Koje godine ce Srbija uci u EU ?

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
Vase realno misljenje koje godine ce Srbija da udje u EU i koje sve uslove treba da ispuni (pored Mladica) da bi stekla clanstvo.


Moje licno misljenje je da ce to biti 2018 ili 2020 najranije.

Uslovi:

1. Mladic
2. Karadzic
3. Kosovu nezavisnost
4. Vojvodini "samouprava"
5. Sandzaku "samouprava"
6. Rasprodaja svih drzavnih resursa
itd.

2020 Srbija (Beogradski Pasaluk) ulazi u EU u granicama velicine jedne Slovenije i populacijom iste.

p.s. za sve mentole koji ce da odgovore poput "daj Boze da budemo kao Slovenija" mogu da kazem da vecina normalnih zemalja tezi da bude kao npr. Nemacka a ne kao San Marino ili Linhenstajn samo zato sto imaju stabilnu ekonomsku situaciju a u stvari su na rubu ekstinkcije.
 
1. Mladic
USLOV

2. Karadzic
NIJE USLOV

3. Kosovu nezavisnost
NIJE USLOV NE ZAVISI MNOGO OD SRBIJE

4. Vojvodini "samouprava"
5. Sandzaku "samouprava"
TREBA DA SE REGIONALIZIJE CELA SRBIJA A NE SAMO VOJVODINA I SANDZAK


6. Rasprodaja svih drzavnih resursa
DA LI SE TI TO ZALAZES ZA DRUSTVENU SVOJINU?
 
migud:
Il' ce Srbija u EU ili ce EU u Srbiju. Kako god, nece ni prase na svadbu, al' mu stave i jabuku u usta.

Иди, бре, мигуд, немо' си смешна.....знаш ли да "пешадија" ЕУ у Хрватској пребројава чокоте винове лозе.......јер не можеш да гајиш грожђа колико желиш, него колико ти одреде - да не угрозиш њихово тржиште.........ееееееееееее


А замисли да у Србију уведу ЗАКОН по коме не смеш да имаш прасе за крсну славу или празник - јер је забрањено клање прасади, или не смеш да печеш ракију у Србији.........ееееееее.......знаш када ће то да бИДне ........ахахахаааааааааа

п.с. у ствари једва чекам тај уНИлазак.........
 
Kupis prase kod Matijevica pa ga peces ili odgajis svoje i odnoses u registrovanu klanicu pa ti oni zakolju i urede nije to bas tako kako zvuci u interpretaciji eremite-nece biti prasica za slavu......Rakiju za svoje potrebe uvek mozes da peces i u EU.
Ne smes da je prodajes ako nemas registrovanu delatnost-to formalno ne bi smelo ni ovde ali se ne sprovodi.
 
eremita:
Иди, бре, мигуд, немо' си смешна.....знаш ли да "пешадија" ЕУ у Хрватској пребројава чокоте винове лозе.......јер не можеш да гајиш грожђа колико желиш, него колико ти одреде - да не угрозиш њихово тржиште.........ееееееееееее


А замисли да у Србију уведу ЗАКОН по коме не смеш да имаш прасе за крсну славу или празник - јер је забрањено клање прасади, или не смеш да печеш ракију у Србији.........ееееееее.......знаш када ће то да бИДне ........ахахахаааааааааа

п.с. у ствари једва чекам тај уНИлазак.........

Hehe, eremita, legendo... Pa sta ti vrede svi vinogradi ako nemas kome prodati vino? Nije izolaciona politika stran metod. A prase je argument za odlikovanje.:D
 
migud:
Hehe, eremita, legendo... Pa sta ti vrede svi vinogradi ako nemas kome prodati vino? Nije izolaciona politika stran metod. A prase je argument za odlikovanje.:D

Теби можда ПРАСЕ није аргумент...питај некога да ли би пристао да нема прасе за славу, свадбу или било који други празник ??????? али иди мало по Србији... у ствари и не мораш... можеш и на пијаци ако разликујеш накупце од сељака... па питај шта они мисле о ЕУ........Ти мислиш само се Београд пита....... :lol:
 
eremita:
Теби можда ПРАСЕ није аргумент...питај некога да ли би пристао да нема прасе за славу, свадбу или било који други празник ??????? али иди мало по Србији... у ствари и не мораш... можеш и на пијаци ако разликујеш накупце од сељака... па питај шта они мисле о ЕУ........Ти мислиш само се Београд пита....... :lol:

Eh... Nas seljak, k'o bubreg u loju zahvaljujuci prasicima. Da moze da bira izmedju uzgajanja prasica i sigurnog trzista za iste i uzgajanja prasica i "'ocu l'-prodat' 5- prasica-za -ovaj-Bozic" situacije, garant bi izabrao nesigurnost. Vole to seljani, kocka...
 
_Milanche_:
Kupis prase kod Matijevica pa ga peces ili odgajis svoje i odnoses u registrovanu klanicu pa ti oni zakolju i urede nije to bas tako kako zvuci u interpretaciji eremite-nece biti prasica za slavu......Rakiju za svoje potrebe uvek mozes da peces i u EU.
Ne smes da je prodajes ako nemas registrovanu delatnost-to formalno ne bi smelo ni ovde ali se ne sprovodi.

Ахахахааааааа... па како код "Матијевића" када ће бити ЗАБРАЊЕНО КЛАЊЕ ПРАСИЋА... а како мислиш........ово или..... значи да почнемо као за време Обреновића поново да гајимо свиње по Београду.....ахахаааааа... или СВАКО СВОЈУ ДА ПЕЧЕ РАКИЈУ.......ма иди, бре Миланче, баш си ме насмеј'о... :lol:
 
Nije zabranjeno Eremita nego je zabranjeno da koljes a da nije u klanici,Matijevic moze da kolje i svaka klanica koja ima dozvolu za radali ne mozes da koljes kuci.Odgajis prase ili ga kupis odes u klanicu oni ti zakolju,urede i ti odneses negde da ga pece ili peces kuci-prsto ko pasulj.
Ja tako i sad radim ja sam izgleda vec u Evropi :-)
 
_Milanche_:
Nije zabranjeno Eremita nego je zabranjeno da koljes a da nije u klanici,Matijevic moze da kolje i svaka klanica koja ima dozvolu za radali ne mozes da koljes kuci.Odgajis prase ili ga kupis odes u klanicu oni ti zakolju,urede i ti odneses negde da ga pece ili peces kuci-prsto ko pasulj.
Ja tako i sad radim ja sam izgleda vec u Evropi :-)

Стварно си тврдоглав, Миланче, хајде наведи једну земљу из ЕУ у којој можеш у касапници да купиш ПРАСЕ ??? :lol: Нема тога... неки дан је била једна документарна емисија, као водили неке Холанђане на неко славље у Србији а они се избечили и скандализовали када су видели печено прасе, еботе...... :razz: :razz: :razz:

п.с. И запамти шта Ти кажем: ЕУ ЋЕ ПУЋИ У СРБИЈИ НА РАКИЈИ И ПРАСЕТИНИ !
 
Ne znam za ostale zemlje pravo da ti kazem bio sam samo u 4 clanice EU,nisam nesto gledao prasice,sem kad sam bio jednom na moru u Grckoj tu smo videli u jednoj samoposluzi marinopulos izmedju Paralije i Katerine uredjene prasice bili da se kupe i ako hoces moze i da ti se ispece i hteo da kupimo ali neki se natezali i nismo...
 
Ovo je prva tema na politici na kojoj se svi slazu (iole)...
*hahahahahaha* Ljudi fenomenalni ste!!!! Na vecini uglavnom padaju prozivke, ali ovde se vodi rasprava o prasicima kao glavnom argumentu za NEulazak u EU. :D :D :D

Long live prasici (al na raznju *hahahahaha*) i ona chuvena:
F*ck the Cola, f*ck the pizza,
All we need iz GIBANICA!!!

Pozdrav!!!!

Ah, da, inache je tema koje cemo godine u EU, pa da kazem i ja neshto za "Dnevnik" :) - pa, ne u ovom prvom roku, a to je valjda 2007. ili 2008. A posle, ne znam, ovde dugorochna predvidjana ne treba raditi *hahahaha* Shto kaze ona reklama za kredite - "Ma, reshice se samo"! Ajd uzvajte, ljudi!!
 
Evo oko ulaska u EU.Treba da se molimo bogu da u EU prevlada skeptizicam oko prosirenje unije pa da ne prime Bugarsku,Rumuniju i Hrvatsku u narednih bar 5,6 godina da mozemo sa njima da hvatamo prikljucak...Ako oni udju a mi ostanemo u drustvu sa Makedonijom,Bosnom,Albanijom i Turskom uci cemo kad ne vrbi rodi grozdje.
 
migud:
eremita, aj iskreno, kol'ko si popio? em si luuuuudo veseo em lupas doboski...:D

Их, мигуд...... ниси фер.....јес' малко пијуцкам... а имам и певаљку... ево,
викинг воман сингинг.....зар није.. аааааааа...







п.с. хајде Ти наведи шта није тачно......
 

Back
Top