Predlog

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Moj sadasnji decko zeli da se snimi film naseg sexa
kad ga on stavlja u mene, kad radi ono, i zeli da se vidi kako ja uzivam, kako on uziva
meni se to ne radi, jako mi je glupo ali on zeli i ostaje pri toj doluci

od tada vlada neko zatisje
niti on predlaze sex a ni ja

sta biste vi uradile ili vi uradili pliz
 
To je stvar vaseg licnog dogovora ali mislim da ako jedno to ne zeli onda ne bi to trebali da uradite... Cak je i svinjski ucenjivati i forsirati...

Razmisli dobro prvo... da li mu potpuno verujes da taj film nikad nikom nece pokazati? Ako je tebi svejedno... a verujes mu onda mozes... Al u svakom drugom slucaju ... jock...
 
Petar_Pan:
To je stvar vaseg licnog dogovora ali mislim da ako jedno to ne zeli onda ne bi to trebali da uradite... Cak je i svinjski ucenjivati i forsirati...

Razmisli dobro prvo... da li mu potpuno verujes da taj film nikad nikom nece pokazati? Ako je tebi svejedno... a verujes mu onda mozes... Al u svakom drugom slucaju ... jock...

ja mislim da je to jedan deo privatan koji ne bi trebalo da se snima
jer svaki put je drugacije

tako sad cutimo oboje
 
bobba:
ja mislim da je to jedan deo privatan koji ne bi trebalo da se snima
jer svaki put je drugacije

tako sad cutimo oboje

Masturbacija je privatna, a sex drustvena igra. Opusti se i uzivaj te. Snimajte se , slikaj te ,radite bilo sta samo da bude uzbudljivo... 8-) I bichevanje dolazi u obzir ;)
 
bobba:
Moj sadasnji decko zeli da se snimi film naseg sexa
kad ga on stavlja u mene, kad radi ono, i zeli da se vidi kako ja uzivam, kako on uziva
meni se to ne radi, jako mi je glupo ali on zeli i ostaje pri toj doluci

od tada vlada neko zatisje
niti on predlaze sex a ni ja

sta biste vi uradile ili vi uradili pliz



Ostani pri svome, naravno. Ako je tebi neprijatno, nit ćeš ti uživati dok se snimate, niti će on onda imati pravu sliku vašeg odnosa.
 
Sve zavisi sta TI zelis i sta TI hoces, to i uradi. Ako vec od pocetka nisi odusevljena tim
predlogom i neckas se, sumnjam da ces se predomisliti. Ali dobro razmisli da ne bi
posle usledila npr. griža savesti kada raskinete.. 8-)
 
Ponudi mu u zamenu da vas naslika npr, mozda otkrije skriveni talenat. :-)
Snimanje, fotografisanje nikako. Da ste u braku onda je ok, trebalo bi da si bezbedna, ali momak i devojka, suludo je i pomisliti da to nece kad tad da se negde pojavi. I sta kad raskinete?
 
Ne znam, nije to nishta strashno, jedino bi mi bilo malo smeshno, jer je to sad kao popularno... Ja bi mu na to predlozila neshto malo originalnije....
 

Back
Top