Info Subotice

:wink:
dali ima neki bolji grad sem subotice???
ja mislim da je subotica omileni grad u mojoj mladosti/
a kako se to vama cinuiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :?: 8)
 
cenim svoje prijatelje suboticane a suboticu izuzetno volim kao grad.
i ne mrzi me da odem ka kafu u "antikvarijum", da prosetam jedan krug oko palica i da se vratim u bg.
da mogu da biram gde bih da zivitm, su, bez dvoumljenja.
 
Subotica je moj grad, bila sam kod kuce avgusta pa nakon toga u novembru, ove godine ne znam da li cu stici ali zamisljam vas u centru, dobro bi bilo skoknuti kuci, popiti kaficu sa prijateljima.
:wink:
 
GagaCarica:
konacno neko ko ima lepo misljenje o ovom gradicu:)...ja ne kontam suboticane koji blate svoj grad(a ovde ih ima bass dosta) :(
Isti problem imamo i mi iz NS-a(sta da se radi...), ali to nikako ne mogu biti ni Novosadjani ni Suboticani.Inace, kao i svi Novosadjani, ja VOLIM SVOJ GRAD, a tudje gradove postujem.
 

Ne mogu da verujem da su suboticani toliko "zaostanuti" (kako bi rek`o neko odavle), te ne umeju nista novo da smisle, vec se ove teme vrte od pre Isusa...ccc...strasHno...A da vas pitam: Aman ljudi po koliko godina imate, 7?, 8?...umete li da koristite komp, net...i statijaznam vec??? Bas i ako vam nedostaju ideje, pogledajte ostale gradove...Ma mi smo ti brate obicna selendra (u pravom smislu te reci) bar sudeci po ovome sto se cita na ovom forumu. Toliko od mene. Btw imam 45 godina. (Da l` se to vidi...aa?). Aj` sad...vi ste na redu... :wink:
 
Ja imam samo 5 godina manje nego ti, ali uporedi moj tekst sa tvojim, pa vidi ko gde spada.I po čemu sudiš da su (smo) "zaostanuti"?Smisli i ti nešto novo, umesto što kritikuješ.Ne ljuti se, ja ti samo želim sve najbolje! :D
sneg:

Ne mogu da verujem da su suboticani toliko "zaostanuti" (kako bi rek`o neko odavle), te ne umeju nista novo da smisle, vec se ove teme vrte od pre Isusa...ccc...strasHno...A da vas pitam: Aman ljudi po koliko godina imate, 7?, 8?...umete li da koristite komp, net...i statijaznam vec??? Bas i ako vam nedostaju ideje, pogledajte ostale gradove...Ma mi smo ti brate obicna selendra (u pravom smislu te reci) bar sudeci po ovome sto se cita na ovom forumu. Toliko od mene. Btw imam 45 godina. (Da l` se to vidi...aa?). Aj` sad...vi ste na redu... :wink:
 
A gde je to kritika zabranjena? Mislite li da se to sto ste Vi napisali (trudeci se da umotate u celofan, nazalost) zove nekako drugacije?! Ja sam samo cinjenicno kritikovala,(jer pogledajte druge gradove na forumu) suboticane, gde naravno ubrajam i sebe, za razliku od Vas nikoga licno...O mojim "nekim doprinosima" na subotickom forumu mogu da pisu osobe koje znaju kada sam i koliko novih tema postavila (o cemu Vi naravno niste obavesteni, propusta li?). Da, zaista je izmedju nas 5 godina razlike i ako pozurite mozda ce te ih nadoknaditi. 8)
 
Svoju "neobaveštenost" o tvojim doprinosima forumu ne smatram propustom, već nedostatkom vremena i para za bacanje na internet.Isto tako ne gubim vreme na zavirivanje u tuđe dvorište (druge gradove).I kritika nigde nije zabranjena, ako je dobronamerna, a svugde poželjna, ako je konstruktivna, a ne kritizerstvo. A, što se tiče razlike u godinama, mislio sam samo vremenski, a ne na vređanje!I, na kraju, ono što ti nazivaš "celofan" ja zovem "kultura izražavanja".Dozvoli da nam se mišljenja razlikuju, može?Hvala unapred, i puno sreće u životu i radu! :wink:
sneg:
A gde je to kritika zabranjena? Mislite li da se to sto ste Vi napisali (trudeci se da umotate u celofan, nazalost) zove nekako drugacije?! Ja sam samo cinjenicno kritikovala,(jer pogledajte druge gradove na forumu) suboticane, gde naravno ubrajam i sebe, za razliku od Vas nikoga licno...O mojim "nekim doprinosima" na subotickom forumu mogu da pisu osobe koje znaju kada sam i koliko novih tema postavila (o cemu Vi naravno niste obavesteni, propusta li?). Da, zaista je izmedju nas 5 godina razlike i ako pozurite mozda ce te ih nadoknaditi. 8)
 
Vi meni Ti, ja vama Vi...toliko o kulturi izrazavanja, a citanje "misli" i na drugim forumima je pozeljno, mladji sugradjanine, a ne virenje u tudje dvoriste. Razumem ako nemate para ni vremena da provodite ovde, a ako zelite da stedite, prvo krenite od reci...jer one se najlakse rasipaju i gube. (kada Vam budu zatrebale, budite uvereni da ih necete imati dovoljno, bar ne one koje su vredne). :idea:
 
Kao prvo, ja kažem "Vi" onome za koga mislim da zaslužuje.To ne povezujem sa kulturom izražavanja, već sa ličnošću, sa kojom komuniciram.Ne želim da dužim ovu besmislenu priču, a za moje reči se ne bojte, imam ih dovoljno, kad mi zatrebaju.Ono o rasipanju je dobra tema i vama za razmišljanje.Ja reči ne merim vagom, već glavom.Više cenim njihovo značenje, nego količinu.E, u tome ste slabiji, pa ću samo da vas pozdravim sa "zbogom", uz preporuku da meni ne treba čitati misli, već ih, jednostavno, pročitati na monitoru.Sa osobom, koja ima previše visoko mišljenje o sebi, teško je voditi ravnopravan dijalog.Puno sreće!P.S. Oprostite, možda je trebalo ono "vi" da pišem sa velikim "V"?Ne morate mi odgovoriti...
sneg:
Vi meni Ti, ja vama Vi...toliko o kulturi izrazavanja, a citanje "misli" i na drugim forumima je pozeljno, mladji sugradjanine, a ne virenje u tudje dvoriste. Razumem ako nemate para ni vremena da provodite ovde, a ako zelite da stedite, prvo krenite od reci...jer one se najlakse rasipaju i gube. (kada Vam budu zatrebale, budite uvereni da ih necete imati dovoljno, bar ne one koje su vredne). :idea:
 

Back
Top