rezanje

uytuytuyt

Zainteresovan član
Poruka
146
Interesuje me da li neko ima losa iskustva sa rezanjem direktno iz Windows XP-a.

Iako je za mnoge zadatke potreban Nero ili neki slican program, za osnovno narezivanje mi deluje OK direktno iz XP-a.

Dakle, ima li eventualno losih iskustava, i ako da, kakvih?
 
Da nero ti neophodan da bih rezao sve vrste fajlova i MP3......
Jednostavno alatke koje sadrzi W... su jako siromasne i ne omogucavaju ti kao nero spektar opcija.
 
Jednostavno alatke koje sadrzi W... su jako siromasne i ne omogucavaju ti kao nero spektar opcija.

to sam i sam rekao... "Iako je za mnoge zadatke potreban Nero ili neki slican program..." itd

nero ti neophodan da bih rezao sve vrste fajlova i MP3......

win XP reze mp3 sasvim lepo, moze da napravi audio cd, a i ne mora - vec reze samo mp3

Nego, da ponovim:
Dakle, ima li eventualno losih iskustava, i ako da, kakvih?

Npr. rezete u xp-u pa ne mozete nastaviti mulisession u neru, ili npr. disk nije dobro finaliziran i sl... dakle, jel neko imao problema kada je rezao u xp-u

PS
pitam, jer mi je za svakodnevno rezanje na rw diskove jako privlacna ova opcija zbog svoje jednostavnosti...
 
@dvr liberty
kad je multi session u pitanju ne govorim o jednostavnosti nego o mogucnosti za nastavak multisession-a. tu ima problema cak i kod nekih razlicitih verzija nera (prilikom rezanja diska na dva razl. racunara, na primer)

Sada bih stvarno zamolio publiku za neke konstruktivnije postove. Pitao sam da li je neko nailazio na probleme, a tema je trolovana postovima tipa: "znas, nero reze diskove..." i "to je jako jednostavan program..." Ili mozda stvarno niko nikad nije "dorezivao" cd-rw na dva ili vise racunara?
 
Ja to ponekad radim, kad imam par fajlova i kad rezem samo najobicniji Data disc.
Do sada nisam imao nekih problema, mada nisam ni radio puno sa time, jer najvise rezem image-e i DVD filmove, pa koristim komplexnije programe, ali za najosnovnije stvari, kada te mrzi da pokreces Nero, win moze da odradi posao.
 
to pitam!
to da li je ( a znaci nije ;) ) bilo frke kad dorezujes i sl.
jer na posao cesto treba da ponesem par fajlova i ovo mi je najelegantnije resenje...

pa onda ako je neko (ipak) imao neki problem, nek javi ovde, da ne saznam suvise kasno!
 
total commander ima neki dodatak koji sam koristio pre otprilike dve godine: instalira se na kompove na kojima radiš i onda možeš da direktno kopiraš na CD RW kao na hard disk ili disketu. Nije loše samo je ograničenje što moraš da instaliraš taj program na svaki komp na kome radiš. Verovatno može da se koristi i običan CD, ali ne znam dodavanje na narezan disk. E sad kako se zove taj program ne bih mogao da vam kažem, ali ako vas interesuje mogu da se raspitam i da vam kažem. To bi moglo da reši neke vaše probleme.
 

Back
Top