Raj na zemlji!

bomb:
pa, mogu da sudim samo o onom sto sam videla...i onda je to sri lanka, definitivno! netaknuta priroda, fenomenalni ljudi, ma raj...ako budes u prilici, obavezno idi!

Eto kako se ukusi razlikuju... Meni je Sri Lanka bila bas BLJAK, osim Horton Plains nacionalnog parka, a proputovao sam je uzduz i popreko. Stvarno je tesko uzivati u svoj toj bedi i prljavstini.

Najlepsa mesta: British Columbia (Canadian Rocky Mountains), norveski fjordovi (Geiranger) i svajcarski Alpi. Od gradova: Montreal i (ko bi rekao) Brussel.
 
Mislim da vazim za respektabilnog poznavaoca turistickih destinacija, ako zelite lud provod, lepe zenske, gostoljubiv i prirodan narod, onda posetite KUBU i RIO DEZENEIRO (BRAZIL)mislim da se necete razocarati, i da mi necete prigovarati, a ako zelite ljepotu prirode, to ce te naci na vise mesta po svetu, sve zavisi sto trazite...
 
paradizo:
Madagaskar je lep, ja ga volim zato sto je prirodan i siromasan, ja sam bio u Tananarive i to je ujedno glavni grad, a bio sam i u Tamatave, to je na Indijsku stranu, i prednost je sto je jeftin...

Kako se stize tamo? Mislim da nase agencije nemaju ponude za tu destinaciju. Jesi isao poslovno ili onako u svojoj reziji? Stavi koju slikicu ako imas, cisto da me mine zelja
 
Ma slucajno je tako ispalo. Al' svejedno ajde da podelimo, nek je ona tema gde bi isli a nisu, a ova gde su neki isli a mi ostali nismo... ala sam ga zakomplikovala. Ma razumes sta mislim
 
paradizo:
Mislim da vazim za respektabilnog poznavaoca turistickih destinacija, ako zelite lud provod, lepe zenske, gostoljubiv i prirodan narod, onda posetite KUBU i RIO DEZENEIRO (BRAZIL)mislim da se necete razocarati, i da mi necete prigovarati, a ako zelite ljepotu prirode, to ce te naci na vise mesta po svetu, sve zavisi sto trazite...

Svaka cast!
 
Ovo je raj!!!!!!!

untitled224fg.png
 

Back
Top