The Frozen Throne 1.20d

hocu da patchujem sa 1.20e

but

kaze da bi se instalirao moram da imam prethodne patcheve...

jel moze neko da mi kaze koje patcheve da skinem kako bih podigao TFT na 1.20e

i drugo pitanje

kada sam instalirao TFT osnovni koji je u verziji 1.07 na kompovima prijatelja i ta osnovna verzija radi ok... e sad... ja sam uzeo karticu 6200 skoro... i kad instaliram samo tu osnovnu verziju meni se zabaguje nekako grafika...

naime sta se desava... kada pokrenem igru u donjem delu ekrana u onim menijima gde stoje zgrade koje mogu da se grade kao i u srednjem prozoru gde se vide jedinice sve treperi i kad prodjem miskom preko tih prozora mis ostavlja trag iza sebe koji ostaje...

jel zna neko sta bi moglo biti u pitanju... a ostale igre ukljucujuci i zahtevni oblivion mi rade ok...
 
hocu da patchujem sa 1.20e

but

kaze da bi se instalirao moram da imam prethodne patcheve...

jel moze neko da mi kaze koje patcheve da skinem kako bih podigao TFT na 1.20e

i drugo pitanje

kada sam instalirao TFT osnovni koji je u verziji 1.07 na kompovima prijatelja i ta osnovna verzija radi ok... e sad... ja sam uzeo karticu 6200 skoro... i kad instaliram samo tu osnovnu verziju meni se zabaguje nekako grafika...

naime sta se desava... kada pokrenem igru u donjem delu ekrana u onim menijima gde stoje zgrade koje mogu da se grade kao i u srednjem prozoru gde se vide jedinice sve treperi i kad prodjem miskom preko tih prozora mis ostavlja trag iza sebe koji ostaje...

jel zna neko sta bi moglo biti u pitanju... a ostale igre ukljucujuci i zahtevni oblivion mi rade ok...
 
e graficke probleme sam ispravio sa novim drajverom za kartu :)

ali ovaj patch koji sam skinuo NECE DA RADI??????

jel zna iko kjim redom treba da se skidaju patchevi da bih uspesno ispatchovao 1.20e

Ima ih 100.... :)

Hvala

i da li pre instaliranja FT moram da ispatchujem i W3 ROC ili ne moram...
 
monte32:
:D ahaha "crackovani patch". I love this forum :D

Ako si skinuo patch samo 2 puta kliknes na taj file i instaler ce sam zavrsiti posao.
I trebace ti naravno no cd fix:
http://www.megagames.com/cracks/html/c909200_3.htm

Pozzzzzzzzzzzzzz

Brate znash ti koliko sam se ja patio oko patch-ovanja warcraft3 TFT?mesec dana odem u igraonu skinem patch za battle.net namestim ga krenem da startujem igru n kaze kao nema cda tj trazi da krekujem ja opet krekujem on kaze kao neki problem i digao sam ruke nadam se da ce sada da uspe ovo u vezi crack-a evo skida mi se sada....
 
capablanca:
hocu da patchujem sa 1.20e

but

kaze da bi se instalirao moram da imam prethodne patcheve...

jel moze neko da mi kaze koje patcheve da skinem kako bih podigao TFT na 1.20e

i drugo pitanje

kada sam instalirao TFT osnovni koji je u verziji 1.07 na kompovima prijatelja i ta osnovna verzija radi ok... e sad... ja sam uzeo karticu 6200 skoro... i kad instaliram samo tu osnovnu verziju meni se zabaguje nekako grafika...

naime sta se desava... kada pokrenem igru u donjem delu ekrana u onim menijima gde stoje zgrade koje mogu da se grade kao i u srednjem prozoru gde se vide jedinice sve treperi i kad prodjem miskom preko tih prozora mis ostavlja trag iza sebe koji ostaje...

jel zna neko sta bi moglo biti u pitanju... a ostale igre ukljucujuci i zahtevni oblivion mi rade ok...


Tebra... Pazi ovako...

Kao sto si rekao imas Gusarsku verziju W3...
E sada...
Ako ti je taj Gusar vec patch-ovan i Crackovan, novi patch ne moze da se instalira, ili moze ako te usere....
Ja sam odavno presao na original, prvenstveno zbog Battle.net online igranja, tako da mi se update vrsi automatski, dok sam na netu....

A za tebe...
Jedino resenje...

1. Uninstall WarCraft3 + The Frozen Throne...
2. Install WC3 + TFT, ali BEZ CRACKOVANJA ili PATCHovanja
3. Patch 1.20d
4. Crack ili mnogo bolje Daemon Tools > W3.mdf

Veruj mi...
Ovo ti jedino moze pomoci....
 

Back
Top