Da li ste..

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
...da li ste ikada odbili devojku?
Ona je slatka..zanimljiva...slobodnih shvatanja....zgodnjikava i jasno vam daje do znanja da vas zeli........jel ste je odbili....ili.........? A pri tom negde u malom mozgu vam stoji slika vase sadasnje devojke koju ste jako zgotivili......Sta radite u tim situacijama?
 
devojcurak:
...da li ste ikada odbili devojku?
Ona je slatka..zanimljiva...slobodnih shvatanja....zgodnjikava i jasno vam daje do znanja da vas zeli........jel ste je odbili....ili.........? A pri tom negde u malom mozgu vam stoji slika vase sadasnje devojke koju ste jako zgotivili......Sta radite u tim situacijama?
Ko uzme kajaće se, ko ne uzme kajaće se... :mrgreen:
 
Dosta puta... sada to mozda zvuci kao neka hvala, ali nije tako. To sto ti neko jasno stavlja do znanja da te zeli ili sta vec ne mora da znaci da bi trebalo biti sa tom osobom... iskoristi sve sto ti se nudi... taj fazon.
Mislim da je to sasvim normalno... pitanje je sta se nudi... cenkanja definitivno nema... nismo na pijaci...
 
pa ne deshava mi se...
ali samo zato sto ne mogu da jako zgotivim nekog :D
a odbijao sam... i nije neki problem... ipak mushkarci ne razmisljaju doljnjom g... koliko god da neki to misle.... to je samo propaganda.... ne nasedajte... ili i ne misle, a samo sam ja to umislio... eh te vechite dileme... pitanja... ali poshto ne verujem nikome, ostace ne razreshena zauvek :D
ne zamerite, malKo mi see piskaralo....
 
Ih pa devojke baš tad polude....

Naodbijao sam se toliko da me je sramota...
Ali zato i kad sam solo , one su mene izodbijale.
Kad sad bolje pogledam , odbijaju me nesigurne devojke i seljančice iz grada, to od onih koje sam kasnije upoznao indirektno....i to me odbiju odozgo, ne ravnopravno ili odozdo....

Ali da se vratim temi.Džaba, kad nećeš verovati da muškarac odbija lepotice zbog devojke koju voli ili sa kojom je....
Ko veruje , veruje, ko ne veruje, može koliko god da se trudi , džaba......
 
Sad ne mogu da se setim...mrzi me da vracam film unazad.Ali...mi se, relativno skoro, desilo da mi se jedna shabanka (inace tzv devojka od jednog poznanika) ponudila da mi nadje neku ribu. Odbio sam je na keca,bez ikakve dalje diskusije.
 
Da,da naravno i to je se desavalo, kad je devojka mnogo napadna onda mi je odmah odbojna i moze da bude avion ali mi je odbojna.
Takodje bas debele, zdepaste devojke me jako odbijaju sto se tice sexa, ali mogu super da se druzim sa njima.
A pusacice (cigerata naravno :lol: ) jednostavno ne mogu da prevarim pa to ti je. Mogu da se potrudim da je ubedim da ostavi, ali ako nece brzo dizem ruke od nje sto se tice ljubavi i sexa, a za prijateljstvo ostaje u kombinaciji.
 
a da li ste nekad odbili iy nekog drugog razloga osim kad vam se ne svidja sto je suvise napadna ili debela,....mozda iz razloga sto ste se uplasili jer je nekako krejzi,opicena luda,mozda sto je spremna na sve da vam odgovori i zaskoci dosetkama,....?Pa da ste se samo izbecili i okrenuli.
 
Пази...овде смо сви ми лепо васпитани, савремени...деца, дечаци, момци, мушкарци, чиче, старци...и не приличи нам да много одбијамо...:lol:
 
samuilov:
a da li ste nekad odbili iy nekog drugog razloga osim kad vam se ne svidja sto je suvise napadna ili debela,....mozda iz razloga sto ste se uplasili jer je nekako krejzi,opicena luda,mozda sto je spremna na sve da vam odgovori i zaskoci dosetkama,....?Pa da ste se samo izbecili i okrenuli.

Nije mi se desila takva situacija, ali vec sad mogu sa sigurnoscu reci da takvu devojku sigurno ne bih odbio, cak sta vise bila bi mi mnogo interesantnija nego "normalne" devojke. to iskustvo sigurno ne bih propustio :razz:
 
Tuzni_patak:
Ih pa devojke baš tad polude....

Naodbijao sam se toliko da me je sramota...
Ali zato i kad sam solo , one su mene izodbijale.
Kad sad bolje pogledam , odbijaju me nesigurne devojke i seljančice iz grada, to od onih koje sam kasnije upoznao indirektno....i to me odbiju odozgo, ne ravnopravno ili odozdo....

Ali da se vratim temi.Džaba, kad nećeš verovati da muškarac odbija lepotice zbog devojke koju voli ili sa kojom je....
Ko veruje , veruje, ko ne veruje, može koliko god da se trudi , džaba......
A, nadajmo se de je zbog zauzetosti, ondaK si ti jedinstveni primerak.
Meni povredi ego kada me neko odbije. Ustvari, niko me nije direktno odbio, ali bude ono nešto, pa ništa, ne zove i te fore...
Pa se onda malo ljutim na njega.
Ali sam se toliko iznaodbijala da ih razumem i ne ljutim se više, valjda se to preraste, nemam pojma.
D'izvineš, citirala sam te jer je ispalo da te odbijaju samo idioti :mrgreen:
Pa valjda i tebi to povredi ego, razumljivo.....
 

Back
Top