Da li ribe poput S. Savic mogu ikada biti "tete" bez obzira na godine one su uvek rib

frida-kahlo

Zainteresovan član
Poruka
350
Neko na nekoj sasvim trecoj temi rece ...a kada smo spomenuli Sonju Savic ...." Ma sta joj fali ,teta je i sad dobra riba"...tako nesto..parafraziram....
Ovo pitanje mi se prirodno nametnulo samo ,jer ja mislim da tipove kao sto je ona nikada ne mozemo posmatrati kao "tete" prosto ne lezi joj...ona je ( i njoj slicne ) za mene uvek Riba , faca ,Genijalac....ma fenomenalna prosto...ali nikada ali NIKADA "Teta"....
Sta mislite?
 
....i ja je volim....ma volim sve tri...a narocito Sonju....uopste volim takve persone ,koje nikada ne dozvole da postanu "Zene"...ustvari toliko su pune duha , toliko posebne ,uvek nove i drugacije ....valjda je to Aura...ne znam....e zato ce one ,barem sto se mene tice ....biti uvek devojke ...pozeljne devojke..pa cak i sa 80....nazoviti me nekrofilom....ali ne ja to nisam......
....a rekavsi ovo naravno nisam ni mislila na "kamiondzije" kojima sigurno nece biti interesantne...
 
Meni se svidjala Sonja Savic kad je bila mlada,..meni je bila prelepa..obozavala sam je u ulozi :"decka- Branka" u secernoj vodici..Tamo mi je najlepsa....Videla sam je kad je promovisala njen film ovde kod nas...jeste sad fura neki totalno drugi fazon a i nije mi vise tako lepa..ali je nevidjeno pametna...Podrzavama je i jako je dobra glumica,...ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja
 
frida-kahlo:
Neko na nekoj sasvim trecoj temi rece ...a kada smo spomenuli Sonju Savic ...." Ma sta joj fali ,teta je i sad dobra riba"...tako nesto..parafraziram....
Ovo pitanje mi se prirodno nametnulo samo ,jer ja mislim da tipove kao sto je ona nikada ne mozemo posmatrati kao "tete" prosto ne lezi joj...ona je ( i njoj slicne ) za mene uvek Riba , faca ,Genijalac....ma fenomenalna prosto...ali nikada ali NIKADA "Teta"....
Sta mislite?


Ma akakvi sonja je losa,,,,,

Ali zato Isidora Bjelica.... Njam njam, i pored pajsea ona je meni tako gotivna....
 
Samantha Jouns:
Meni se svidjala Sonja Savic kad je bila mlada,..meni je bila prelepa..obozavala sam je u ulozi :"decka- Branka" u secernoj vodici..Tamo mi je najlepsa....Videla sam je kad je promovisala njen film ovde kod nas...jeste sad fura neki totalno drugi fazon a i nije mi vise tako lepa..ali je nevidjeno pametna...Podrzavama je i jako je dobra glumica,...ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja


E pa upravo sam to i htela da kazem....ne mora ona biti vamp ribetina da bi bila privlacna...njoj to nije potrebno...ona ima nesto mnogo mnogo mnogo vise...i apsolutno se slazem sa tobom...neponovljiva.....kako si ti to lepo rekla "ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja[/QUOTE]"
To i ja mislim.....
 
frida-kahlo:
E pa upravo sam to i htela da kazem....ne mora ona biti vamp ribetina da bi bila privlacna...njoj to nije potrebno...ona ima nesto mnogo mnogo mnogo vise...i apsolutno se slazem sa tobom...neponovljiva.....kako si ti to lepo rekla "ove novopecene glumice "lepotice" nisu joj ni do kolena sto se tice glumatanja
"
To i ja mislim.....[/QUOTE]

Ma naravno ona je GLUMICA...onaj ko se bolje seca nje neka pogleda njene filmove nek vidi kakve su to uloge i kako ONA GLUMI! A ne tu neka sloboda micalovic ili ove sto su na pinku "glumice" i pojma nemaju sa glumom :?:? Lepe su i zgodne ali sto ne znaju da glooome pa to ti je......:roll:
 

Back
Top