DA LI SU INTELIGENTNE OSOBE BOLJE U SEXU?

dekart1973

Zainteresovan član
Poruka
494
Kazu da su inteligentne, kreativne i mastovite osobe mnogo bolje u sexu. Sta vi o tome mislite?

c024.gif
 
geisha:
pa sta znam i najveci idioti imaju neku vrstu seksa.....e sad mislim mozda inteligencija utice na to da experimentises vise u seksu itd...tako da inteligentinji ljudi mozda imaju interesantniji seksualni zivot....ili pak mozda ne, zato sto puno razmisljaju...ko zna

Upravo na to sam i mislio - "interesantniji sexualni zivot, vise eksperimentisanja, kreativnosti, itd."
Inace kazu da inteligentniji ljudi bolje mogu da razumeju svog partnera, da ispituju sta mu se svidja, da razgovaraju o tome i na taj nacin unaprede svoj sexualni zivot.
Naravno, mozda je pitanje da li to zele?
 
Sto sve moze da radi i neko ko nije tako inteligentan. Mislim bezveze, zasto bi inteligencija imala veze sa seksom, bar ne u nekoj ozbiljnijoj meri. Instinkt je instinkt, ne trebas biti genije da bi uzivao u seksu. Cak mozda inteligentnije osobe vise obracaju paznju na druge sfere zivota. Mada sad izmisljaju i neku seksualnu inteligenciju, ali kontam da je to instinkt da se vise prepustis uzivanju, da osetis partnerove potrebe.Jeste inteligencija snalazenje u novim situacijama, ali mislim da ne treba preterivati :)
 
Samantha Jouns:
E sad tu nisam strucnjak......cula sam 1000 puta izreku :"Glupa al se dobro ****" ....e mrzi me da filozofiram...ali devojke koje su pametne isto se dorbo jebu tako da mislim da je to diskutabilno....i da je glupo o tome otvarati temu ....:mrgreen:
Jes glupo, vala, i ja od rođenja nosim, duboko u sebi, bogobojažljivost od pucanja himena, groma i pameti. A ebem se ko pametan :mrgreen:
 

Back
Top