СЕКТЕ!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.423
Ради безбедности Србске ПРАВОСЛАВНЕ омладине позивам чланове форума да обавесте СРБЕ И СРБКИЊЕ о свим сектама које делују у нашим СРБСКИМ ЗЕМЉАМА: Наравно и Јеретике треба навести.

ЈЕРЕТИЦИ:
1. Латини(Римо-Католици)
2. "Зилоти"(Акакијевци=Грчки старокалендарци)
3. НАЗОВИ "македонска и црногорска православна црква"(Основане од чланова КПЈ и Тита.)
4. Англиканци и др. протестанти.
итд............
СЕКТЕ:
1. Муслимани
2. Јеховисти
3. Пентакосалци
итд............
САТАНИСТИ:
1. Пагани
2. Будисти
3. Хиндуси
итд.............

ОВО СУ САМО НЕКЕ ОД ЗАЛА КОЈЕ ПРЕТЕ НАШОЈ СВЕТОСАВСКОЈ ПРАВОСЛАВНОЈ ДУШИ СРБСКОЈ.
 
pomislila sam da je nesto ozbiljno u pitanju kada sam vidjela naslov ispisan velikim slovima.
Opusti se
witch_prv.gif
 
E,bas si zatucan ti Mihajlo...Koji ti je vise kur..Idi tamo je.bi malu decu ko svi nasi popovi i ostala "elita" nase divne crkve...
САТАНИСТИ:
1. Пагани
2. Будисти
3. Хиндуси
:shock: :shock: :shock: :shock:
Ali,tebe ZAISTA treba malko isprebijati...Ko si ti da sudish o bilo kome???
I koga bre interesuje vise sta ti mislish,majke ti ?
ОВО СУ САМО НЕКЕ ОД ЗАЛА КОЈЕ ПРЕТЕ НАШОЈ СВЕТОСАВСКОЈ ПРАВОСЛАВНОЈ ДУШИ СРБСКОЈ.
Eh Trt OK...Mislim da su ljudi kao ti najvece zlo za ovaj narod...Zatucani kreteni...
 
Миџајло:
САТАНИСТИ:
1. Пагани
2. Будисти
3. Хиндуси

Znači prevazišao si sebe... :lol:


Nego,šta je sa Mormonima,Metodistima,Adventistima...?
Zamisli neko ovo pročita,i umesto da odmah otrči u našu,jedinu,pravu,istinitu SPC,ode u Jutu i postane Mormon?
Zar hoćeš da nosiš njegovu dušu na svojoj prepodobnoj duši?
Daj,čoveče,revidiraj to.Odma',sada,odma'. :D
 
The Fight Song
Nothing suffocates you more than the passing of everyday human events
isolation is the oxygen mask you make your children breath into survive
but i'm not a slave to a god that doesn't exist
but i'm not a slave to world that doesn't give a shit
and when we were good you just closed you eyes
so when we are bad we're going to scar your minds
fight, fight, fight, fight

you'll never grow up to be a big-rock-star-celebrated-victim-of-your-fame
they'll just cut our wrists like cheap coupons and say that death was on sale today
and when we were good you just closed you eyes
so when we are bad we're scar your minds
but i'm not a slave to a god that doesn't exist
but i'm not a slave to world that doesn't give a shit

the death of one is a tragedy, the death of one is a tragedy
the death of one is a tragedy, but death of a million is just a statistic
 
Ах која лепота у вашим речима, али по овоме се види да сам погодио некима жицу, није касно људи има времена и за вас да се покајете.
Елвине, рекао сам да се допуни!!!!
Наравно да су и Морони !упс! Мормони исто секта.
А ти Педеру Менсону , нико те није пито за мишљење, ниси ми јасан, али твој сатанизам очигледно је отворен тако да о теби ти сам сведочиш какав си сатаниста.
 
А ти Педеру Менсону , нико те није пито за мишљење, ниси ми јасан, али твој сатанизам очигледно је отворен тако да о теби ти сам сведочиш какав си сатаниста.
Dragi mi Mihajlo,ma koliko to tebi suludo zvucalo ja zapravo nisam ,kako ti to kazes,"satanista"...Ja verujem u nesto vece i lepse ,sto ti nikada neces shvatiti..u prirodu,u ovaj nas - jedan i jedini zivot...Ja ne mislim da treba da se plasim(o) nekog cike sa neba koji ce nas surovo :twisted: kazniti ako,avaj, ga ne budamo slusali i klanjali mu se...Naravno da si mi ti dao povoda da ti oshtro odgovorim posle tvog prvog posta kada si izvredjao pola planete.Da te podsetim:
САТАНИСТИ:
1. Пагани
2. Будисти
3. Хиндуси
,ali onda nisi trebao odgovoriti krajnje ...seljackim izrazima...:
А ти Педеру Менсону
Zar ti tvoja lepa biblija ne kaze da trebas voleti svoga neprijatelja?Ti,bogami,radis suprotno...Veruj mi da ja tvoju bibliju znam bolje nego ti ! Vidi se iz aviona tvoja zatucanost,kojoj smo mi srbi svojstveni...
 
Mihajlo, trebao bih te banovati, ali samo ću zatvoriti temu, da bih video šta sve još možeš da odvališ i da ostaneš živ.
Mržnja, isključivost i ko zna šta sve ne, te je obuzelo.
Još jedan ispad i bićeš banovan zajedno sa svim svojim nickovima. Ali ovaj put trajno. I svaki put kad posle toga budeš otvorio novi nalog, posle prvog posta, ma kakav on bio, bićeš opet isključen.
Smatraj se opomenutim za srozavanje nivoa rasprave na Forumu Krstarice i zbog svog nedoličnog, sramnog i ko zna kakvog još stava.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top