Poredjenja

svasta... svako je individua za sebe... meni odgovaraju ljudi koji se uklapaju u neki moj sablon sklonosti, a to ne mora da znaci da ce oni medjusobno imati bilo kakve slicnosti.... :arrow: samim tim uporedjivanje nema nikakvog smisla....
 
pa sta znam, mislim da je dobro kad poredis bivse i sadasnjeg decka......prvo, iz razloga sto ako je sadasnji bolji u nekim stvarima u kojima su bivsi gresili, veoma je vazno da se ovo uporedi i primeti da je sadasnji bolji.....mislim da nikad do sad nisam osecala nostalgiju za bivseg decka, vec sam uvek usporedjivala i shvatala kako je sadasnji bolji u nekim stvarima......stariji kazu da moras da napravis nekoliko gresaka i da se naucis na njima kako bi znao da si sreo pravog/pravu i da cenis to sto si dobio....
 
sinnke:
Zene zasto bivseg trazite u sadasnjem?

Da li se to dogadja samo kad ste ostavljeni ili i kad ostavite?

Nije poenta u tome ko je koga ostavio, nego u tome da li josh uvek volite svog/ju ex i onda trazhite nekog ko lichi na njega/nju, kako bi vas i on/a chinio barem toliko srecnim kao ex........
 
Mlinski način okretanja u krug, najpouzdaniji je kod meljave kafe. Sindrom Vodenični točak, napustio sam, otkako me ostavila etotako. Poručio bih svakoj budućoj nesrećnici, koja bi se usudila da mi bude devojka: slatka nesrećnice, moja bivša devojka me je najviše volela oralno, obožavala analno, sve ostalo je za nju bilo, etotako banalno.

 

Back
Top