Neke vezbe sa tegovima

divian:
Da li bi mi neko znao preporuciti neke vezbe sa tegovima, ili bilo kakve korisne vezbe za jacanje misica koje mogu da radim kod kuce.
Mozda da ih dizesh, a?

Mada nije losha ni ta fora komuniciranja sa tegovima. Skoncentrishesh se na tegove, ali jako jako...
Veruj mi, posle nekog vremena cesh moci da komunicirash sa njihovom suhstastvenoshcu. To rade budistichki sveshtenici, a dvoje su se tako smuvali.
 
divian:
Da li bi mi neko znao preporuciti neke vezbe sa tegovima, ili bilo kakve korisne vezbe za jacanje misica koje mogu da radim kod kuce.

Uzmes kilo-dva oraha, sto si maznuo pre nego sto su ti rodjaci pobrali i zveknes jedan teg odozgo, pa das zeni-devojci-sestri da napravi tortu od koje ces da dobijes neko kilo, pa opet jovo nanovo.
 
divian:
Da li bi mi neko znao preporuciti neke vezbe sa tegovima, ili bilo kakve korisne vezbe za jacanje misica koje mogu da radim kod kuce.
Pre nego što počneš - razmisli.

arnold_then_now.jpg
 
divian:
Da li bi mi neko znao preporuciti neke vezbe sa tegovima, ili bilo kakve korisne vezbe za jacanje misica koje mogu da radim kod kuce.
Nemoj da kloneš duhom!
Ovi sa foruma te zeke zato što su ljubomorni na tvoju volju za vežbanjem!
Evo ti jedna vežba koja će ti sigurno pomoći, a naročito će poboljšati tvoj uspeh kod žena.
Garantovani napredak od 100%!!!
Vrlo je prosta i uputstvo nije potrebno:


cleaverlifter.highlight.jpg


A i može da se radi kod kuće. ;)
 
E da mi je da VAS vidim u 60-oj! :lol:

Muski pravac u teretanu, zene mogu nesto da urade i kod kuce. :)
Betty, mrzi me da opisujem svaku vezbu posebno. Ima tu da se kuca i kuca. Mozda se i vratim, a ovom decku savetujem da ode kod PopMareta na podforum rekreacija, tamo ce vec nesto naci. :razz:
Teretana je majka.8-)
 
divlja:
E da mi je da VAS vidim u 60-oj! :lol:

Muski pravac u teretanu, zene mogu nesto da urade i kod kuce. :)
Betty, mrzi me da opisujem svaku vezbu posebno. Ima tu da se kuca i kuca. Mozda se i vratim, a ovom decku savetujem da ode kod PopMareta na podforum rekreacija, tamo ce vec nesto naci. :razz:
Teretana je majka.8-)

pa ništa dtraga, mi ćemo da vedžbamo zajedno ondaK kad se vratiš :D
a do tada ću da nosim ciglu oko bloka da mi ojačaju ruke malo 8)


ehehehe....ovde ću da ga plasiram, VIC
pričaju dva Solunca
- E, kakvi smo nekad bili, mogli smo pušku preko qrca prelomit!
-.eee......da...ma, šta ćeš, OSLABILE RUKE :mrgreeen:


:lol:


dakle - ciglu u šetnju, još koliko danas! :P
 
Betty:
mogu li da ih zamisljam, jel sljaka i to? :lol:
Naravno!!!
Vezba zamisljanja dizanja tegova vam omogucava da u svakom trenutku virtualno razvijate svoje misice. Dok ste na poslu,u kupovini,kod prijatelja,u pozoristu,bioskopu,TOKOM SEXA...bukvalno na svakom mestu i u svako vreme.
Porucite odmah! Ako porucite u narednih sat vremena dobijate poseban dodatak za sanjanje da dizete tegove i specijalan popust. Ne propustite ovu jedinstvenu priliku i porucite sebi ovaj u svetu jedinstveni i vec dokazani nacin vezbanja!
:lol: :lol:
 
salim se naravno samo hocu ad nabijem jos poruka necu da se grebem to nije moj nivo. spava mi se. mryi me da radim to za mishice a to mora sve pravilno da se radi jer ako malko pogresis nije to to. :( u stvari mrzi me da radim sama u grupi je bolje.
 
LePiaf:
Mozda da ih dizesh, a?

Mada nije losha ni ta fora komuniciranja sa tegovima. Skoncentrishesh se na tegove, ali jako jako...
Veruj mi, posle nekog vremena cesh moci da komunicirash sa njihovom suhstastvenoshcu. To rade budistichki sveshtenici, a dvoje su se tako smuvali.
Mislim da su ti ljudi b...le!
pa mislio sam da ih dizem!!!!
 
domaci:
http://www.fitnessvodic.com/
http://www.yu-fitness.com/
http://forum.teretana.net/ - sjajan forum

strani:
http://www.exrx.net/

Sto se tice Schwarzenegger-a... izgleda kao sasvim prosecan 59-godisnjak, nista losije od ostalih.
Za razliku od drugih, koji ni sa 29 nisu imali sta da pokazu, on je imao (iako mi se licno ne svidja onoliko mesa, treba mu odati priznanje da je nesto ipak postigao - preko misica do Holivuda i ogromnog bogatstva, pa do mesta guvernera). Drugi muskarci sa 29 izgledaju slicno kao da im je 59 - koza im je malo ispeglanija i to je sva razlika!
 

Back
Top