Metal VS. Punk

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mrzim tako te VS teme. . . Sta je bolje. . . Pa svako ce reci da je bolje ono sto on slusa i gubi se svaki smisao. . . Slusam jedno i drugo (sa tim da postoje periodi kada vise slusam jednu muziku od druge; kao sad recimo kad meal jedva i da slusam i to kad slusam uglavnom slusam oprobane stvari) i ne mogu da ih poredi ko je i sta je bolje jer su neuporedivi. . .
 
Painkiller_girl:
Sta mislite sta je bolje :?:

Meni je Metal....................................................................

U mom gradu se vodi bitka izmedju metalaca i punkera, pa da vidim vasa misljenja......

Kod nas su metalci i punkeri k'o braca. Mi se sa fenserima borimo(fenserima ne sminkerima, fenseri su ipak jaci, a shminkeri ****** k'o ******)

Ja sam za punk.
 
slusam malo vise metal, ali sigurno se ne bih opredelio samo za jedno...oni kod mene idu u paru 8-)
anarchy.gif
satanic%202%20(50%20x%2050)_sm.jpg
 
Pa punk naravno.
Punk ima neki cilj, a metal je r'n'r sa tvrdjim zvukom.
Moj omiljeni band je Sex Pistols, ali naravno da slusam i Iron Maiden jer zaista imaju odlicne pesme, a i bio sam na koncertu gde je bila fenomenalna atmosfera.
I da, da potsetim mlade zabludele ovcice koje gledaju MTV da HIM i TH NISU METAL BENDOVI!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top