MALE & FEMALE TRICKS

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.243
Kakvim se sve trikovima bavite da osvojite necije srce.? Ili ga zadrzite.Koliko ste mastoviti.Sta vam sve pada na pamet..Koliko uspevate..I da li za to uopste postoje pravila kojih se treba uz eventualne korekcije pridrzavati..Ako postoje ..koji su to Top saveti..Samo bez onog ..ja to ne radim i slicno ..svi smo mi.. zene i muskarci i Djavoli i Andjeli...kako god...da vas cujemo..


1.Nikada mu nemojte pokazati do kraja da vam je stalo do njega.Uvek budite negde samo ne njemu na izvolte. Izmislite obaveze ako ih nemate. Sve dok se bude krckao na tiho bice super. Kada shvati da vas je upecao ..pobeci ce glavom bez obzira ako nije ozbiljan ili cete mu prestati biti zanimljivi..

2.Nikada ne objasnjavajte gde ste bili i sta ste radili.Vase vreme je vase vreme ..Ono koje njemu posvetite je vise nego dovoljno..Za sve ostalo neka ..masta..i razmislja..

3.Nikada mu nemojte kvockati i zanovetati..Pravite se kao da vas ne interesuje..Ako je ozenjen za kvocanje ima zenu kod kuce a ako nije ..ma ne vole oni to..zato ..preskocite taj deo ma koliko vas intrigiralo..

4.Objasnite mu da ste najlepsi i najpametniji na svetu..to mora da mu utuvite u glavu i da bez vas ne moze

5.Neka vas ujutro gleda kako se oblacite..da moze citav dan mastati kako ce to uvece skinuti sa vas..;)
 
U prevodu, zene treba da su tajanstvene, zavodljive, nezavisne..., ma ima nas raznih. To mozda moze u pocetku, da ne zna koliko nam je stalo, ali vremenom sve izadje na videlo. Broj 4 se podrazumeva, to ne mora ni da se objasnjava
 
2.Nikada ne objasnjavajte gde ste bili i sta ste radili.Vase vreme je vase vreme ..Ono koje njemu posvetite je vise nego dovoljno..Za sve ostalo neka ..masta..i razmislja..

Nikad ne reci nikad ...:)

3.Nikada mu nemojte kvockati i zanovetati..Pravite se kao da vas ne interesuje..Ako je ozenjen za kvocanje ima zenu kod kuce a ako nije ..ma ne vole oni to..zato ..preskocite taj deo ma koliko vas intrigiralo..

Zdravo je zestoko se posvadjati, recimo jednom godisnje... sve o stalo moze da bude samo konstruktivan razgovor.

4.Objasnite mu da ste najlepsi i najpametniji na svetu..to mora da mu utuvite u glavu i da bez vas ne moze

:-P ali, ja to jesam- njemu... ako treba da mu objasnjavam, onda tu nesto ne stima.

5.Neka vas ujutro gleda kako se oblacite..da moze citav dan mastati kako ce to uvece skinuti sa vas..;) [/QUOTE]

I ne samo ujutru ;-)

Generalno, treba ulagati u vezu- brak, STALNO.
 
kučka:
3.Nikada mu nemojte kvockati i zanovetati..Pravite se kao da vas ne interesuje..Ako je ozenjen za kvocanje ima zenu kod kuce a ako nije ..ma ne vole oni to..zato ..preskocite taj deo ma koliko vas intrigiralo..

4.Objasnite mu da ste najlepsi i najpametniji na svetu..to mora da mu utuvite u glavu i da bez vas ne moze
Ako se ispuni pravilo br.3 onda nikada neće doći do pravila br.4, jer ono spada u zanovetanje, a vremenom se pretvnori i u kvockanje.
big_smile.gif
 
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ meni je vec tako dosta ovih pravila i strategija koji potez treba uraditi i kako ,..da li da idem na F4 ili D8...Muka mi je tako da se bakcem sa tip pravilima...Ok moze da posluzi naravno..ali sto se mene tice ja to nemam zivaca vise da radim!!!
 
kučka:
1.Nikada mu nemojte pokazati do kraja da vam je stalo do njega.Uvek budite negde samo ne njemu na izvolte. Izmislite obaveze ako ih nemate. Sve dok se bude krckao na tiho bice super. Kada shvati da vas je upecao ..pobeci ce glavom bez obzira ako nije ozbiljan ili cete mu prestati biti zanimljivi..
2.Nikada ne objasnjavajte gde ste bili i sta ste radili.Vase vreme je vase vreme ..Ono koje njemu posvetite je vise nego dovoljno..Za sve ostalo neka ..masta..i razmislja..
3.Nikada mu nemojte kvockati i zanovetati..Pravite se kao da vas ne interesuje..Ako je ozenjen za kvocanje ima zenu kod kuce a ako nije ..ma ne vole oni to..zato ..preskocite taj deo ma koliko vas intrigiralo..
4.Objasnite mu da ste najlepsi i najpametniji na svetu..to mora da mu utuvite u glavu i da bez vas ne moze
5.Neka vas ujutro gleda kako se oblacite..da moze citav dan mastati kako ce to uvece skinuti sa vas..;)

1. Ovo je mozda primjenjljivo za strogo pocetnicke i strogo jos neemocionalne "veze"
2. Ne mogu ovo da zamislim...naravno da necu da mu ispricam sve detalje ali to je samo zato sto nemam dovoljno vremena...eh, da, od njega ocekujem isto.
3. A kako da drukcije objasnim sta mi smeta???? Ne vole da im zvocamo? Boli me uvo, ne volim ni ja kad me natjera da zvocam (bacim loptu njemu)!
4. Pa, dobro, to se podrazumjeva. ;)
5. E, sa ovim se slazem...moje iskustvo je da muskarci stvarno obozavaju da nas gledaju kad se oblacimo...samo nekada ne mogu da se strpe do veceri.
 
kučka:



1.Nikada mu nemojte pokazati do kraja da vam je stalo do njega.Uvek budite negde samo ne njemu na izvolte. Izmislite obaveze ako ih nemate. Sve dok se bude krckao na tiho bice super. Kada shvati da vas je upecao ..pobeci ce glavom bez obzira ako nije ozbiljan ili cete mu prestati biti zanimljivi..

2.Nikada ne objasnjavajte gde ste bili i sta ste radili.Vase vreme je vase vreme ..Ono koje njemu posvetite je vise nego dovoljno..Za sve ostalo neka ..masta..i razmislja..

3.Nikada mu nemojte kvockati i zanovetati..Pravite se kao da vas ne interesuje..Ako je ozenjen za kvocanje ima zenu kod kuce a ako nije ..ma ne vole oni to..zato ..preskocite taj deo ma koliko vas intrigiralo..

4.Objasnite mu da ste najlepsi i najpametniji na svetu..to mora da mu utuvite u glavu i da bez vas ne moze

5.Neka vas ujutro gleda kako se oblacite..da moze citav dan mastati kako ce to uvece skinuti sa vas..;)


Okej... Prvo pravilo... Morala bih da tom pravilu delimicno kazem ne. Da li bi nas zenske palilo kada nam muskarac ne bi pokazao koliko smo mu bitne i koliko nas voli??NARAVNO, STVAR JE SAMO U UMERENOSTI! :!: :!: Ah, ne. To vise vodi do isfrustriranosti i svadja. Ako je neka labava prosecna i obicna veza onda se takvo pravilo kao i jos par slicnih "he has to call ME"( :confused: ) pravila svakako podrazumeva...Meni su to BIMBO pravila :lol:

I drugo pravilo. Mislim ako imas neobaveznu vezu sa nekim onda je sasvim normalno da jedno drugom ne govorite sta radite kada niste zajedno i tako... ali halooo valjda je najnormalnije da muskarac zeli da zna kakav je ona imala dan i tako.. Meni se bas nebi svidelo da on nista ne govori...
3. 4. i 5. su na mestu :smile:

Inace, meni je muka od tih pravila i zajebancija. Kad god primetim da se previse sredjujem za njega i previse razmisljam sta da uradim a sta ne to je samo znak da nesto ne stima. Ako jedno drugog ne prihvatamo i nismo opusteni onda nema smisla.
Ali uprkos svemu uvek neki trik nadje svoje mesto u vezi, mislim da je to nekada krajnje spontano..
 
Kakvim trikovima. Ja sam ono što jesam, ponekad radostan, ponekad i besan. Lep sam skroz, nekad tutor, grešnih ljudi egzekutor hahahahhah

Nikada nisam osvajao, a tačna je ona ISTO SE ISTOM RADUJE.., i to je to!

Trikovima su skloni diletanti. I prevaranti.
 
HeBePoBaTaH_:
Kakvim trikovima. Ja sam ono što jesam, ponekad radostan, ponekad i besan. Lep sam skroz, nekad tutor, grešnih ljudi egzekutor hahahahhah

Nikada nisam osvajao, a tačna je ona ISTO SE ISTOM RADUJE.., i to je to!

Trikovima su skloni diletanti. I prevaranti.
:lol: hebe prosto si neodoljiv(ideja za novi nik;) )
 
Heh, Neumoljiv... Ma zeza qčka, kao 5 stavki koje treba reći mušakrcu da bi bio osvojen : )
Ja, uz pomoć mog savršenog huncha, prepoznam na kilometar takve, a i mislim da nisam jedini..
Nema više naivnih i nevinih. Ne, ne.. :p
Hajde ti odgovori na temu, bebe..
 
HeBePoBaTaH_:
Heh, Neumoljiv... Ma zeza qčka, kao 5 stavki koje treba reći mušakrcu da bi bio osvojen : )
Ja, uz pomoć mog savršenog huncha, prepoznam na kilometar takve, a i mislim da nisam jedini..
Nema više naivnih i nevinih. Ne, ne.. :p
Hajde ti odgovori na temu, bebe..
hmmmm pa nema
sem sto sam ljubaznija u pocetku(al svi su takvi) i manje pokazujem svoju mracnu stranu:lol:
to i nije trik,to dodje prirodno :D
 
kučka:
Kakvim se sve trikovima bavite da osvojite necije srce.? Ili ga zadrzite.
Nisu to baš trikovi...to su sitnice koje nekome umeju da ulepšaju dan, ali to sam ja takva kakva jesam...ta igra traje i posle osvajanja... :D
Ljudi vole lepa iznenađenja. Zašto onda da ih ne prirediš nekome ko ti je drag? :D
A što se zadržavanja tiče...ko hoće ostane...ko neće...nije vredan daljeg igranja... :D
 
HeBePoBaTaH_:
Heh, Neumoljiv... Ma zeza qčka, kao 5 stavki koje treba reći mušakrcu da bi bio osvojen : ).

Idemo dalje:
Trikove koristite samo u pocetku..ne preterujte .....:-D ima toga jos..:-D I sta vam je ..zabavljajte se..sa trikovima ili bez..:-D


6. Dok se ljubite, njezno mu grickajte donju usnicu.
7.Ako nosite naocare ne zamenjujte ih socivima..Mnogi muskarci naocare smatraju sexi
8. Nadmudrite ga povremeno, to ce mu pokazati da niste samo lepa lutkica
9. Recite mu da cete ga uvek voleti , cak i da preko noci sasvim izgubi kosu.
10.Povremeno narucujte hranu iz restorana..ne morate stalno biti za sporetom


11.Vodite racuna o nezi ruku i noktiju..oni cesto u to gledaju...
12.Svoj smisao za humor iskazite uvek.
13. Ne zaboravite na malu crnu haljinu..neprevazidjena je...
14. Obavezno nosite mini i sexi garderobu!
15.Pridjite mu s ledja i cmoknite u vrat kada to najmanje ocekuje..

 
Mnogo od ovoga i nisu trikovi..



16,.Otvorite mu vrata odeveni samo u rublje!:-D
17.Imajte svoj stil..Oni prate modu i ne vole uniformisanost
18. Povremeno i vi platite racun u restoranu.
19. Govorite mu o svojim osecanjima ali pazljivo i odmereno..ne do kraja
20. Posaljite mu seksi sms poruku.
21.Ne zaboravite reci onu cuvenu rec NE....po nekada ..hehe:p
22. Budite iskrenim, koliko god to mozete, dugorocno se isplati.
23.Ako znate da svirate neki instrument,obavezno mu to reci te i svirajte mu..Divice se vasem umecu.
24.Ako znate da pricate viceve onako slatko ..ispricajte mu neki smesan.
25. Pitajte ga nesto o automobilima, o tome obozavaju da pricaju i mogu satima, ako imate strpljenja...
26. Ako vam je hladno recite mu to i stavite svoju ruku u njegovu da je zagreje...
27.Obavezno onako uzgred napomenite da volite decu... na to su osetljivi...
28.Procenite tacno kada treba odbiti seks, samo da biste ga jos vise uzbudili,ali ne i udaljili od sebe.
29.Spremite s vremena na vreme veceru uz hladno vino...
30. Salite se po nekada na vlastiti racun
31."Dan posle" ne cekajte njegov poziv, nazovite vi njega.
32. Rasplacite se po nekada... uhh na suze su osetljivi.:wink:
33. Neki muskarci tvrde da su zene najseksipilnije kada su sve ono sto muskarci nisu,nezne, drage, umiljate, ranjive, krhke...znaci ..budite takve
34 Sminkajte se pre nego se obucete.Ako vas kojim slucajem gleda nece primetiti kolicinu sminke na vasem licu.....
35 Sapucite mu svasta nesto na uvence,,,:-D


36.Neka zna da volite zute ruze naprimer i elegantne i odabrane poklone.....
37.Kod kuce i vikendom..zaboravite na sminku..cista kosa i lagan ruz uz vas osmeh ..bice dovoljni...
38. Cvrsto se rukujte,niko ne podnosi pri pozdravljanju ili upoznavanju, mlitavo pruzanje ruke,
39. Ponudite mu svoj sladoled ili polizite njegov.He,he:wink:
40. Preporucite mu dobro mesto za izlazak i olaksajte mu izbor..


41. Bananu..jedite iskljucivo pred njim..lagano.. :wink:
42. Cim se probudite, skocite na njega i budite ga poljubcima...


43.Negujte se i atraktivno mirisite..

44.Po nekada ..mislite jedno a radite drugo..to ce ih izludeti, samo ne preterujte..

45.Znajte biti i zahtevne..neka udovolje vasim zeljama...
 
Boktemazo ovo ko da su saveti kako izgubiti frajera. Svi muskarci koje znam ne podnose da im se sapuce na uvce, zabole ih kako sam obucena (vazno je samo koliko cesto se skidam) i bas nesto ni ne primecuju da li sam nabacila frenc manikir. A pravo da vam kazem, kad bih slusala ove savete ne bi mi uopste bilo do mazenja - bila bih skroz izmrcvarena od foliranja
 

Back
Top