Najbolesniji sexomani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ja mislim da je snosaj "neko od nas", buduci da je znao mnoooge masne detalje.

Znaci npr za ono okupljanje u BG davnih dana, kada je bilo svega i svacega, hahaha (ups! sada ce mi opet stizati PPovi sa molbama i upozorenjima!!!)

TAko da je definitivnoi SE neko od BGdjana, mozda cak i sa okupljanja, ili neko ko je dobar sa nekim ko je bio prisutan.


Ali odoh sad u sirinu...

Snosaj je sam malo vise bio vulgaran i to je to.

Meni su najbolesniji postovi tipa

"devojke, da li bi vam smetalo da popusim vasem decku"

ili

"jel volite da gurate prete sebi u guzu, ako se odnosi na muskarce"

ili bilo kakve drugo homo-bljuvotine.....

Naspram toga Efendija je mala maca.....


Kada smo kod njega jel vam nedostaje??? Meni ponekada da..... :) Umeo je da bude smesan!!!
 
Petar_Pan:
Otisli u neki novi svet...

Inace ne razmisljam puno ko je nabolesniji... vise razmisljam koja je najbolja... Al eto od tih bolesnika sinke, kojot, raindog, bustura...


Mi smo bolesni, ali koliko god moja bolest bila teska je laksa ze izdrzavanje od tvog pacenistva. ti si tezak pacenik... i uz to si nevin jer koliko god da ima ludih zena ne verujem da ima neka toliko luda da bi tebi dala. Cak mislim da ni qrva tebi ne bi dala koliko god joj ponudio. I one imaju neki princip.
 
sinnke:
Mi smo bolesni, ali koliko god moja bolest bila teska je laksa ze izdrzavanje od tvog pacenistva. ti si tezak pacenik... i uz to si nevin jer koliko god da ima ludih zena ne verujem da ima neka toliko luda da bi tebi dala. Cak mislim da ni qrva tebi ne bi dala koliko god joj ponudio. I one imaju neki princip.
Drago mi je da si toliko upoznat u ku.rve da si poceo i da ih branis i podrzavas... Vidis meni takve osobe ne padaju na pamet... Pacenik je onaj koji se druzi sa takvima... Bolestan si zbog svog odnosa i ponasanju prema zenama... A sto se tice sexualnog iskustva znamo ko hebe da bi stekao iskustvo i ko jos nije naucio ni kondom da stavi :lol: ...Bolestan si jer si iskompleksiran... sa jedno 5 stvari u svom zivotu... parama, obrazovanju, intelektu, fizikim izgledom i polnim organom... Ponekad mi te i zao...
 
Petar_Pan:
Drago mi je da si toliko upoznat u ku.rve da si poceo i da ih branis i podrzavas... Vidis meni takve osobe ne padaju na pamet... Pacenik je onaj koji se druzi sa takvima... Bolestan si zbog svog odnosa i ponasanju prema zenama... A sto se tice sexualnog iskustva znamo ko hebe da bi stekao iskustvo i ko jos nije naucio ni kondom da stavi :lol: ...Bolestan si jer si iskompleksiran... sa jedno 5 stvari u svom zivotu... parama, obrazovanju, intelektu, fizikim izgledom i polnim organom... Ponekad mi te i zao...


A koja je tvoja sposobnost. Tebi u tvom selu ne bi dali da cuvas 3 kokoske u ogradjenom prostoru.

A o izgledu je suludo komentarisati izgledas ko miss piggy s 30 godina. :lol:
 
sinnke:
A koja je tvoja sposobnost. Tebi u tvom selu ne bi dali da cuvas 3 kokoske u ogradjenom prostoru.

A o izgledu je suludo komentarisati izgledas ko miss piggy s 30 godina. :lol:
Kokoske su vrhunac tvojih pogleda na svet...
A o tvom izgledu je tek suludo pricati jer nikad nisi ni stavio sliku u profil... da li da se pitamo zasto... ili da se smejemo zasto... :lol: Kamionzijo... pali... kamion... :razz:
 
Petar_Pan:
Kokoske su vrhunac tvojih pogleda na svet...
A o tvom izgledu je tek suludo pricati jer nikad nisi ni stavio sliku u profil... da li da se pitamo zasto... ili da se smejemo zasto... :lol: Kamionzijo... pali... kamion... :razz:


Ti ne samo da si ruzan ko prerijski kojot nego si jos operisan od estetike. Daj sliku na analizu pa ces videti rezultate.

Za tebe je kamion misaona imenica. Ti ako znas okopati kukuruz dosegnuces svu mudrost sveta.
Ali jedina stvar pozitivna kod tebe je sto sa svim svojim limitiranim mogucnostima i dalje imas misljenje previsoko o sebi. Samo napred doguraces ti do sledece stepenenice od preostalih milion... naravno ako ides nizbrdo. :lol:
 
sinnke:
Ti ne samo da si ruzan ko prerijski kojot nego si jos operisan od estetike. Daj sliku na analizu pa ces videti rezultate.

Za tebe je kamion misaona imenica. Ti ako znas okopati kukuruz dosegnuces svu mudrost sveta.
Ali jedina stvar pozitivna kod tebe je sto sa svim svojim limitiranim mogucnostima i dalje imas misljenje previsoko o sebi. Samo napred doguraces ti do sledece stepenenice od preostalih milion... naravno ako ides nizbrdo. :lol:
Meje slike stalno stoje u profilu... takav sam kakav sam... nekima lep nekima ruzan... ali svakako nisam iskompleksiran svojim fizickim izgledom kao oni koji ne smu ni da stave svoju sliku u profil... nikad... A cuo sam sta su mi rekle za tebe... nist posebno... Pa ti stavi svoju sliku na analizu cik ako smes... moje stoje stalno na analizi.. :P

Naravno da cu pricajuci sa pacenicima kao ti daleko dogurati... Zato laku noc... I sanjaj milion... i da kopas kukuruz.... :lol:
 
Petar_Pan:
Meje slike stalno stoje u profilu... takav sam kakav sam... nekima lep nekima ruzan... ali svakako nisam iskompleksiran svojim fizickim izgledom kao oni koji ne smu ni da stave svoju sliku u profil... nikad... A cuo sam sta su mi rekle za tebe... nist posebno... Pa ti stavi svoju sliku na analizu cik ako smes... moje stoje stalno na analizi.. :P

Naravno da cu pricajuci sa pacenicima kao ti daleko dogurati... Zato laku noc... I sanjaj milion... i da kopas kukuruz.... :lol:


Ali kako ti ne shvatas da meni nije forum isto sto i tebi. Cilj da bi nasao zenu. Nije stvar u tvom fizickom izgledu, nego u mozgu. Svaka vidi da si naporan. Pun si predrasuda ko logoras iz ausvica o hitleru.
 
zelenooka:
Slazem se.

Petre stvarno si preterao. Stvarno si hors-ina.

Jooj, šta ja pišem... :lol:
Dusho...
a046.gif
 
Lukoslav:
Po meni je sinnke ali to nije bolest, to je sprdnja, i on je kraljina :D

Svjetski mega car.
a025.gif


A najbolesniji post...Pa ima ih, mada meni nijedan nije baš nešto posebno zasmetao...:roll: Uvek se nadam da je to samo zezanje...:roll:

Sviđa mi se tema, nadam se da je neće zaključati. :-D

Uzgred, Lukoslave, što nisi citirao taj post?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top