Sotonistički govor u pjesmi!!!

Gven:
Ajooooj, kak ste svi ozbiljni....
Pa isto kao i oni koji prave ta "istrazivanja" bas me zanima sta bi bilo kad bi pustii grandovce u rikverc i sl. I jos jedna stvar mi nikad nije bil ajasna, zasto kojidjavo tu pustaju neke unazad i iz petini zila nesto dokazuju kad ima krs bendova koji otvoreno pevaju o satanizmu. Uzmi recimo Mercyful Fate. . . Prvi par albuma ga ubise, skoro u svakoj pesmi. . . A to nikad niko da spomene. . .
 
Into The Coven

[SOLO: MICHAEL]

Howl like a wolf
And a witch will open the door
Follow me and meet our High Priestess

Come, come into my Coven
And become Lucifer's Child

[SOLO: MICHAEL]

Undress until you're naked
And put on this white coat
Take this white cross and go to the middle of the ring

Come, come into my Coven
And become Lucifer's Child

[SOLO: HANK & MICHAEL]

Suck the blood from this unholy knife
Say after me: my soul belongs to Satan

Now, now you're into my Coven
You are Lucifer's Child
Into the Coven
Lucifer's Child
 
Meni su te pesme bajke za zastrasivanje male dece. Ovo npr:
Inkubus Sukkubus - "Aradia"

Mother Diana, Queen of Wytches
Stars in the Heaven obey your calling
Mother Diana, temptress, sorceress
Spinning your magick above the earth
Bore ye Aradia, daughter of incest
Wytch child of Lucifer, teacher divine
Lucifer, Diana, strega Aradia
La Vecchia Religione
Lucifer, Diana, strega Aradia
La Vecchia Religione
Stregoni, stregoni sulla terra
Bella strega Aradia
Stregoni, stregoni sulla terra
Bella strega Aradia
 
To je stvar ljudskog mozga koji cuje ono sto zeli i koji je subjektivan. Psiholozi su napravili istrazivanje sa zvukom skripe koji su kompjutreski napravili. Jednoj grupi ispitanika su postavili pitanje "sta ste culi?" a drugoj "da li cujete zenski glas koji doziva u pomoc i vristi?". U prvoj su svi odgovoril da se cuje nejasna skripa a u drugoj su svi potvrdili da se cuje zenski glas. Dakle sve je to stvar onoga sto mediji plasiraju. Uostalom i da jeste tako oni koji su postavili to sto se cuje, su to uradili zbog marketinskog trika koji podize popularnost "misterioznoj" grupi kod tinejdzerske publike.
 
Marija D:
To je stvar ljudskog mozga koji cuje ono sto zeli i koji je subjektivan. Psiholozi su napravili istrazivanje sa zvukom skripe koji su kompjutreski napravili. Jednoj grupi ispitanika su postavili pitanje "sta ste culi?" a drugoj "da li cujete zenski glas koji doziva u pomoc i vristi?". U prvoj su svi odgovoril da se cuje nejasna skripa a u drugoj su svi potvrdili da se cuje zenski glas. Dakle sve je to stvar onoga sto mediji plasiraju. Uostalom i da jeste tako oni koji su postavili to sto se cuje, su to uradili zbog marketinskog trika koji podize popularnost "misterioznoj" grupi kod tinejdzerske publike.
Stoji!!! Ali, poznata je stvar da se Jimmy Page bavio okultizmom i crnom magijom! Stoga mene ne iznenadjuju ti njihovi izleti satanizma u pesmama!
 
Ma da, ko sto je i Ozzy Ozzborn prodavao tu satanisticku pricu ceo zivot i obogatio se strasno, a u stvari gledajuci onaj reality show sa njegovom porodicom primecujem da je sve to laz i da je on jedan obican covek (malo lud doduse) i da je samo pametno iskoristo pricu o satanizmu i sad ne zna sta ce od para. Kad sam videla da ameri reziraju i emislije koje idu uzivo, i da je svaka njihova sala koja je kao spontana u stvari izrezirana i promisljena vise ni u sta sto se servira a vezano je za tv, muziku i ostalo ne verujem. Pa oni i afere izmisljaju pred nov album da bi prodali vise. E sad ima i druga strana, a to su ove budale koje stvarno misle da su kao sinovi sotone i ta s.ranja..
 
Marija D:
o a u stvari gledajuci onaj reality show sa njegovom porodicom primecujem da je sve to laz i da je on jedan obican covek (malo lud doduse) i da je samo pametno iskoristo pricu o satanizmu i sad ne zna sta ce od para..

slazem se
tako je danas u svetu,
a tako je i bilo pre
a primer su ozi,pejdz
i jos neki da ne nabrajam...

to sto ozi zna
tim putem ide i merilin menson
i mlati pare bez ogranicenja
 
Hotel California vec ima toliko satanistickih simbola u sebi da je pustanje pesme unatrag gubljenje vremena,a Stairway To Heaven je odlicna pesma,cak i kada se slusa unatrag...

Oh here's to my sweet Satan
The one whose little path would make me sad
Whose power is Satan
He'll give you give you 666
There was a little toolshed where
He made us suffer, sad Satan...
 

Back
Top