Pilotska dijeta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма јел вам то баш толико нопходно???
Мислим, колико би ти да скинеш за месец дана а да останеш здрава?


Јесте битан изглед, ал не иде то преко ноћи, нити треба тако силовати организам...
Не знам, нисам никад држала дијету, али мислим да жене често постану опседнуте дијетама и изгледом....
А кад видим оне костур манекенке које нам сервирају као идеале лепоте дође ми да повратим...

Извињавам се, није ми баш место на овој теми..одох, да не кварим!
 
Hellen:
Ма јел вам то баш толико нопходно???
Мислим, колико би ти да скинеш за месец дана а да останеш здрава?


Јесте битан изглед, ал не иде то преко ноћи, нити треба тако силовати организам...
Не знам, нисам никад држала дијету, али мислим да жене често постану опседнуте дијетама и изгледом....
А кад видим оне костур манекенке које нам сервирају као идеале лепоте дође ми да повратим...

Извињавам се, није ми баш место на овој теми..одох, да не кварим!

Ma gde ces Bre HELLEN!!! :lol: :lol: Vr'ci se vamo nazad! E nes mi sad pobeci...:D
Lako je tebi kad nisi drzala dijetu nikada...i jeste zene su OPSEDNUTE sa dijetama ...uh ni ja to ne volim....samo....meni je recimo bolje sve ili NISTA sto se tice hrabne,.jer ja ne znam za "malo" ja ili jedem ili nejedem...Ako jedem gojim se ako ne jedem onda mrsavim...Tako da su meni bolje dijete....
Samo mi nije jasna ova bas..znaci Max br poena je 18,...a koliko za rucak smem da jedem??
 
Samantha Jouns:
.i jeste zene su OPSEDNUTE sa dijetama ...uh ni ja to ne volim....samo....meni je recimo bolje sve ili NISTA sto se tice hrabne,.jer ja ne znam za "malo" ja ili jedem ili nejedem...Ako jedem gojim se ako ne jedem onda mrsavim...
Ja sam se zesce navukla na dijete; u zadnjoj epizodi, oficijelni deo programa (dogurala do idealne tezine) zavrsila sam jos u januaru, al sam onda pocela da izmisljam kako bi trebalo jos dva, tri kila da izgubim, pa sam sve tako nastavila, na zgrazavanje okoline. I vazda me interesuju sve nove i nove dijete, jer ja isto ili jedem ili gladujem :roll:
A dijete su mi u funkciji kao ucenja normalnoj ishrani, jer nikada u zivotu nisam ni pocinjala neku, sporiju, zdraviju, kako vole da naglase, jednostavno sa mojim temperamentom to nikako ne ide
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top