Opet sam ispao *****

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Opet nisam prisao. Opet su prisli neki drugi likovi.
Po miljoniti put sam ispao *****. Eto i to priznajem sam sebi a i vama. Da sam juce opet ko i proslog vikenda ko i pretproslog ko i onok pre 3 nedelje ko i svakog predhodnog ispao kukavica.
 
neogeo:
Popi neshto, jbt.

Ne smem da pijem.
Ali ozbiljno ne smem da pijem alkohol. A i ne prija mi, boli me glava od njega i lose mi je.

Ja sam jednoga svestan sto se duze budem povlacio sve cu biti frustriraniji i frustriraniji, sa jedne strane je moj kompleks (znam koji) a sa druge strane zelja da pridjem. A izmedju je frustracija. I to niko ne mora da mi objasnjava. Sve je to meni savrseno jasno.
 
neogeo:
A shto ne odesh kod psihologa po milioniti put?

Idem i uzimam lekove. I lekovi me opuste hladan sam ko spricer. Vise mi se ne znoje dlanovi ko pre, nemam lupanje srca kad se nadjem u blizini devojke koja mi se svidja. Ali znas sta. Lek je lek. Nece izaci duh iz bocice sa lekovima uvatiti me za ruku i odvesti za njen sto. To je ono sto ja treba da resim.
 
neogeo:
Pa polako samo...Nisi pa nisi, jednom hocesh...

Nisam vec miljoniti put.
Meni je otac nabio kompleks oko fizickog izgleda. I ja dok ga ne izlecim nema napred. Ja sam prosto opsednut fizickim izgledom. I to je ono sto me koci. Sto mislim da moram da izgledam savrseno. Sto je najgore i kad sam u jednom trenutku izgledao super opet sam pronalazio mane. Jer ne mogu da se resim kompleksa.
 
AcaBg82:
Idem i uzimam lekove. I lekovi me opuste hladan sam ko spricer. Vise mi se ne znoje dlanovi ko pre, nemam lupanje srca kad se nadjem u blizini devojke koja mi se svidja. Ali znas sta. Lek je lek. Nece izaci duh iz bocice sa lekovima uvatiti me za ruku i odvesti za njen sto. To je ono sto ja treba da resim.

Evo ja cu, ako nece lek!!:)
 
Auh...

Znači ima jednog ortaka koji je u istim tim godinama bio isti takav. I kod psihijatra je išao.
A onda se nešto desilo.
Postao je najpromiskuitetnija osoba za koju sam čuo.

Identična priča, sa sve vežbanjem i kontrolom ishrane. Bio je nekada mršav i keva ga je ubedila u svakakve gluposti. A onda se pretvorio u zver...

Ponekad mu zavidim na lakoći kako obrće ribe, bez obzira što nije baš sav svoj kada govorimo o njegovom odnosu prema ženama. Mislim da ih mrzi više nego što je to opravdano.
 

Back
Top