smara na PP,a ja ti samo odgovaram,evidentno je da si imbecil,
ono...vec si se otcepio od realnosti,i ja bi ..kad bi tvoj shef odreshio kesu i chastio lobe
nego uvek cu povracati po mitiserima koji zalutaju na ovaj podforum(zasto svi na ovaj???)
imas podforume "politika","oni traze njega" i to....
pa idi tamo i smaraj
da ovde ima admina odavno bi te shutno,ali ne,vazno je da meni admin salje PP da ne stavljam onog "smajlija za spamere" :mrgreen:,a gaji ovakve retarde kao sto si ti
 

Back
Top