DA LI SU INTELIGENTNE OSOBE BOLJE U SEXU?

Ljudi, moramo da razjasnimo jednu stvar. Vidim da ovde vlada prilicno nerazumevanje. Dakle, sex svakako nije samo ono: ugasis svetlo, odradis i gotovo. Pokusajmo da posmatramo ovaj cin malo sire, a ne samo kao puko zadovoljavanje zivotinja.

Dake, na dobar sex utice sve od onog trenutka kada ugledate osobu koja vas privlaci, njeni pokreti, pogledi, ono o cemu pricate........ jednostavno neke osobe zrace i imaju moc da vas privuku. Ovde moramo uzeti u obzir i jos nesto.... Da li ste mozda culi za predigru??? Pa ima i tu mesta za ispoljavanje kreativnosti, pa onda odnos i naravno..... ono sto se dogadja posle odnosa.

Dakle, stvari su malo slozenije od onoga: udjes izadjes i gotovo. Pa ne govorimo ovde o "Lakom kesu".
;)
 
Inteligencija zraci i ima prednost u neprolaznosti. Lepota ne iskljucuje inteligenciju ali je ipak prolazna. Kombinacija obe stvari je dobitna...i naravno da osoba ima ono nesto sto nazivaju harizma. Uvek sam se zaljubljivala u pametne i duhovite frajere...i sa njima je sex bio dobar.
 
Betty:
vidi pitanje :shock: :lol:
odlično pitanje!


Evo ovako...JA bih izabrala osobu u skladu s očekivanjima od seksa: ako je seks samo seksa radi, onda bih se iživljavala na nekom građevincu ili peraču prozora .....:D
Ali ako je o THE Seksu reč (sve sa zaljubljenošću) - svakako - nekog spram sebe. Doslovce. Da mi odgovara u mnogo čemu. (IQ je jedna stavka samo)

Ne razumem. A zasto mislis da, ukoliko je rec o sexu samo radi sexa, da bi to bolje bilo sa nekim gradjevincem ili peracem prozora?!?!?!
 
Betty:
zato što će on na sve da pristane :D
ti mu kažeš - lezi, opusti se, ja ću sve sama - a on pristane i izvrne se :P (kako mali perica zamišlja, jel :lol: ) ma oni su onako...čvrsti svuda :D

aaa....a ovaj drugi tip sa IQ...on mora da mi se SVIDI. I tek onda je savršeno (doslovce). Ali, veći je rizik svideti se meni (teFko) nego biti čvrst svuda.

Dakle, krevetskoj gimansitKi je potrebno TELO,. a seksu o kome se ovde priča - duša.

Pa ako volis da preuzmes inicijativu i da ti "radis sve", onda ok....

A što se tiče čvrstine..... pa zašto misliš da neko da visokim IQ nije čvrst?!? Pa zar to nisu predrasude.... kao grup i čvrst, mišićav...... pametan i žgoljav....?!?
 
Seks je animalan....I kao takav za njega važe animalne vrednosti....

Nametanje, dominacija, snalaženje u trenutku, manevri.....
IQ je obično interaktivan (čitaj katastrofalno veruje u izrečeno).
Žena može da navede muškarca na to što užasno voli , ali ga uvek (naročito "emancipovane" ) više ceni ako sam zna, nabode, nadje "pravu stvar u pravo vreme"....
Mnoge podsvesno zabeleže "jadnik, sladak je" za osobu kojoj pomognu u traženju.....

Jedino gde IQ može da pomogne je snalaženje u trenutku, ali je animalna osobina da se pogodak pamti , a promašaj zaboravlja....
Tako da se 3+ pamte a 3- prisećaju kao možda neki minus....Kad su u jednom tretmanu....

A beti bi da uvede i duhovni seks....
Ali da se ne zove ljubav, već seks....
I nije mnogo u krivu....
Jer mnogi su nesposobni za ljubav u pravom , duhovnom smislu (ali za koji nisam siguran da li je prirodan) ali su svi sposobni za animalnu ljubav....(seks koji nije gimnastika).
A onda možemo slobodno reći da smo svi preplavljeni ljubavlju....tom animalnom....jer ona puni svako telo osećajem fluida života....sebično i egoistično....ali potencijalno zdravo i dobra podloga za duhovnu ljubav.......(ovde kod većine ide, e sad me mrzi, ma to su iluzije, ma daj da se živi .....i možda su u pravu...)
 
Nisam siguran da li je baš u pitanju IQ.

Ali mi iskustvo govori da su osobe bogate duhom izvanredne kada se dođe do seksa. Naravno, uz ovo je bitno i da osoba nema nekakve inhibicije.

IQ može da pomogne u smislu lakoće pronalaženja onoga što partneru odgovara i u pakovanju odgovarajuće tehnike da se shvaćeno sprovede u delo.
 
Sam sex je upravo to.Ugasis svetlo,odradis i gotovo. Sve pre toga i posle toga je stvar emoca i ljubavi izmedju dvoje.Sam sex je jedno a sex u emotivnoj i duhovnoj vezi sa nekim je nesto drugo.E sada..kako ces ugasiti to svetlo, odraditi i zavrsiti je stvar mastovitosti,kreativnosti i zrelosti( mentalne i fizicke)..zatim vaspitanja,shvatanja moralnih normi, i svoje seksualnosti..Ne brkajte loncice..Sex nema veze sa IQ.Ima sa cm i umecem.. Moze se desiti da sex sa izuzetno inteligentnom osobom bude krajnji smor i razocaranje. Vec sa bukijevim biberom...kih,kih. ap ciha.... He, he ..to je to..:wink:
 
bundeva:
pa jeste...ja obicno pricam i salim se dok *****...onda se partnerka zasmeje pa dolazi do grcenja misica vagine i stvarno je mnogo bolje nego kad jеbes normalno

:lol: :D

ja i dalje ne razumem sta to u krevetu moze narocito kreativno da smisli neko ko ima iq130 u odnosu na nekog ko ima iq100. ne znaci da ce neko ko se bavi naucnoistrazivackim radom bolje istrazivati i moje telo... ostajem pri stavu da se najbolje yebu najosecajniji, najsuptilniji i najpotentniji a ne najpametniji. i da rekla sam rec na y... :D
 
Hmmm... da li su inteligencija i mastovitost povezani... kao sad ce inteligentniji biti mastovitiji, kreativniji, slobodoumnijih i raznovrsnijih shvatanja... mada opet mozda i jeste povezano... jer balvan je balvan u svemu... mada ne mora da znaci...

Drugo, inteligentniji ljudi ipak imaju vecu mogucnost razumevanja, citanja osobe... njenih zelja potreba i osecanja... pa su time i sposobniji prilagoditi se istim... i tu je definitivni veliki plus za inteligentne...

Trece, ko jos zeli imati neinteligentnu osobu pored sebe? Zar se prema takvim osobama ne javlja kako licni tako i prezir okoline... Mislim sa tim/ok tukom si bio/la... Sto stvara i prirodnu odbojnost i nepostovanje takvih ljudi...Opet plus za inteligentne...

No opet inteligencija u sexu nije kljucni i najbitniji faktor... jer kakav je ko u sexu zavisi i od niza drugih osobina... kako fizickih tako i uticaji iskustava, vaspitanja, okoline... pa cak i prirodne, urodjene sposobnosti za prepustiti se, uzivati... ono sto neki nazivaju SQ... ako ne gresim... taj pojam je i meni jos uvek nov...
 
Petar_Pan:
Hmmm... da li su inteligencija i mastovitost povezani... kao sad ce inteligentniji biti mastovitiji, kreativniji, slobodoumnijih i raznovrsnijih shvatanja... mada opet mozda i jeste povezano... jer balvan je balvan u svemu... mada ne mora da znaci...

Drugo, inteligentniji ljudi ipak imaju vecu mogucnost razumevanja, citanja osobe... njenih zelja potreba i osecanja... pa su time i sposobniji prilagoditi se istim... i tu je definitivni veliki plus za inteligentne...

Trece, ko jos zeli imati neinteligentnu osobu pored sebe? Zar se prema takvim osobama ne javlja kako licni tako i prezir okoline... Mislim sa tim/ok tukom si bio/la... Sto stvara i prirodnu odbojnost i nepostovanje takvih ljudi...Opet plus za inteligentne...

No opet inteligencija u sexu nije kljucni i najbitniji faktor... jer kakav je ko u sexu zavisi i od niza drugih osobina... kako fizickih tako i uticaji iskustava, vaspitanja, okoline... pa cak i prirodne, urodjene sposobnosti za prepustiti se, uzivati... ono sto neki nazivaju SQ... ako ne gresim... taj pojam je i meni jos uvek nov...
jel ti mislish da si inteligentan u sexu??
p.s. pogledaj moju slicicu , stavila sam :)
 

Back
Top