V for Vendetta

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.237
Cele dve nedelje sam cvilila da pogledam ovaj film.
I ispunio je sva moja očekivanja… divan film. Ma, ne mogu vam opisati koliko mi se sviđa.


vforvendetta.jpg




Moji večeras idu da gledaju... toliko im zavidim... I would cry..

Ko nije gledao neka pogleda... a ostali, kakvi su utisci?
 
Ja sam vec postovao komentar na ovaj film! Gledao sam ga pre oko mesc dana. Nije mi nista posebno! Mada ima politicku poruku i to cenim! Ali kao i svaki film te vrste prava loziona za narod! Jedan covek dodje i spasi sve, jos i pogine pri tom! Meni se ta tematika malo zgadila, pa samim tim i doticni film!
 
DeteSunca:
Ja sam vec postovao komentar na ovaj film! Gledao sam ga pre oko mesc dana. Nije mi nista posebno! Mada ima politicku poruku i to cenim! Ali kao i svaki film te vrste prava loziona za narod! Jedan covek dodje i spasi sve, jos i pogine pri tom! Meni se ta tematika malo zgadila, pa samim tim i doticni film!

e fala ti bash.. :?
 
Odlican film.

Natalie_Portman_223045m.jpg


Dobro je da se nastavlja trend odlicnih ekranizacija stripova. Ovo je uz Imortel i Sin City jedna od najboljih.

Drago mi je i zbog Natalie Portman. Konacno je dobila pravu ulogu posle Profesionalca. I u pravo vreme posle onih SW gluposti.
 
Prvo,ste culi za 84-tu,`ste gledali film,citali knjigu?Drugo,`ste citali strip-novelu po kojoj je film radjen?
Niste?
Onda me necete ni razumeti kad kazem da je film pusto njesra...(Osim simpaticne ironije da bas Dzon Hart glumi velikog brata)
 
Verovatno jeste naspram knjige, ja knjigu pokusavam da nadjem vec neko vreme... Ali, film mi se svidja, dovoljno je dobar a i ima malo pouke (ponesi vise kokica kada ides u bioskop :))... Samo, ne svidja mi se sto do kraja filma nije skinuo masku :(... Mogla bi da ga gledam jos 1000 puta, samo zbog scene sa dominama :)...
 
Kaa:
Prvo,ste culi za 84-tu,`ste gledali film,citali knjigu?Drugo,`ste citali strip-novelu po kojoj je film radjen?
Niste?
Onda me necete ni razumeti kad kazem da je film pusto njesra...(Osim simpaticne ironije da bas Dzon Hart glumi velikog brata)

Kaa gde si ti do sad?

X puta smo do sada na ovom forumu pricali o filmovima radjenim po knjizi, stripu, igri...

Ja sam zaspao gledajuci LotR Return Of The King, a film je osvojio 11 oskara. Meni se nije dopao, a neki ga obozavaju. Isto je tako i ovde i to shto cesh biti sitnicav i traziti nekakve zamerke ne menja cinjenicu da je V gledljiv film, interesantan, drzi paznju, vizuelno privlacan, glumacki dobro odigran, sa odlicnom Natalie Portman. Film vredan gledanja u bioskopu. Mislim, shta bi josh hteo od filma u danasnje vreme.
 
Tzar:
Kaa gde si ti do sad?

X puta smo do sada na ovom forumu pricali o filmovima radjenim po knjizi, stripu, igri...

Ja sam zaspao gledajuci LotR Return Of The King, a film je osvojio 11 oskara. Meni se nije dopao, a neki ga obozavaju. Isto je tako i ovde i to shto cesh biti sitnicav i traziti nekakve zamerke ne menja cinjenicu da je V gledljiv film, interesantan, drzi paznju, vizuelno privlacan, glumacki dobro odigran, sa odlicnom Natalie Portman. Film vredan gledanja u bioskopu. Mislim, shta bi josh hteo od filma u danasnje vreme.
E vidis, cudna stvar, meni je je obratno! LOTR mogu gledati non-stop, a jedva sam odgledao V for Vendeta! Sta ces, ukusi!?
 
Kaa:
Prvo,ste culi za 84-tu,`ste gledali film,citali knjigu?Drugo,`ste citali strip-novelu po kojoj je film radjen?
Niste?
Onda me necete ni razumeti kad kazem da je film pusto njesra...(Osim simpaticne ironije da bas Dzon Hart glumi velikog brata)

Mwah. Chitao sam 84tu vishe puta, i ponovo nalazim film jako simpatichnim. Znash, sve zavisi od toga shta hocesh od filma. Za politiku i slichna sr-anja idi kupi NiN i truj se...
Bash i ne mora svaki film koji gledam da budem 100% politichki korektan iz tvog/mog ugla...

Inache, dobar film, stvarno sam uzivao.
 
Tzar:
Kaa gde si ti do sad?

X puta smo do sada na ovom forumu pricali o filmovima radjenim po knjizi, stripu, igri...

Ja sam zaspao gledajuci LotR Return Of The King, a film je osvojio 11 oskara. Meni se nije dopao, a neki ga obozavaju. Isto je tako i ovde i to shto cesh biti sitnicav i traziti nekakve zamerke ne menja cinjenicu da je V gledljiv film, interesantan, drzi paznju, vizuelno privlacan, glumacki dobro odigran, sa odlicnom Natalie Portman. Film vredan gledanja u bioskopu. Mislim, shta bi josh hteo od filma u danasnje vreme.
E, u tvom slucaju posto znam da nisi laik... "de gustibus non est disputandum" drago mi je ako ti se svideo...meni nazalost nije...ocekivao sam vise od nekoga ko je izmedju ostalog stvorio i "Swamp thing" tj. kod nas preveden kao "Cudoviste iz mocvare"
 
Kaa:
Svaka cast batice,al` si blago u ofsajdu...ic` nis` razumeo nit pitanje nit komentar...
Cisto reda radi...koji glumac i koga glumi i u 84toj i u V for...?

Ehem, chitao sam 1984, knjigu. Veliki brat i sve to.
Filmom se nisam bavio. Nisam zeleo posle takve knjige.
Strip novelu nisam nashao josh, ali mogu da predpostavim da su dosta isekli. Ipak je Alan Moore to radio.
Ne znam gde smo se tachno mimoishli, jer nije bilo ni nekih direktnih kritika od tebe, pa sam naslutio samo shta ti smeta.
End.
 

Back
Top