Ribice koje jedu sargarepu!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SavaBonJovi

Primećen član
Poruka
736
Ovo je jos jedna od mojih tema koju cu ONI da banuju!!!

Prvo da objasnim naslov:Setam ja ulicom i ispred mene idu dvoje
On se udvara njoj,a ja dobro cujem....
Verovatno je on neki ,da ne kazem seljak, nego bolje da kazem covek sa sela a ona je gradska teta....Pricaju oni neka dzukela nailazi, i njemu sine ideja da je pita ima li kucnog ljubimca i ona odgovara:"Imam ribicu"-a on nastavlja pa pita :"Cime je hranis?''
a ona vec smorena odgovara:"Sargarepama",a on ce na to :"E, *******,gajimo samo papriku i paradajiz!"


Ja mislim da je ova tema jadna,ali ko zna kakve su ljudi jos glupe razgovore culi,pa rekoh ajd' pokusaj- i ja evo pokusao

Inace i sam upadam u glupave razgovore i neuspesna muvanja ,i to cesto ,i sada kada se presaberem i shvatim sta sam lupetao ,ozbiljno se zapitam:Jesam li ja normalan?

Inace ako ima negde na ovom forumu slicna ili ista tema a to Vam smeta pa vi idite ''tamo''
samo nemojte da napisete poruku:'' Zar nema vise miliona ovakvih tema na ovom forumu?"

Ako budem opet ban-ovan opet cu otvoriti jos gluplju i ludju temu.Ali mislim da nema razloga zasto bi me opet ban-ovali.
Znaci pisite .....nesto slicno vec gore-napisanoj prici i ako otvarate novu temu,zelim Vam,iskreno, mnogo ,mnogo srece,jer trebace Vam!
 
chypawa_18:
E pa ne znam shta bi napisala na ovu temu, ali srecno na nebanovanju,,,,,
Pa napisi npr. kako te je ON najgluplje muvao
Ili pisi Kako si se ispalila u prodavnici WC-u ,crkvi,.....
Ili pisi o tome kako te neko smara nekakvim pricama...Ispricaj neku pricu..... Smaraj i ti ....
Lepse ces se osecati....
Pisi kako si i zasto si nekada pocrvenela :oops:
Budi mastovita .....

A ja cu se nadati da ova tema ne bude ispala.....VOZDRAV......
 
Ok, poslednje me smarao jedan lik na nekoj zhurci, prichao mi je o ocenama.....znachi strashno.......kao u fazonu ima kecheve, pashce pa nece moci da upishe fax, izgubice godinu i sve vreme me pita kakva sam ja u shkoli....... ja uvek krenem da odem a on chekaj josh malo.... i sve to da bi me na kraju pitao da li se lozhim na mangupe kao shto je on.......moj odgovor je bio: ne, ja volim cvikerashe sa teglama i najgore shtrebere.....i tako sam najzad otishla.........uzhasno.....;(
 
ili recimo, jednom sam neshto uzela shto nisam trebala, nije vazhno shta, i sakrila se u 1 parkicu i prolazi bakuta i vidim kako se cima i provalim da zazire od mene, jer je bio mrak a ja neshto shushkam, i ja josh da je malo opustim pitam iz parka IZVINITE, IMATE SAT, a bakuta cheka da se odalji i sa daljine mi viche IMAM, IMAM, jer se uplashila i ja se iznerviram i pitam je A JEL VREDAN???? i naravno, baka otrcha vrishteci, a ja sam se upishkila od smeha.....
 
Setila sam se josh nechega... nadjoh neku torbu i videh lichnu kartu, pozvah bakutu i da joj vratim, prvo se smorila ko lav jer sam se cimala do Surchina, jer baba nije mogla da dodje do grada-reuma, bole je noge, ide na terapije, ****-palac-, pa baba pochne da davi kad sam doshla, kao prvo mi dala 1 soma-to je bilo kul, al onda poche da davi=evo ti jedan goblen, baka napravila, pa charape- lichno isheklala, pa pokushava da mi ubaci i neke smrdljive pomorandze u ranac, ja vec popizdela i rekla OK, MOGU SAD DA IDEM i baba na sve to odgovori AL DA USPUT BAKI BACISH DJUBRE...aj da jedno 1 kesa....al me natovarila ko magarca sa 3 putne torbe....ko zna shta je shverccovaala unutra, mozhda mokre charape.....i ja ko kreten vuchem to do kontejnera i neko detence mi josh viknu JAO, VIDI KOSU, KO PUDLAAAAAAA...........znachi najgori dan u mom zhivotu........;(
 
A bakute su ,danas jedna posebna vrsta,na koju treba obratiti vise paznje
Naucnici nisu dovoljno ispitali ovu vrstu.....Sala.....Svi cemo mi ostariti...jednog dana....ali nadajmo se da necemo biti ovakvi....
Razumem ja to starost....ali me izludjuje kada udjem u prodavnicu i cekam u redu a isprerd mene bakica-koja sporo reaguje na novcanik ,na cene ,ne zna sta hoce ,preispitava cene mnogih proizvoda a nece da pusti preko reda, ili u busu kad je vidim da ulazi eto je kod mene, osim ako je poluprazan bus tada odskakuce negde drugde ali desavalo mi se i da stane pored mene i "zamoli" me da se premestim pozadi jer ona bi da gleda sta vozac radi ili ZELI da je blizu vrata,i meni moral ne dozvoljava da ona tu stoji i kao sto rekoh "zamolila" me da predjem pozadi i ja presao....
Ili npr. dosao meni dedil(starcic sa sela)u goste i interesuje ga komp :"A sta ti je ovo(pita za misa)?
-Mis ,deda,mis vicem ja iz petnih zila,jer dedil mi ne cuje dobro.
-Tek ce ti on :"Mis?Gde je ?Gde?(Vec se spremao da se poput macka baci na njega)
-Rekoh deda ovo(uzmem misa u ruku) ovo je mis?
i bla bla bla
Pola sata s njim je bilo mnogo ,jer mnogo je to pitanja i ponovljenih odgovora za tako malo vremena
Ostao je on jos 8 - 9 sati ali sam ja bio van te ispitivacke ludnice......
 
SavaBonJovi:
Ja imam kovrdzavu,gustu kosu i neki klinci iz "kraja" mi dobacuju "Cupavac,aaaaa ubijte ga!"
A ja onda kao poludim i pokusavam ih uplasiti,i eto teme zasto se klinci okupljaju i igraju rata
Ajd` laku noc ,ne bolje je viknuti Goooooood Mooorning Serbiaaaaa
Dobro jutro:)
Hehehehehehe..........;) Joj, strashno.....;) Aj stavi sliku. bash me zanima kako to izgleda....;)
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Ko su to ONI? Ko će da te banuje?
Samo se pitam, šta da uradim sa temom? Šta u njoj (temi) ima romantično?!
Pa nema nista,trazicu da je premeste
Nego sam mislio da ovde budu neka neuspesna muvanja ali sam jednostavno prosirio na svakakve gluposti koje snadju jednog smrtnika
ONI su me banovali nekoliko puta.Ne znam ko su oni ,jednostavno su mi zatvorili temu 2 puta i ban-ovali me ....Vozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top