Пећка патријаршија данас....

Poruka
6.117
Како диван екуменски скуп у души Косова где су нам мошти скоро свих светих срба...ја стварно не знам шта има лоше у заједничкој молитви за мир...треба нам више оваквих скупова,ми то заслужујемо као народ светог Саве...
 
Zilot cacanski:
Како диван екуменски скуп у души Косова где су нам мошти скоро свих светих срба...ја стварно не знам шта има лоше у заједничкој молитви за мир...треба нам више оваквих скупова,ми то заслужујемо као народ светог Саве...
Ајде немој лудоват. Какав екуменски скуп?
Обичан састанак.
 
Zilot cacanski:
Naravno sastanak iste partije tj.SSC
A sta reci na poziv preosvecenog nam vladike Grigorija hercegovackog,da se Mladic preda,po onoj Kajafinoj bolje jedan da strada nego ceo narod,a stradanje je aman,necemo uci u Evropu...Znaci jadni srbi ako se Mladic ne preda nikad nece voziti golf trojku za 500 evra...Mladicu budi heroj i predaj se!!!
Владика Григорије износи свој став, нико није дужан да га се држи.
 
Zilot cacanski:
Jadno je to da "klapso" vec mesecima po novinama poziva na linc ili samoubistvo i to naziva "junackim"cinom a Srbija ga trpi i cuti....i ne govori episkop licni stav,bar taj pojam je nepoznat crkvi do pojave demolirokratije,episkop je institucija,i javni istupi su javni stavovi crkve,ili nisu ali tad ide ukor episkopu koji bulazni kao nas "ludi Milojica"......
Откуд знаш да није добио укор??????
 
Ваш проблем, поред поновног крштења је и одбијање да се комуницира са инославнима.
Како мислиш да пређу на Православље ако нећеш ни Кафу попити са њима. нисам приметио да ГОСПОД брани КАФУ ПИТИ.
Зар није и ОН ГОСПОД са јеврејима причао, седио и сл.
 

Back
Top