Muskarci, objasnite...

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
........fenomen......ona mi se toliko svidja.....trckate oko nje.....udovoljavate joj...radine ono sto mozda nikada niste radili drugim devojkama (mislim na neka iznenadjenja, putovanja itd).....drzite je kao malo vode na dlanu......onda vam se ona u potpunosti preda a vi pocnete da se povlacite!? Seks vam je okej.....komunikacija isto......ali se promene osete sa njegove strane!?
Zasto to radite?
Zar nije lakse da se kaze...ok...strasno si me privukla zeleo sam sa tobom seks i cao....zdravo!!!!!!!!! Cini mi se da je vama....odnosno veci tesko da kazete sta zelite. Gde gresim?
 
cuj tacno je da nisu svi isti.............nema ljutnje ;)

drugo tvoj problem je sto tako to osecas, ides do kraja, dala si mu se i sad uzivaj u onome sto si dobila
mozda samo gresis
mozda se nije toliko promenilo ...vec se samo stabilizovalo..tonije neobicno
sve se smiri i ide svojim ustaljenim tokom

pitaj ga otvoreno o tome , podesti ga kako si uzivala tada i kako bi ponov nesto tako volela. reci mu

ja bi mu rekla...............da mi to fali ;)
 
Sta zelimo, pa to je ono sto ne mogu da se generalizuju stvari cak ni po veci (vecini ) .

To sto ja zelim od devojke ne mora da znaci i da frozen to isto zeli, cak sta vise verujem da svako od nas ima neke svoju jedinstvenu kombinaciju zelja.
doduse ja sam svoje zelje vec negde i izrekao, pa me mrzi da se sad opet ponavljam.

Jedina stvar koja moze da se generalizuje to je sex , svi mi to zelimo od devojke i to je normalno.E sad neko zeli samo to a nekom je to na 3.-4.-5.-...-10. mestu, ne verujem da ga neko stavlja posle 10. mesta :lol:

U tvom slucaju izgleda da je bio na prvom mestu. ali ko zna mozda je nesto drugo u pitanju. ti si dala opis situacije iz tvog ugla koji mozda (citaj najverovatnije) nije izgled situacije iz njegovog ugla.
Kazes sex je okej, ali mozda je za njega bio najlosiji ikad vidjen, razliciti su kriterijumi ljudi po tom pitanju. A opet ako je se ponovio vise puta mozda nije to u pitanju. Mozda nisi dovoljno zgodna za njega da bi te setao za rucicu gradom ali si za kres semu bila sasvim okey , imamo "mi" i takvih razmisljanja, ko ce ga znati :?

A mozda je i sve uistinu okey izmedju vas dvoje ali lik ima nekih porodicnih problema i nije u stanju da preuzme jos jednu obavezu ( a devojka je svakako obaveza ) , ima tu milio kombinacija, i ako ce ti moje gatanje pomoci, mogu ja i dalje da nastavim, ali predlazem ti da to sama saznas jednim od najefikasnijih nacina komunikacije, razgovorom :idea:
Slobodno ga pitaj sta je po sredi, i trazi iskren odgovor, ali budi spremna i da zaboli ako zaista iskreno odgovori.Ali sta god da je u pitanju taj razgovor bi mogao samo da ti koristi ;)
 
devojcurak:
........fenomen......ona mi se toliko svidja.....trckate oko nje.....udovoljavate joj...radine ono sto mozda nikada niste radili drugim devojkama (mislim na neka iznenadjenja, putovanja itd).....drzite je kao malo vode na dlanu......onda vam se ona u potpunosti preda a vi pocnete da se povlacite!? Seks vam je okej.....komunikacija isto......ali se promene osete sa njegove strane!?
Zasto to radite?
Zar nije lakse da se kaze...ok...strasno si me privukla zeleo sam sa tobom seks i cao....zdravo!!!!!!!!! Cini mi se da je vama....odnosno veci tesko da kazete sta zelite. Gde gresim?

A јел ти се то често дешава?
Ако се једном десило, онда је, ето, он такав....неозбиљан, или се брзо охладио...или ко зна...
Ако ти се чешће дешава, онда си ти та која доводи до таквих ситуација...вероватно ниси ни свесна тога....

Само немој да уопштаваш, молим те..нису сви такви...
 
devojcurak:
........fenomen......ona mi se toliko svidja.....trckate oko nje.....udovoljavate joj...radine ono sto mozda nikada niste radili drugim devojkama (mislim na neka iznenadjenja, putovanja itd).....drzite je kao malo vode na dlanu......onda vam se ona u potpunosti preda a vi pocnete da se povlacite!? Seks vam je okej.....komunikacija isto......ali se promene osete sa njegove strane!?
Zasto to radite?
Zar nije lakse da se kaze...ok...strasno si me privukla zeleo sam sa tobom seks i cao....zdravo!!!!!!!!! Cini mi se da je vama....odnosno veci tesko da kazete sta zelite. Gde gresim?

To govori jer nije siguran da li ce moci da te kresne, ako ti kaze samo "Strasno si me privukla, hocu sex sa tobom". Narocito ako delues kao fina devojka.

Devojkama je sex put do ljubavi, muskarcima ljubav put do sexa. (Ponekad)

Sa srecom da nadjes nekog ko ce ti priredjivati iznenadjenja zato sto te voli! :)
 
Da je hteo samo seks nasao bi ga na drugom mestu. Ne bih rekao da bi se iko toliko (ako ne preterujes...) trudio oko devojke samo zbog seksa... Pa bih rekao da mu znacis ipak malo vise. To je moje misljenje, a opet ----> ne treba generalizovati.
Mozda nema uopste veze sa tobom, ili zelite razlicite stvari, a mozda mu se jednostavno ne svidjas...
Mada, kako uopste mozes da poredis odnos pre i posle i da ocekujes da se nista nece promeniti?
Bas tad se vidi...
 
Postoji jasna razlika između privlačnosti i zaljubljenosti. Da bi neko ostao sa nekim mora da se zaljubi. Da bi samo bio sa nekim dovoljna je privlačnost.
Jedno ne povlači obavezno drugo.
Kada dobije ono što je tražio izazov prestaje, ako se druga osoba ispostavi kao neinteresantna ili pasivna u bilo kom oblliku, sve zavisi od toga šta se očekuje od nje.
Kada, dakle, dobije ono što želi, traži nešto novo, i ako to ne nađe - doviđenja.
Mislim da ovde nema genaralizacije, ovako razmišljaju sva ljudska bića, samo što se kod nekih to više, kod nekih manje primeti.
Možda je i brak nešto što bi moglo da funkcioniše isključivo ako izazov ne prestaje.
A on je (izazov) individualan, tako da je potrebano dobro birati :?
 
pa znash kako...zhivimo u vremenu i prostoru (: u kom se od muzhjaka zahteva da osvoji zhenq...daklen mora da se cimamo...a posle kad se iscimash i nekako sve predje u naviq i ne treba ti da organizujesm putovanja da bi bio s tim nekim...to je manje vishe normalno mislim to ti je neka veza...naravno da ne treba da bude tako i treba se truditi da ne zapadne u to neko stanje..al hej ako se trudish onda zashto si uopshte s tim nekim?...ako ja moram s nekim u vezi da se trudim da nam eto ne bi bilo bezveze...onda yebesh tu vezu...jer ako je ono shto treba da bude onda nema cimanja i truda...onda je sve normalno i spontano is hta ja znam shta...mislim kako to bre pojmite sve to?...kao sex sex sex...mislim shta sex?...shto bi se neko cimo s putovanjima npr za sex?...ok sad mozhda si ti neka ultra riba koju shetaju bogatuni po belosvetskim letovalishtima...al mala je shansa da jesi...kako to ona vam se preda?...shta kao nije se predala na pochetq?...super dozhivljavate veze majke mi...svaka vam chast...ovo vam jer vas je vishe nego mnogo...a mozhda i ja to tumachim pogreshno...mada ne mozhe biti pogreshno jer je individualno...ma daj mogu do sutra da pishem...stop..
 
devojcurak... ako si htela da pitas o fenomenu...ona mi se toliko svidja.....trckam oko nje.....udovoljavam joj...radim ono sto mozda nikada nisam radio drugim devojkama (mislim na neka iznenadjenja, putovanja itd).....drzim je kao malo vode na dlanu......onda mi se ona u potpunosti preda a ja pocnem da se povlacim!? Seks nam je okej.....komunikacija isto......ali se promene osete sa moje strane!?
pa ne znam zasto je to tako... verovatno zato sto su svi muskarci isti...
 
devojcurak:
...ona mi se toliko svidja.....trckate oko nje.....udovoljavate joj...radine ono sto mozda nikada niste radili drugim devojkama (mislim na neka iznenadjenja, putovanja itd

Ja zazirem od tipova koji su u fazonu ekstatičnih osvajanja devojaka (iznenađenja, putovanja, iznajmljivanje aviona da se provozam... ma brrr).
Ne umem da objasnim do kraja što, ali recimo da mrzim preterivanja sa jedne strane (veštački mi je to) i da, što se mene tiče, ili mi se neko sviđa i kad stojimo u zagušljivom GSP i pričamo, ili može na glavu da se postavi, ali me ne zanima.
Valjda nisam tip koji se osvaja.
 
devojcurak:
........fenomen......ona mi se toliko svidja.....trckate oko nje.....udovoljavate joj...radine ono sto mozda nikada niste radili drugim devojkama (mislim na neka iznenadjenja, putovanja itd).....drzite je kao malo vode na dlanu......onda vam se ona u potpunosti preda a vi pocnete da se povlacite!? Seks vam je okej.....komunikacija isto......ali se promene osete sa njegove strane!?
Zasto to radite?
Zar nije lakse da se kaze...ok...strasno si me privukla zeleo sam sa tobom seks i cao....zdravo!!!!!!!!! Cini mi se da je vama....odnosno veci tesko da kazete sta zelite. Gde gresim?
Boji se braka? Želi da veza dobije neku sljedeću fazu, znači udvaranje završeno, a tada se svi malo trudimo prikazati "boljim" nego što jesmo. Možda ti očekuješ nekoga ko će se tako odnositi prema tebi stalno (prevelika očekivanja?)? Mislim da mu nije teško da ti kaže šta želi, već nije ni on siguran šta želi i tako. Ako kažeš da vam je komunikacija i sex ok čemu ta frka ;)
 

Back
Top