Winamp Lock

Zool

Ističe se
Poruka
2.223
Uskoro ce mi rodjendan,pa planiram da muziku pustam naravno preko winampa.
winamp ce zauzimati CEO ekran,sa visualization-om ukljucenim,a mene zanima kako da "zakljucam" winamp,to jest da se jedino on moze koristiti,da se ne moze minimizovati i da se ne dozvoli upotreba bilo cega van njega bez sifre?
pino trazim,a? :confused:
 
Pokusaj sa programom folder lock,sa njim mozes taster "start" da zakljucas ili da ga sklonis sa toolbara ili mozes kao sto vec naziv kaze da zakljucas i odredjene direktorijume ili neke tastere na tastaturi i misu.
 
A sto ne probas ovako?
CTRL+ALT+DELETE, odesu u procese i iskljucis explorer.
Pre toga naravno pokreni winamp i ostace ti samo on. Neces imati ni ikonice na desktopu niti bilo kakvo drugo smetalo osim winampa.
 
Zavisi kul,mogutje je ako imash fush verziju da ti se ikonice opet pojawe ali da ti je explorer down...a i tako kako si ti opisao i dalje mozhe da se menja na alt+tab ,tj ako ti jeste otworen neki program osim winampa...
 
xvala kuliraza,kako se nisam setio!
jeste da se moze explorer ukljuciti Ctrl+Alt+Del pa u File=>NewTask (Run) i ukucas explorer.exe i lupis Enter,ali to niko nece znati da uradi.meni je potrebno samo da mi "veselo drustvo" ne bi prchkalo po kompu.moze LOCK.
 
instaliraj Litestep, lici malo na Linux ali ces se privici brzo... sve opcije su ti na desni klik a nepostoji desktop.

Druga mnogo smesna ali laksa opcije jeste:
- Da kliknes desnim klikom na taskbar i da otkljucas taskbar (lock task bar) zatim ga mozes ga pomeriti i na vrh ekrana pa onda da spustis task bar da se nevidi, zatim zakljucas taskbar (lock task bar) tako da ne mogu da ga dignu.
- Onda da kliknes desnim na desktop odes na "Arrange Icons By/Show Desktop Icons" i tako ces sakriti ikonice sa desktopa

tako ne moras da instaliras nista a sve ce ti raditi
takodje preko ctrl+atl+del moses paliti programe tako sto ces pozvati .exe fajl sa celom putanjom npr ""C:\Program Files\Webteh\BSplayerPro\bsplayer.exe"
Ako mislis da ti je ovo smor napravi na C particiji .txt fajl sa svim putanjama od svih programa koji ti mogu zatrebati pa kopiraj iz njega putanje.
Ako ga minimizujes (alt+space ; n) podizes ga sa alt+tab .

Samo pitaj ;)
 
16.juna petnaesti.
dobro nije bas blizu,ali bolje spreciti nego Windows lechiti :wink:
hvala na pomoci svima,ali mi je Kulirazina opcija potpuno dovoljna, ne znaju oni ni da predju na tab Processes u Task Manageru. :wink:
 
Pa možda to ne znaju, al zato znaju da učitavaju pesme u Winamp i tako isto da ti gledaju šta imaš po kompjuteru. A i desni klik ti još uvek radi....
Evo šta ti ja preporučujem:
1. Napravi posebnog korisnika u Windows samo za tu žurku.
2. Ostalim korisnicima podeli neke šifre, tako da ih ograničiš samo na tog jednog korisnika.
3. Smesti muziku u poseban folder.
4. Zabrani pristupe drugim folderima osim tom u kom je muzika.
5. Izaberi neki drugi program umesto Winampa za koji oni nisu čuli, tako da će se teško snaći. Preporuka: Jet Audio.
6. Stavi drugi skin na Windows-u tako da se i tu malo teže snalaze.
-Uostalom onaj program koji sam ti preporučio (Security Administrator) ima uz sebe i program "Lock Screen" koji zacrni ekran i neće da se ugasi dok ne uneseš šifru, a ne možeš drugačije da ga isključiš. Pa zato pusti muziku, pusti lock screen i mirna Bosna!
 
Au cvele, napravi citavu nauku od ovoga.
Najsigurnije resenje bi bilo da instalira Cyber cafe pro ili neki drugi program te vrste i da ne brine.
Ne pravi covek neki LAN party ili nesto slicno gde se okupljaju ljudi koji znaju sta rade, vec samo pravi zastitu od potencijalnih pijandura koji ce da mlate po tastaturi kad je se docepaju.
Imam par iskustava sa zurki gde sam pustao muziku i sl. Pa kad ja odem da pijem, samo ugasim explorer i nikad nije bilo problema.
A veruj mi nece ni gledati. Ionako se uvek svadjaju cija ce muzicka zelja trenutno da se vrti.
 
de jesi lood,imam ni sam ne znam koliko pesama,vise od pola su stare pesme koje slabo ko slusa.a shuffle je losa ideja:ovako napadaju DJ-ja kad im ne pusti pesmu,a ako pustim shuffle napasce mi PC. :lol:
 
cvele2:
Pa možda to ne znaju, al zato znaju da učitavaju pesme u Winamp i tako isto da ti gledaju šta imaš po kompjuteru. A i desni klik ti još uvek radi....
Evo šta ti ja preporučujem:
1. Napravi posebnog korisnika u Windows samo za tu žurku.
2. Ostalim korisnicima podeli neke šifre, tako da ih ograničiš samo na tog jednog korisnika.
3. Smesti muziku u poseban folder.
4. Zabrani pristupe drugim folderima osim tom u kom je muzika.
5. Izaberi neki drugi program umesto Winampa za koji oni nisu čuli, tako da će se teško snaći. Preporuka: Jet Audio.
6. Stavi drugi skin na Windows-u tako da se i tu malo teže snalaze.
-Uostalom onaj program koji sam ti preporučio (Security Administrator) ima uz sebe i program "Lock Screen" koji zacrni ekran i neće da se ugasi dok ne uneseš šifru, a ne možeš drugačije da ga isključiš. Pa zato pusti muziku, pusti lock screen i mirna Bosna!

.... ili da postavi dva arapa sa sabljama ispred kompa....
 

Back
Top