DRUGARICA, da ili ne?????

chypawa_18

Aktivan član
Poruka
1.193
E zdravo. Imam jednu frku. Imam drugaricu sa kojom sam ok, ali ona ima svoju najbolju drugaricu i ja svoju, tako da se s vremena na vreme zblizhimo a nekada svaka vodi svoje. E sad, problem je pocheo josh proshle godine- zblizhile smo se, a njoj se svideo moj drug. Ja sam uchinila sve da ih "sparim", al nije bilo nichega. Posle toga smo se udaljile, kao da vishe nismo imale o chemu da prichamo. Ali to je vishe bilo sa njene strane, jer je ona na pochetku potencirala druzhenje, a kada smo se zblizhile i sve se us*alo kod tog momka, ona se odaljila.... Ja sam joj odmah rekla da nije fer shto smo prijateljice samo kada joj trebam, ali ona je poricala. OK, predjosmo nekako preko toga, i onda se kasnije desila josh 2 moja druga. Sve je ishlo pomalo preko mene- nabavila sam brojeve, pripremila i ispitala drugove, ali sve se skroz isto zavrshilo. Ja sam joj za 1 opet rekla isto, ona opet negirala, a za 3. nisam nishta ni rekla, totalno sam iskulirala. A onda sam se ja na docheku Nove smuvala sa 1 likom, ali poshto sam i dalje bila zaljubljena u bivsheg sa kojim sam raskinula jer se preselio, ja sam odmah u startu znala da je to samo za veche. On se slozhio. Inache, to je bratov drug sa kojim sam se ja ranije muvala. A ta moja drugarica je tada svakih 5 min ulazila kod nas da vidi shta radimo, da ja "ne napravim neko s*anje"-shto ce reci ne spavam sa njim. Odmah sam joj rekla da iako sam pijana, nisam TOLIKO i da nema nishta od toga. Ona je nastavila da ulazi i prekida nas, iako smo celo veche proveli zajedno, ovog puta rekavshi da je to zato shto se brine da me on ne povredi. I odmah sam joj rekla da je i to s*anje, jer sam zaljubljena u drugog. I tako je proteklo to veche. Ja sam znala da se on muva sa svakim, ali mi je bilo drago shto je to veche prichao samo sa mnom. Kada sam je kasnije pitala kakav je, ona mi je prebacivala da je kreten shto se sa svima muva i da joj se ne svidja, a ja sam rekla- ok, jbg, jedno veche, nema veze. Inache, to mi je prva veza na veche, pre toga je najkraca bila 2,5 meseca. I ona se sad smuvala sa njim na zhurci mog brata ( ja sam je povela) i to mi ne bi nimalo smetalo da nije na Novaku rekla da joj se ne svidja i da nas nije stalno prekidala. Da je billo ko drugi ne bi ni trepnula-jer mi se ne svidja. I ona se sad izvinjava, trazhi "oproshtaj" ali mene povredjuje shto ona NE UME da bude drugarica.... DA li mislite da treba da predjem preko svega toga zato shto mi ona kazhe da joj je stvarno stalo do mene? Izvinjavam se zbog duzhine texta, ali moram da odluchim hocu li sutra ici na njen rodj, koji sam joj, by the way, iako ljuta, chestitala u 00:00.. NEko mishljenje?
 
Ne znam.... uvek se izvinjava i pricha da joj je stalo... ona mene ne iskorischcava jer meni nije to cimanje da iscimam ortake... ali ipak je bash ruzhno... sad mi je rekla da je njoj jako stalo i da ne zheli da me izgubi- kao drugaricu, naravno, ali da je na meni da odluchim jer je ona ispala degen i kreten i sve najgore. To su njene rechi...
 
Brate, sama si rekla da ti se taj momak ne svidja, i da je bilo na jedno veche, onda, shto bi rek'o Cartman "What's the big f*cking deal?" :D
Je'iga, ako ti volish da te ljudi krljaju i ignorishu poshto im uchinish usluge, samo napred! Samo mi nije jasno - kako neko moze da ti bude prisna ortakinja kad ne prichate???
Neki opshti savet - hmmm, ukljuchi malo vishe razum sledeci put ;) Ako umesh da stavish sve stvari na papir, valjda umesh i sama da promislish to po svojim kriterijumima vrednosti. Ja, lichno, to ne bih dozvolio... Mada, to je opet moje mishljenje.
Uzivaj i lepo se provedi, ako vec idesh na tu zurku!
 
DragonFly:
Brate, sama si rekla da ti se taj momak ne svidja, i da je bilo na jedno veche, onda, shto bi rek'o Cartman "What's the big f*cking deal?" :D
Je'iga, ako ti volish da te ljudi krljaju i ignorishu poshto im uchinish usluge, samo napred! Samo mi nije jasno - kako neko moze da ti bude prisna ortakinja kad ne prichate???
Neki opshti savet - hmmm, ukljuchi malo vishe razum sledeci put ;) Ako umesh da stavish sve stvari na papir, valjda umesh i sama da promislish to po svojim kriterijumima vrednosti. Ja, lichno, to ne bih dozvolio... Mada, to je opet moje mishljenje.
Uzivaj i lepo se provedi, ako vec idesh na tu zurku!

HVala ti na mishljenju, ali ochigledno me nisi shvatio. Ja kontam sve to, da ne kontam ne bi joj ni rekla prvi, ni drugi put da mi sve to smeta, ali nisam ja previshe zapela nikada da se druzhim sa njom, samo sam se osecala trulo jer me je izje*ala, al nisam imala preveliku zhelju da se druzhim sa njom.. Ne pricham tek par dana sa njom. Ni ja ne zhelim da dozvolim, i da me ne cima stalno iskulirala bi totalno. Mislim, nisam iskulirala, vec sam je iznapu*havala, ali bi posle toga iskulirala, samo da me ona ne cima toliko. I svi zhivi me cimaju, kao jeste ispala kuchka, al vi ste drugarice, ovo- ono, i nervira me uzhasno shto ispada da je to zbog tog lika. I nije to zbog tog dechka, nego zato shto me je lagala za Novaka i voajerisala ko kreten samo zato shto joj se svidja. A kad je pitam jel ti se svidja kazhe da je kreten...... TO je jadno. I uzhasno me iritira. Ali ona zaista nije zla, samo je glupa... Ne idem na tu zhurku, al nisam josh sigurna shta cu uraditi. Hvala ti puno u svakom sluchaju.
 
znash u chemu je problem- da si chitao sve gore, video bi da joj se svidja lik sa kojim sam ja provela veche....a ona je provela sa njim veche prichajuci mu kako joj se svidja ali joj je glupo zbog mene....znachi uzhas.....a tog tipa je opushteno smuvati, tako da ono....on me je bash juche muvao pred njenom dobrom drugaricom, pa ti vidi oce li joj reci....
 

Back
Top