zanimljivi chasopisi...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
na koje naletite...ja sam recimo nabasao na aplauz...dobar chasopis za balkan ima bukvalno svega...od lechenja biljem preko stripa filma knjizhevnosti baash ima za svakog poneshto...i na think tank on je super...mislim ima puno takonekih koji su ok...planeta ona mozhda il tako neshto...status je djubre...shteta shto ne izlazi uradi sam to bih qpovao zanimljivo je...
 
Nekada je bio aktuelan jedan casopis(ne mogu da se setim kako se zvao) o kulturi,muzici,knjizevnosti,umetnosti, o filmu za koji je pisala Luna Lu…znam da sam ga tada od neke ’95-’99 godine redovno kupovala…ali nikako ne mogu da se setim naziva…:shock: :lol: to je bio dobar,kvalitetan casopis,po mom misljenju.

Videla sam aplauz,i nije tako los.Huper je djubre,ne znam samo kako se odrzao toliko dugo…Zoom- prelistala sam nekoliko puta i smucilo mi se kada sam videla:evil: …Svideo mi se Holiday,onako solidan casopis:) …i tako neki casopisi o zdravlju su zanimljivi.;)
 
_honeybunny_:
Nekada je bio aktuelan jedan casopis(ne mogu da se setim kako se zvao) o kulturi,muzici,knjizevnosti,umetnosti, o filmu za koji je pisala Luna Lu…znam da sam ga tada od neke ’95-’99 godine redovno kupovala…ali nikako ne mogu da se setim naziva…:shock: :lol: to je bio dobar,kvalitetan casopis,po mom misljenju.
mislis na BUM! ?
 
Pa ne znam...zavisi od casopisa do casopisa..neke vredi kupiti a neke ne...REFOTO stvarno vredi.U pocetku mi je bio skup,pa sam izbegavala,ali sad kad vidim sta sve mozes da procitas,a tek kako je uradjen :shock: ....cak pomislim da je cena mala... :???:
 
Da, Huper je ok. To bi trebalo da bude chasopis za tinejdžere, al bogami, prelistah poslednji i wau..!!!
Koncepcija im je super, intervjui i teme sjajne, a mislim da im je puno pomoglo i to shto javne lichnosti imaju svoje kolumne, a pritom to nisu debilne face.
 
http://www.fungiplanet.com/
evo ga njihov sajt. Odlicni su. Za takav casopis nisu ni skupi. imas da vidis svasta i na sajtu; Cene se ne secam tacno, a bilo je da se kupi i kod nekih kompoltera. Zakljucujem da ih ima na svim vecim mestima. Cini mi se da ej bio oko 200 dinara. Znam da je neka cifra bzvz s' obzirom na stvarno svetsko izdanje. I da ne hvalim vise. Pogledajte pa i kazite utiske na kraju. Jeste li odusevljeni kao i ja???
 

Back
Top