Frizeraj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Selena

Ističe se
Poruka
2.682
.......e pa dragi moji, dobro došli u moj frizeraj......:-D
Usluga će biti na nivou, od kafe i slatkiša, preko najnovijih tračeva i pričuckanja, frizure najmodernije, cene individualne................:-D
Ako bude potrebe tj. posao se bude razradio, rado ću potražiti još nekoga da mi pomogne......
Do tada, izvolite i uživajte..........:-D
 
Evo tigar ce da ti da pa ti sisaj do mile volje
a115.gif
 
Hvala na ponudi za treniranje, neću odbiti, šišanje mi je ionako slaba strana,pa dok se budem učila, budi siguran da ćeš ostati ćelav...................:-D
 
ja kao dolazim na otvaranje i uvek kad se dolazi u novu radnju bacaju se sitne pare - da krene pos'o... znaci, sa vrata bacam pare: caaaannnggggrrrrrrr.... zdravo selena, nek' ti je sa srecom... ti dodjes da me poljubis... cmok, cmok, cmok... ne u usta, batka_mijo... :-D zezam se.. ljudi, ja putujem danas... sta hocete da vam donesem?
 
Naravno da ne šišam sama sebe, već druge...............:-D
A ti barabo možeš mi biti učenik, znaš, kao one devojčice u frizerskim salonima, pereš kosu i tako to.........dodaješ viklere, meteš salon................stavljaš one čepove na uši bakicama pre nego što sednu pod haubu i eto..................:-D
Zadovoljan?
Zorice, rekla sam da je naplata individualna, tako da može i na crticu.....................pa nisam ja stipsa..........
 
Selena:
.......e pa dragi moji, dobro došli u moj frizeraj......:-D
Usluga će biti na nivou, od kafe i slatkiša, preko najnovijih tračeva i pričuckanja, frizure najmodernije, cene individualne................:-D
Ako bude potrebe tj. posao se bude razradio, rado ću potražiti još nekoga da mi pomogne......
Do tada, izvolite i uživajte..........:-D

Ja bih samo kafu ako može?.........a posle....pa hm videćemo................ 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top