grcka

zara80

Početnik
Poruka
2
Suprug i ja ovog leta prvi put planiramo da posetimo Grcku,pa se dvoumimo oko Rodos,Satorini ili Mikonos!Sta predlazete?Ne volimo bas neka napustena mesta,ali ni preveliku guzvu.Znaci, koje ostrvo i koje mesto na njemu?????Hvaaaalaaa!
 
Po mome je Rodos malo skupo ostrvo gde je moguče praviti lepe izlete i nači neke samotne zaljive inočni život u centru gde ima puno pubova je isto dobar,da ne pričamo o Lindosu gde je stvarno divota.
Santorini ima divne kučice plavo bele boje, pravi kikladski stil.Plaža je crni pjesak i na suncu je vruče za pop.....Kira je divota na vrhu brda sa najlepšim poglrdam na sunčani zalazak.Bio sam U Perisi u početkujula prošle godine i nije bilo nočnog života i cjene su relativno u redu.
Mykonos moram još otič i mislim ,da je najskuplije i najboljije ostrvo u Grčkoj.Tako ako očeš žur i mondeni život onda piči za Mykonos.To da je otok homiča nema veze jer je otok za sve pa i nekad je bio otok hipiya.
ciao
 
malinero,i mikonos je isti kao fira!!! ili i san torini:p
dakle, meni j esan torini ostrvo za obići na dva dana...a ne za letovanje...a na mikonosu bi mogla boraviti možda i ceo odmor?
lepo je i svakao zabavnije od rodosa,jer kao što reče malinero, osim lindosa....nema puno zanimljivosti.
 

Back
Top