telefoniranje na javnom mestu

Betty

Elita
Poruka
21.481
Crkoh od smeha jutros :lol:
Naravno, opet ja i moje avanture po GSP -u :)
Dakle, neka crvenkosa ježica je prokomentarisala
"Jao što mrzim ovo telefoniranje na javnom mestu, tp je TAKO NEKULTURNO" :mrgreen:
Komentar je uputila svojoj drugarici a gledala je malo i u mene. Odnosilo se na tamo neki glas koji s čuo poslednja 3 minuta "Da...da....važi, odradićemo to čim dođem u kacelariju, na putu sam...važi...e, a a jde pre toga ti vidi šta možeš bez mene da prikupiš...ok!"
(nisam ja,ponavljam, meni je to normalna stvar :? )

So...WTF, čemu uopšte služe mobilni telefoni??? :)
I da nije ipak nepristojnije komentarsiati ljude oko sebe?


e, da dodam, kakv je to svet - gurala me dupetom sve vreme mi ga stavljala pod nos. OGROMNO dupe je imala. A uz to su se njih dve, plava i crvena oštrokosa, posvađale i sa nekom bakom.
 
:arrow: Mobilni telefoni - da te neko nađe kad je važno i kad si u pokretu... :D
:arrow: Autobusi - za prevoz putnika, čak i onih sa većim dupetima.
:arrow: Nadrndane crvenokose žene koje sikću na sve - da ih izbegneš i opomeneš sebe da nikada, ali ama baš nikada ne postaneš takva.

P.S. Boja kose i veličina dupeta nemaju veze ni sa čim, pomenuti uzgred...
 
Iskrena da budem idem GSP samo kad mi je auto kod majstora. Mene jedino sto nervira kad krenu da vicu dok razgovaraju sa nekim.
Moje dve predhodnice su upravu. Izludjujeme pricanje za vreme pozorisne predstave ili u bioskopu... e takve bih izbacila napolje.
 
:lol: ma na JAVNOM mestu je valjda ok JAVNO ugurati svoju dupetaru nekom u krilo, a nije ok koristiti mobilni!!!
jao....odavno se nisam ovako iznenadila 8)
Slušaj....javno mesto, privatni razgovor...nema to više ne posotji. Čim je napolju nije privatno. Čim je javno, get used to it ako ti smeta.



e, u pozorištu :lol: Zadnji put lepo ljudski uzmemo kafu (Atelje) i pitamo - jel možemo s kafama gor na galeriju- može. Prođemo lika na ulazu, kaže - nije baš uobičajeno s kafom, al ajde vas dve ( i smeje se) :lol:
I sednemo i sve. E ONDA dođe neki....Udbaš, yebote, koji krene da URLA u stilu kakav je to način bla bla ....naravno, ja ga zamolim da se predstavi - neće. Da kaže šta tačno radi tu - neće, već počele oči da mu se sijaju onako zlobno & masno, ko kod poročnih ljudi .
Pitam ga kako on milis da smo mi došle s kafom onako na svoju ruku? Kaže - da. Dobro, zašto nas niej obavestio da smo prekršile NEPISANO pravilo ( i zašto nema obaveštenja). On u čudu. A kako u crkvi lepo piše u slikama: prešaran mobilni, minić i sladoled :P :P :P
A jel zna on da se u Kinoteci dižu noge na stolice i puše cigare? :lol: I da li, na posletku, misli da svoj posao obavlaj vaistinu profesionalno? :lol: Jel inače tako urla ili je ovo stilska vežba? :P


Sve ljubazno i normalnim tonom.
OndaK mu je pukao film,. i krenu je da viče "ULAZITE UNUTRA POČEĆE PREDSTAVA"
"pa šta sad OPET vičete - prvo je bilo IZLAZITE NAPOLJE, a sad ULAZITE: Odlučite se, gospodine, šta biste već jednom! Konfuzni ste. " :lol:
Silno sam se zabavila :P :P :P
(
otkud znam, menjaju se običaji, a nervirao me što se i startu IZVIKAO; s druge strane - nemam POJMA otkud nama ideja da ponesemo kafu u gledalište :shock: :lol: Obe visokoobrazovane, normalne, kultruno vOzdignute sve ko velike ....:lol: Mora da su nam rekle one ženske dole u kaferiji nešto tipa "ma opušteno" :lol: Kafa je kafa, misliiim....:) Ko ne bi volo da mu kažu ponesi kafu slobodno! :P )
 
Verovatno je pitanje mere, kao i sve ostalo. Mislim, to sa telefonom. Bila sam jednom na nekom predavanju u skc-u i svi (publika) ladno drze ukljucene mobilne i kad im zazvoni (nisu cak stavili ni na sajlent) lepo ustanu i pocnu da pricaju jos dok izlaze iz sale... E sad, jeste da je skc i tako dalje, ali meni je to bas bezveze. A za buseve nemam reci. Niti vidim u cemu je velika razlika izmedju nekoga ko prica na mobilnom ili neke potpuno nepoznate osobe koja sedne pored mene i pocne da mi prica svoju zivotnu pricu (dobro, moram priznati da mi se to svidja...al' nisam ni ja uvek raspolozena ; ) Na kraju uvek dodje na to (bar kod mene) da ako to radi neko ko mi je sarmantan/simpatican, onda je ok - i obrnuto.
p.s. ja nikada nisam pusila u Kinoteci! Jesam u Dvadesetom oktobru ali u Kinoteci....Svetogrdje! :) :) Ja uvek pirnem u parkicu pre filma.
 
muvalo, i meni se sviđa upoznavanje u putu :P
Dobro je, mislila sam da sam jedina :lol:
so...međunarodni vozovi su stecište najsimpatičnijih ljudskih priča :P Ko se ne bi upoznao....magarac neki isfolirani :) .


ma u Kinoteci PRE nego što je renovirana....vodio me neki lik (to nam je bio 1st date :P ) da gledamo neko testosteronsko el njesra sa Žan Pol Belmondom u glavnoj ulozi! :lol: Iju čoveče, pa taj samo šamara i siluje ceo film!!! :lol: )
 
ma on se mene uplašio! :lol: I smorio se što nisam 100% Srpkinja :? :cry: :neutral: E ybg. Znala sam da IMAM razlog što se njega baš nikad nikad ne setim. Trebalo je da mi bude jasno čim nemam nj. broj u mob da je s razlogom deletovan. :idea:
Budala. Šarmantna budala, ali budala :)
 
Mrzim ljude koji vicu bez razloga. Ja, ja kad urlam, to je sa razlogom. I ne volim da pricam napolju mobilnim kad neko bulji u mene i upija svaku moju rec, onda sapucem. A u gsp-u volim da sednem(ako uspem nekim cudom) i gledam, to mi dodje nesto kao izlet u nepoznato i uvek izadjem puna utisaka raznoraznih
 
ja uvek sedim, uvek sam u pravu, pa i kad urlam, a iskreno - svejedno mi je ko sluša :lol:
(kad nije, ondaK zovem od kuće)
nego, kao da je jedan deo naroda ostao u nekom drugom svetu :roll: pazi - smeta joj što neko koristi mob.tel! Isto ko i one babe što se izviču na decu da im ustanu u prevozu - gde su rasle te babe :?
 
Ne samo shto se oseca neka napetost kada neko u autobusu pricha na mobilnom, nego se isto deshava kad neko razgovara glasnije nego shapatom. Ne daj boze da se josh i glasno smeje! Smeh dodje kao najgori prdez da pustish.
Je l' to ovi shto tjute zavide ovima koji imaju sa kim da razgovaraju i koji imaju chemu da se smeju? ili je to za drzanje shipki potrebna visoka koncentracija?
 
ne hvala, ja ne strančarim, nije mi toliko dosadno u životu :)




glavno moje čuđenje je bilo u toj NEPRILAGOĐENOSTI savremenom svetu koju je pokatala ta oštrokosa. Kako je bre mogla da pomisli da je razgovor koji sam navela - privatan. :? Ajde da je bilo ono "Sinoć smo se mazili, ali nisam htela da mu pušIm pre nego što mi..." , pa na sav glas u busu (i to sam jednom doživela, ali se i nisam TAKO šokirala kao sad! :lol: )....

Smeh je prestup, Pjaf je u pravu. Otud grčevi.
 
jao nemam pojma, miš da se sećam....? :lol:
ali radi se tome kako neku ženu (svoju ako se ne varam) veže lancem za nogu od stola, a onda upada u neke varijante špijunaže bla bla....dvostruki agent, valjda...tako nekako. Ali je pšrebije i veže za nogu od stola, ali na takav način kao da hoče da se yebu/da je siluje (ni to nije jasno). Sve misliš, saće da joj potrga čipkice, kad ono - šljas! Ošamari je baya i veže lancOm :shock: :lol: ZA nogu od klub stola u njenom rođenom stanu.
 

Back
Top