Usisivač- LG ili Gorenje, ili...?

Dinna

Zainteresovan član
Poruka
318
Moram da kupim usisivač-stari je preminuo, pa ne mogu da se odlučim... Volela bih da kupim neki kvalitetan, tu negde do 8000 din. Ovaj LG košta 3600 din, 1500 W, usisna snaga mu je 320 W, a Gorenje je 5180, čini mi se 1600 W. Svidja mi se LG, ali što mu je tako niska cena u odnosu na Gorenje? Bojim se da mi se ne pokvari posle godinu dana ili mu pukne crevo, ili nešto treće... Kakva su vaša iskustva, šta biste mi savetovali? Hvala unapred!
 
Ja sam skoro uzela samsungov SC 7065 i da znas da sam odusevljena.
Moji ga u kuci zovu turbo dizel, odlicno usisava, nema onih kesa glupih sto moras da treses posle jednog usisavanja, doduse bio je oko 8000 u Tehnomaniji ali na karticu pa na rate, ne oseti se.
 
Ja imam neki Filipsov, a cim sam ga kupila polomio mi se neki deo kojim se pricvrscuje kesa, jer je napravljen od tako tanke plastike, kao kineske igracke. Katastrofa! A fazon je da se i mojoj kevi to isto polomilo, jer sam njoj kupila isti usisivac. Ne kupujte Filips!
 
dr:
Ja sam skoro uzela samsungov SC 7065 i da znas da sam odusevljena.
Moji ga u kuci zovu turbo dizel, odlicno usisava, nema onih kesa glupih sto moras da treses posle jednog usisavanja, doduse bio je oko 8000 u Tehnomaniji ali na karticu pa na rate, ne oseti se.
To i ja hocu, da nema kese... Stručno se zovu bagless( bezkesni, u slobodnom prevodu :-D ). Ovaj stari je imao kao neku plastičnu posudu i filter- istreseš posudu i filter i to je to.
Nego, nude mi neki Zepter za 600 jura (ne znam da li je to taj pajamacin, jebbo), može kažu i na 48 rata, a takodje i neki Fagor za 200 jura na 10 rata, sa nekim HEPA filterima
 
@dr...znam šta je to!!! savršeno za zalutale lego kockice:) ali svakako ima kesu za sitnu prašinu?
ja bi taj sa kutijom. uđe-izađe i gotovo:lol:
@ Dinna a šta kažeš ne radi sve? e sad me razočara...
ajde ti što ti nude,daj neki broj da ponude i nama:lol:
ej...jebbo je toooooo
 

Back
Top