Info Subotice

Partyholic:
Pa ni Somborci nemaju preterano lep naglasak(pogledajte Zvonka Bogdana),dok za ribe moram reci da u svakom gradu zamisljaju ko da su u Beogradu... Pa i u Somboru...A najbolje devojke su u Novom Sadu,mada su te devojke studenti iz drugih gradova i to najvise Subotice,Zrenjanina...

Ма који Звонко Богдан. :lol: Он је овде као Буњевац, а у ствари Хрват када оде преко. 'ебо њега... Обичан љигавац.
 
DukeofSerbia:
. Остаје још Енгелсова. :razz:

Misliš Ulica Matije Korvina? Baš tamo izlazim u Beer & co. Živa svirka, vikendom i do 4h, bluz, džezerica, rok 70tih...Nije loš ni Gentlemen pub...u Pala Papa, na krivini, imaju izvrsnu kuhinju i muzika je super.
Subotica JESTE naj grad u Srbiji, kritika ili hvala, samo argumentovano. Postoje mesta za izlaske za svačiju dušu...mesta gde se može ostajati do ujutro, grad je čist, ljudi se, uglavnom, pridržavaju pravila ponašanja ne samo u saobraćaju. Nedostatak zelenila u samom jezgru je moja zamerka gradu. I na kraju, ne manje važno, rođena sam subotičanka :wink:
 
Partyholic:
U Subotici vise nemas gde ni da izadjes,jer sve se pretvara u banke...Jedino malo da odes u setnju do Palica. Nije ti losa tema,mogla bi posebno da je zapocnes...
Pozdrav svima ja sam novi ovde i imam nesto da kazem na ovu temu.Partyholic je po meni potpuno u pravu,centar Subotice vise nije kao pre,potpuno je dosadan za izlaske i provod :cry: mnogo je npr.zanimljiviji Sandor ili neka predgradja za nocne izlaske po kaficima.Opeustenija je atmosfera i nema osoba koje se foliraju ili koje su previse fensi.To je bar moj utisak :)
 
Meni je sa mojim društvom svugde dobro. Opredeljujemo se što se tiče muzike u zavisnosti od raspoloženja. Iako uglavnom svi slušamo rok 70tih, bluz i džez, dešava nam se da nam prija i "ruzmari još nosim na reveruuuuuuuuuuu u džepu mi burma da joj daaaaaaaam...". Hahaha
 

Back
Top