da li vam zensko stisne penis kada svrsi?

Da li vam stisne jako penis da treba da ga ranije izvadite,kad ona svrsi?

  • Da

  • Ne

  • Ne znam/Nisam razmisljao


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
i ako je tebi zalosno..sto dolazis!
Ima nas koji nismo imali uslove kada smo rasli,morali smo da radimo,da ucimo previse,a ne se zaebavamo izlazimo i karamo se.Koji mozda nismo imali ni TV kada smo trebali..!
Ako ti je cudno sto postoji toliko neznanje potrudi se da pomognes u obrazovanju a ne da kritikujesh!!
 
Pa batice nije to kerusa pa da stiska. To rade neke zivotinje i zove se vaginalni grc.

Medjutim u patoloskim slucajevima moze da se javi i kod ljudi. Za razliku od zivotinja gde popusta sam posle nekog vremena ovde mora da se zove cika doktor koji ti dodje kuci i onda vas razdvoji. Ali su ovakvi slucajevi (patoloski) veoma retki.
 
noviii:
i ako je tebi zalosno..sto dolazis!
Ima nas koji nismo imali uslove kada smo rasli,morali smo da radimo,da ucimo previse,a ne se zaebavamo izlazimo i karamo se.Koji mozda nismo imali ni TV kada smo trebali..!
Ako ti je cudno sto postoji toliko neznanje potrudi se da pomognes u obrazovanju a ne da kritikujesh!!

Evo dobio si medicinsko objasnjenje od mene. Moze da se deci i u tom slucaju ce da vas razdvaja doktor. Ali se desava VEOMA RETKO, ja ne znam nikog do sada da mu se desilo. I kod ljudi spada u patoloske poremecaje. Da ponovimo jos jednom.
 
Dina81:
MA nemoj se nerviras ali zvucalo mi je kao nesto sto bi gore pomenuti napisao.......
e sad odgovor bolje da ti da neki muskarac...logicno je da dolazi do grcenja pri orgazmu ali bas nekog toliko jakog da je taj stisak bolan ili sl. ne verujem ili bar retko

Ovo ja nikad ne bi napisao posto se razumem u te stvari, i to sa strucne i obrazovne baze. Skoro je bilo u novinama da je doktor isao kuci da razdvaja dvoje mladih ljubavnika. Da se to desava cesce sigurno novine ne bi o tome pisale.

Da dodam samo da su misici vagine i oko nje veoma snazni, pa usled spazma sto je opet ponavljam veoma retko I NE BI TREBALO DA TE ODVRATI OD ODNOSA, dolazi do zaista jakog stezanja I ONDA NEMA VADJENJA NAPOLJE.
 
ZoricaS.:
:-D :grin: :-D
e aco, posto si ti onaj sto se razume, samo da te obavestim da neko po forumu postavlja cudne teme i potpisuje se kao acabg82....ali, to je neki sto se ne razume, sva sreca, nisi ti taj! :-D

Ako se ne razumem mnogo u prilazenje devojkama. Da li to ona znaci da sam glup??? I da se ne razumem u ni na sta na svetu??? Ako sam slab sa prilazenjem ne znaci da nemam seks seks moze da se nabavi i na druge nacice. Niti ne znaci da se ne razumem u ovo sto ovaj ovde pita.
 
AcaBg82:
Ako se ne razumem mnogo u prilazenje devojkama. Da li to ona znaci da sam glup??? I da se ne razumem u ni na sta na svetu??? Ako sam slab sa prilazenjem ne znaci da nemam seks seks moze da se nabavi i na druge nacice. Niti ne znaci da se ne razumem u ovo sto ovaj ovde pita.

uuu, je.ote sto si se nadrndao!!! :roll:
gde si procitao u mom postu rec glup, majke ti?
samo mi je bilo smesno sto si sebe posle milion zadatih tema na LJiS, nazvao strucnjakom, ali ako te to vredja, evo ja cu izbrisati!
uf! :roll:
 
noviii:
i ako je tebi zalosno..sto dolazis!
Ima nas koji nismo imali uslove kada smo rasli,morali smo da radimo,da ucimo previse,a ne se zaebavamo izlazimo i karamo se.Koji mozda nismo imali ni TV kada smo trebali..!
Ako ti je cudno sto postoji toliko neznanje potrudi se da pomognes u obrazovanju a ne da kritikujesh!!
Šta kukaš, pa i drug - Tito je tako živeo, pa se ipak nije JAVNO raspitivao, pogotovo ne ANKETAMA, već je, vremenom, sam to utvrdio ... :lol:
 
Dina81:
Pile nemoj da se ljutis ali toliko razumevanje u sex i orgazme( vaginu) bi ipak trebalo da stvori malo vise samopouzdanja....a tvoja pitanja i teme pokazuju suprotno ....ne kazem da ti neverujem da si neke stvari naucio ali je sve kontradiktorno....bas zam zbunjena

Dina ovo o cemu pricam sam cuo od profesora na predavnjima na fakultetu.
I nije istina da to stvara vise samopouzdanja to nema blage veze sa zivotom.
 
Dina81:
Pile nemoj da se ljutis ali toliko razumevanje u sex i orgazme( vaginu) bi ipak trebalo da stvori malo vise samopouzdanja....a tvoja pitanja i teme pokazuju suprotno ....ne kazem da ti neverujem da si neke stvari naucio ali je sve kontradiktorno....bas zam zbunjena

jel ti to meni hoces da kazes da ribe vole da ih tucaju doktori i buduci doktori zato sto se oni najbolje razumeju u picku??? Ili ja pogresno shvatam. Ja sam svaku devojku sa kojom sam spavao naterao da svrsi najmanje 2 puta. Ali opet ne znaci da mi je lako da nadjem devojku. Niti znaci da mi je lako da pridjem. To su dve odvojene stvari. I nemaju blage veze jedna se drugom. To samopouzdanje u seksu kod mene ni malo ne vuce za sobom samopouzdanje tokom prilazenja. Za mene su to dve odvojene stvari.
 

Back
Top