Snajper

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na ovaj prvi deo pitanja odgovor ne znam, ali da su seksi, jesu...
c005.gif
 
Pa ti si Geiša, treba da zaustaviš muškarca jednim pogledom, a kako ćeš ga zaustaviti ako on nosi naočare? Trebalo bi u oči da ga pogledaš. :) :)
 
Njah meni se bas ne svidjaju cvikerasi. Mada ima zena koje se pale.
Sledece pitanje: Da li su muskarci kojima je jedno oko svetlije od drugog bolji u krevetu? :lol:
 
geisha:
sinke ne nosi naocare......ima dobre oci :grin:
Hmm... onda mu je ribu preoteo neki cvikeraš?

***i znam šta ćeš sada da napišeš - Sinnketu niko ne preotima ribe. A onda ću ja da ostanem bez ideje za dalje komentare :lol: ***


P.S. I ja imam dobre oči. Čuvajte oči da vam duže traju. 8-)

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zorice, a što da ne sa 70? Sem ako ti se ruke tresu jezivo, ne vidim problem da stavljaš sočiva?? Mislim, opcija više :D
 
CaLiMeRo:
Hmm... onda mu je ribu preoteo neki cvikeraš?

***i znam šta ćeš sada da napišeš - Sinnketu niko ne preotima ribe. A onda ću ja da ostanem bez ideje za dalje komentare :lol: ***


P.S. I ja imam dobre oči. Čuvajte oči da vam duže traju. 8-)

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zorice, a što da ne sa 70? Sem ako ti se ruke tresu jezivo, ne vidim problem da stavljaš sočiva?? Mislim, opcija više :D


a jeste izgleda da mu je ribu preoteo neki cvikeras.... eto vidis slazem se s tobom
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top