Pitanje za Novosadjane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kakva gostoljubivost,parava novosadska! DU se svojski potrudio da ti obezbedi prvoklasan zivot u ns-u

marko,dobro nam dosao.na sve strane se gradi,pa sad nas odgovor zavisi od toga koje cestice najvise volis da udises..............
 
DOKONI UM:
Hotel.

Privodiš kada hoćeš i koga hoćeš.
Maltretiraš poslugu...
Koristiš bazen, saunu, parno kupatilo...
Uvek ima nekog kod kuće...
Imaš obezbeđen parking...
...


apsolutno se slazem
nema ko da ti sere ako ostavis gace da vise sa lustera ili tako nesto
svi moraju da budu pristojni i fini
a ti mozes da stocaris i skrnavis do mile volje...
 
lillymoon:
kakva gostoljubivost,parava novosadska! DU se svojski potrudio da ti obezbedi prvoklasan zivot u ns-u

marko,dobro nam dosao.na sve strane se gradi,pa sad nas odgovor zavisi od toga koje cestice najvise volis da udises..............
Hvala, bolje vas nasao! Jesam li ja pomenuo da sam iz Beograda? Nas ovde nikakve cestice vise ne rade :D
Da, hoteli su odlicna ideja, pogotovo taj kod Gare... Samo mislim da bi mi posle par godina dosadio 8)
Ne ozbiljno ljudi, uzeo bih najverovatnije stan, ali ni kuca nije iskljucena. Bio sam nekoliko puta u Novom Sadu i zaista sam odusevljen. Imam par prijatelja koji bi me posavetovali, ali bih voleo da cujem vise razlicitih misljenja, da vidim sta bi mi najvise odgovaralo, posto se ovakve stvari ne rade puno puta u zivotu. Kod nas svaki kraj ima neku svoju pricu i uopste nije sve jedno gde ces da zivis, cak iako je cena ista. Zbog toga i pitam.
 
pa i kod nas svaki kraj ima svoju pricu, takodje nije sve jedno gde ces da zivis
ako hoces da vidis kako to izgleda, neka neko iskopa one teme liman vs ostatak sveta da covek vidi kako se mi ovde pickaramo oko teritorija... :lol:
biraj samo neki normalniji deo grada blize centru i bices ok
a ako ti upadne liman, smatraj se veoma srecnim...malo cu da te provedem da ti pokazem i zasto!
 
markomm:
Pozdrav svim Novosadjanima!
Postoji mogucnost da se preselim iz Beograda u Novi Sad, pa me interesuje koje je, po vama najbolje mesto za stanovanje i zbog cega?

Zna se Novo Naselje.... :lol: :lol: :lol:

21114

Since 1979...


latica:
Meni su lepi limani. Pogotovo taj deo kod mosta Slobode.

Narocito onaj deo kod limanske pijace preko puta, kao iz najavne cpice mucki...... :lol:


proka1:
bas ste vickasti :)

ako hoces mir, tisinu, dunav, dvoriste zna se TELEP


A ako hoces dobre pic.ke onda NN!!!
 
aj bre mir u ludnici !:)

pa markomm-e ( to je lik sto je postavio temu ) da se vrnemo na temu !?
Da bi dobio precizniji odgovor, moras dati neke podatke o :
Da li ces ziveti porodicno,sam,s ribom,imas li auto,psa,macku....,babu:lol: , koliko se protezes ( novcano ),oces li se voziti GSP-om, imas li dece ,......jel kupujes ili u kiriju ,......

sve je to bitno - i samim tim se moze brze i tacnije odrediti lokacija !

Da ne setas mnogo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top