Zasto Saudijska Arabija ne preda(uhvati) Bin Ladena?!

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
Nije mi jasno sta su svi zapeli (pa i ovi slepci ovde na forumu) da Srbija treba da uhvati i preda Mladica. Kako to da niko u svetu ne preti Saudijskoj Arabiji da uhvati Bin Ladena, jer za njega sigurno znamo da je pobio hiljade civila.

Nije mi jasno kako svi ovi demokratski slepci u Srbiji ne vide da ih zapad yebe u zdrav mozak zadnjih 15g. Pa mi svi kolektivno da se naguzimo, opet bi rekli kako nismo dobro pa bi nas uslovaljvali necim novim jer smo osudjeni na propast (zrtvovanje).

Pocelo je sa...."ajde povucite se iz Krajine pa ce biti ovo/ono..."...."ajde potpisite Dayton, i odrecite se %70+ BiH pa ce biti ovo/ono..." ... "ajde pustite trupe na Kosovo i potpisite 1244 pa ce biti ovo/ono" ... "ajde predajte Mladica/Karadzica sada kad ste predali njih 100+ pa ce biti ovo/ono..."

... ajde Srbi da ga p****imo pa nam ga daju malo i u bulju...tek ono za laku noc...

*ebo vas i Tadic i Kostunica i Evropska Unija na celu sa Karlom Del Ponte i celim demokratskim svetom.
 
ХЕРЦ:
Nije mi jasno sta su svi zapeli (pa i ovi slepci ovde na forumu) da Srbija treba da uhvati i preda Mladica. Kako to da niko u svetu ne preti Saudijskoj Arabiji da uhvati Bin Ladena, jer za njega sigurno znamo da je pobio hiljade civila.

Nije mi jasno kako svi ovi demokratski slepci u Srbiji ne vide da ih zapad yebe u zdrav mozak zadnjih 15g. Pa mi svi kolektivno da se naguzimo, opet bi rekli kako nismo dobro pa bi nas uslovaljvali necim novim jer smo osudjeni na propast (zrtvovanje).

Pocelo je sa...."ajde povucite se iz Krajine pa ce biti ovo/ono..."...."ajde potpisite Dayton, i odrecite se %70+ BiH pa ce biti ovo/ono..." ... "ajde pustite trupe na Kosovo i potpisite 1244 pa ce biti ovo/ono" ... "ajde predajte Mladica/Karadzica sada kad ste predali njih 100+ pa ce biti ovo/ono..."

... ajde Srbi da ga p****imo pa nam ga daju malo i u bulju...tek ono za laku noc...

*ebo vas i Tadic i Kostunica i Evropska Unija na celu sa Karlom Del Ponte i celim demokratskim svetom.
Covece,pa on nije tamo nego negde u planinama izmedju Avganistana i Pakistana,ako je jos ziv,znaci Amerikanci mogu jedini da pritisnu Pakistan i Musarafa jer imaju Amerikanci osnovanih indicija da o njegovom prebivalistu znaju neki Pakistanski generali.
 
OK, generalno je pitanje bilo zashto ne zahtevaju da se uhvati (preda) Bin Laden?
Pa, brate, recicu ti kratko i jednostavno da Saudijci imaju neverovatno ogroman kapital u SAD-u (ja mislim negde oko 9% celokupnog trzishta).
Sada zamisli shta bi se desilo kad bi taj kapital bio povuchen iz zemlje samo zato shto ovi hoce da ih vuku za nos i ucenjuju. Zamisli da tih 9% jednostavno nestane, 9% radne snage trzishta dobije otkaze, a ko zna josh koliko procenata zavisnih ljudi od tog kapitala propadne, brate, koji bi haos nastao. Plus shto bi ih iskulirali za naftu iz domovine...
Pa, izmedju ostalog, vecina pripadnika koji su izvrshili napade na Svetski trgovinski centar su iz Saudijske Arabije, a Ameri krecu u rat na Irak. Nema veze sa vezom...
Pogledaj "Farenhajt 9/11", dokumentarac koji je odradio Majkl Mur. Mozda sam i ja pogreshio u nekim informacijama u procentima, mada sam siguran da imaju OGRMNO ucheshce u ekonomiji SAD-a.
Nazalost, Srbija nema toliki udeo u ekonomiji zapadnog sveta, te stoga, kratko i jasno, nije u poziciji da postavlja uslove.
 
ХЕРЦ:
Nije mi jasno sta su svi zapeli (pa i ovi slepci ovde na forumu) da Srbija treba da uhvati i preda Mladica. Kako to da niko u svetu ne preti Saudijskoj Arabiji da uhvati Bin Ladena, jer za njega sigurno znamo da je pobio hiljade civila.

Nije mi jasno kako svi ovi demokratski slepci u Srbiji ne vide da ih zapad yebe u zdrav mozak zadnjih 15g. Pa mi svi kolektivno da se naguzimo, opet bi rekli kako nismo dobro pa bi nas uslovaljvali necim novim jer smo osudjeni na propast (zrtvovanje).

Pocelo je sa...."ajde povucite se iz Krajine pa ce biti ovo/ono..."...."ajde potpisite Dayton, i odrecite se %70+ BiH pa ce biti ovo/ono..." ... "ajde pustite trupe na Kosovo i potpisite 1244 pa ce biti ovo/ono" ... "ajde predajte Mladica/Karadzica sada kad ste predali njih 100+ pa ce biti ovo/ono..."

... ajde Srbi da ga p****imo pa nam ga daju malo i u bulju...tek ono za laku noc...

*ebo vas i Tadic i Kostunica i Evropska Unija na celu sa Karlom Del Ponte i celim demokratskim svetom.


Kako to da niko u svetu ne preti Saudijskoj Arabiji da uhvati Bin Ladena,

Pa tako sto je Saudi Arabija jedna od nabogatijih, a Srbija jedna od najbednijih zemalja sveta......I zato sto Saudi Arabija ima naftu , a mi imamo K*ru......I zato sto je Saudi Arabija Americki saveznik , mi se stalno nesto kurchimo.......jal ti sad , slepce, jasno???

."ajde povucite se iz Krajine pa ce biti ovo/ono..

Niko nije trazio da se Srbi povuku iz Krajine, nije ni stigao da trazi od munjevite bezanije , koju su predvodile najgrlatije PatriJote

"ajde potpisite Dayton, i odrecite se %70+ BiH pa ce biti ovo/ono..

Po tebi, cela BiH je bila Srpska????Nije ni cudo sto ti traze da se naguzis..


ajde pustite trupe na Kosovo i potpisite 1244 pa ce biti ovo/ono" ...

Nismo mi pustili trupe sto smo hteli, ili sto su nam nesto obecali, vec zato sto smo se kurchili na najjacu sili sveta, a onda, po obicaju dobili po dupetu


. ajde Srbi da ga p****imo pa nam ga daju malo i u bulju.

Ajde, ti pocni....i jedno i drugo.......sam
 
ХЕРЦ:
Ja ne znam zasto se vi svi palite na EU kad Srbija nema sanse, ali bas nikakve da udje u EU pre 2020, a do tada ko ziv ko mrtav i pitanje je da li ce EU uopste da postoji tada kako stvari stoje u svetu.

Da damo citavu Srbiju a ne samo Kosovo i tamo nekog Mladica opet nemamo sanse da udjemo u EU i NATO.


Pa, sa takvima kao ti , ne bi nas primili ni u neku Azijsko -africku , a ne Evropsku Uniju...
Sta ces ti, npr. u Evropi???? :confused: :confused: :confused:
 
Kao prvo poslat cu ti Jerry-ja da ti se malo nayebe keve arogantne i maloumne, i tebi i svima od Miamija do Seattlea :D si cuo cobane nepismeni, nisi procitao ni lektiru a mislis da si pokupio celu pamet sveta jer te Hollywood obrazovao.

Bezanija je bila iz Hrvatske jer ti je Slobo povukao vojsku i raketne sisteme iz Knina koji su bili okrenuti prema Zagrebu i zbog kojih se isti nije usudjivao ni na Bljesak ni Oluju.

Srbi su drzali 73% BiH pre Deytona gde su potpisali mirnovni ugovor pa je hrabra Hrvatsko/Muslimanska koalicija zauzela 24% i stala na "dogovorenih" 49% za RS.

Potpisali su 1244 kada je "NAJJACA SILA NA SVETU" zapretila da ce da bombarduje civilne objekte po Srbiji, kao sto su uradili sa vozovima i mostovima (Francuska ulozila veto u NATO-u kad su hteli da ruse mostove u BG).....samo to govori koliko su bili superiorni u vojnom smislu....


Glupo je sa tobom raspravljati jer si ti jedan obicni napaljeni ljakse tipa Rambo Rocky Terminator i fazoni....




p.s. a sami ce te videti kada ce Srbija uci u EU :D heheheh
 
Lepo ste citirali ono farenhajta...pogledajte film i sve ce vam biti jasno..... ko je izvrsio napad 11/9 ostace misterija ali neke stvari se fantasticno uklapaju u ono o cemu nece niko da vam prica ili ne sme da prica...... NATO generali su odavno ako niste znali u svojoj knjizi Formiranje i vodjenje kriza napisali sta svet ceka u buducnosti.....na zalost, nimalo nisu pogresili...... Predvideli su formiranje novog kriznog regiona u svetu a to je Kaspijsko more...... pogledajte sta se danas desava u tom regionu...... poceli su sa Avganistanom, nastavlaju sa Irakom, evo i Iran je tu...... prema tome, da li to sto su ameri usli u irak ima veze sa onim sto se desava u arabiji i ladenom ili nema zakljucite sami......
 

Back
Top