Hattrick...

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Hattrick..cuveni online football menager...igra li ga neko ?
Lepa zabava, a nije potrebno poznavanje danasnjeg fudbala, igraci su smisljani...skilovi, ocene sve kao u pravom menageru...
Ovo je prilika taman i po koja prijateljska da se sklopi...zainteresovani mogu da se registruju na www.hattrick.org , a ako neko zeli prijateljsku neka me izazove (liga) VI.49 (team) deluxer
 
BigMazi:
Hattrick..cuveni online football menager...igra li ga neko ?
Lepa zabava, a nije potrebno poznavanje danasnjeg fudbala, igraci su smisljani...skilovi, ocene sve kao u pravom menageru...
Ovo je prilika taman i po koja prijateljska da se sklopi...zainteresovani mogu da se registruju na www.hattrick.org , a ako neko zeli prijateljsku neka me izazove (liga) VI.49 (team) deluxer

Evo sve je tu...samo tek za sledecu sredu...za ovu sam zakazao :(
 
Ne znam sta ti je to...posto si nov, da bi se lakse snasao imas hattrick forever...imas ga u /zajednice/programi...cim se ulogujes dole levo...to ti je program da ti sam namesti najbolju formaciju i poziciju za igrace...moja preporuka odma promeni trenera i namesti sta oces da treniras..naci ces vec tamo upustvo... irc.krstarica.com/6667 #hattrick :) tu mozes da pitas za pomoc a i moj nick ti je tamo 24h online..za pomoc slobodno pitaj, isto vazi za sve ostale nove :)
 
Kad se ulogujes, levo u meniju imas MOJ HATTRICK, pa idi na OSOBINE..desno imas sigurnosnu sifru...ubaci je...ti sifru i username za logovanje ubacis u program i tolko. Posle odes gore levo na onu zutu zvezducu i on ti namesti formaciju, mada nekad to ume da zezne... Moja preporuka ako igras aktivno ovu igru, koristi to prvu sezonu, onda predji na rucno :)
 
Pa naravno www.pmanager.org ... ima jos nekih...ali po statistici ovo je najigraniji :D
A i svako ima svoje misljenje ;) Meni licno je ovo najbolji do sada...mada u pmanageru ima da se plati 100 dinara preko sms-a, mislim da moze da se prate utakmice iz pticije perspektive..jedino je to minus u hattricku po meni..
 

Back
Top