Medicina - sve o medicini anatomiji coveka i slicno

dawson

Početnik
Poruka
16
Evo ljudi ja sam ljubitelj medicine mada je necu studirati.Planiram da studiram molekularnu biologiju u novom sadu ali je medicina grana koja me jako zanima pa dajte da stavimo na ovu temu linkova i zanimljivih stvari :)

Zivot me je naterao da budem ljubitelj medicine naime tata mi je umro pre 2 godine na hemodijalizi bio je bolestan 15 godina tj. od mog rodjenja a ja sam pre godinu dana dospeo u sremsku kamenicu na operaciju plucne maramice i sad imam Titanijumsku mrezicu na plucima:) inace sam zgodan momak :)) Imam 18 godina i idem u Gimnaziju.

Pa dajte da pisemo :)
 
Ajde razumem da se ponasham kao neki penzioner koji je zavrshio opshti smer gimnazije kod Boga,ali ne swatam zashto meni tako neshto govorish?To shto volim da se informishem o raznim oblastima ne znachi da sam struchan za sve,niti se tako predstavljam.Pogotovo ti,za manje od mesec dana na forumu to nisi mogla da zakljuchish,chak i da jeste tako.
 
U novom sadu mozes dosta uraditi ako se budes trudio. Ja sam takodje na pmf pa znam dosta osoba sa biologije. Par drugarica su cak sa prve godine otisle u Britaniju da studiraju. Trazile su projekte i radile dobro. Prof. su relativno dobri i mozes razgovarati si njima opusteno, bar toliko koliko sam ih ja upoznao. Samo je bitno da das se trudis i da ne obracas paznju na ljudi koji znaju da budu smor i da koce. Takvih obicno ima dosta na faxu. Znaci, cim ti se ukaze prilika uzmi neki projekt i gledaj da to bude nesto sto se moze eksperimentalno obradjivati. To ce ti najvise doprineti.

pozzz care, sve najbolje
 
proximo:
U novom sadu mozes dosta uraditi ako se budes trudio. Ja sam takodje na pmf pa znam dosta osoba sa biologije. Par drugarica su cak sa prve godine otisle u Britaniju da studiraju. Trazile su projekte i radile dobro. Prof. su relativno dobri i mozes razgovarati si njima opusteno, bar toliko koliko sam ih ja upoznao. Samo je bitno da das se trudis i da ne obracas paznju na ljudi koji znaju da budu smor i da koce. Takvih obicno ima dosta na faxu. Znaci, cim ti se ukaze prilika uzmi neki projekt i gledaj da to bude nesto sto se moze eksperimentalno obradjivati. To ce ti najvise doprineti.

pozzz care, sve najbolje
Hvala ti puno, samo se jos nadam da cu dospeti na molekularnu biologiju posto u subotickoj gimnaziji bas i nisam neki ucenik variram oko 3.00 - 3.40 a planiram prijemni dobro da uradim.Ali necu se nervirati ni ako na cistu biologiju dospem.Jako bih voleo na pmf u novom sadu da dospem na departman biosa :)
Hvala ti puno si mi pomogao :)
 

Back
Top