ŠTIKLE

pumps

Ističe se
Banovan
Poruka
2.329
Dakle - ŠTIKLE.
Da li volite da nosite štikle i koji Vam je "feeling" u njima?
U koje doba dana ih najčešce oblačite?
Dali ih često kupujete i koji su Vam omiljeni modeli?
Što preporucujete za sva godišnja doba (čizme, sandale...)?
 
Osim patika i baletanki...sva moja obuca je sa stiklama, klasicnim i metalnim..Obozavam stikle..bez njih ne umem da hodam..cak ni po kuci..:-D
 
Obozavam stikle i osecam se fantasticno u njima - lepsa, pametnija, ma cudo jedno :)
Nosim ih retko jer mnogo hodam (i brzo) a sa stiklama nije isti fazon...znaci, samo uvece kad znam da cu da presedim/prestojim vece u baru.
 
Aaaaa..ђе ме нађе данас! :lol:
Данас сам излечила надрнданост проузроковану ПМС-ом куповином два пара ципелаааа!!! 8-)

Једне су плаве полусандале (никад до сад нисам имала плаве ципеле) са танком штиклом...чек да измерим...10 центиметара!!!!
А друге су крем папуче са штиклом од 7,5!!!
Сјајно ми стоје и улепшале су ми дан! (Замало да купим још једне розле, ал онда не бих имала леба да једем!:-? )

Носим и равне ципеле, али штикле тако лепо издуже ногу и дају грациозан ход....:)
 
Jao ja obozavam stikle, tako lepo izduze noge. :D Najvise volim letnju obucu, sandale i papuce, ali volim i lepe salonke i cizme. :smile: Jedini problem sa mnom i sa stiklama je taj sto ne umem da hodam u jako visokim. :-( Kupujem one od 5 do 7 cm.
 
dok sam bila mladja nisam silazila sa stikala - bas,bas visokih:roll:
sad vise volim udobnu mekanu obucu sa malom stiklom ili ravnu:D
naravno da nosim cipele na stiklu,ali samo po nekad
da,volim sandale na stiklu - to mi je bas sexi;)
 
Gdje je stala moja štikla... :D

Ja volim, ali male pošto sam ja visoka devojka!
Najlepše su mi sandale na štiklu.
Tanke, klasične štikle su po meni simbol elegaantncije i sexipila i mislim da izbor neću menjati bez obzira na modne trendove koji nadolaze.
Istina, preko dana više volim da nosim ravniju obuću, pošto se puno krećem po gradu...
 
Мени су само патике равне. Чак и папуче на плажу морају да буду на штиклу. Омиљена висина ми је око 5 центиметара, испод тога имам само једне ципеле које носим само на панталоне.
 
Obozavam stikle, sto vise to bolje. Imam neku ludu srecu da mi noge u stiklama nikad ne otpadnu, cak i kad je obuca nova. Sandale su mi favorit, sto manje kaisica, to bolje, noge tako bas super izgledaju. Za koji sat cu da obucem svoje salonkice crne, pa u njima ceo dan
 
Kada sam volela štikle, bila sam mnogo mala da ih nosim :)
Sada ih više ne smatram ženstvenim.
Dobro, mislim na ekstreme.
Ne mogu da nosim štikle, jer imam povredu iz detinjstva na nozi, i da hoću :(
Možda mi se nekad u budućnosti i dopadne da ih nosim, ko zna...
 
osecam se sexy u njima, ali ne nosim ih chesto
uglavnom objasnishe mi ljudi
da chestom promenom obuce shtikla - neshtikla, mozhete opasno da dovete svoje zdravlje u pitanje, jer konstantnim prebacivanjem tachke oslonca tela peta-prsti zeznete kichmu
tako da... ko voli slobodno...al meni mnogo vishe prija ravna udobna obuca
 

Back
Top