O KRFU KONKRETNO

Videla sam ponudu za Agios Georgios koja mi deluje primamljivo. Isli bi avionom, suprug, ja i sin koji bi tada imao oko 20 meseci. Koliko sam ukapirala to je malo mirno mestasce, a ako bismo uzeli rent-a- car mogli bismo obici i ostalo. Vila Kapetan. Ne znam koji termin, mogli bismo od serdina avgusta pa do sredine septembra... Ima li neko iskustva sa ovom vilom, i sta nam preporucujete obzirom da idemo s klincem???!!!
 
pitanje!!!

da li moramo unapred da rezervišemo ferry ili nije problem naći mesta po dolasku u Igumenicu?

pošto na internetu, nema mesta za termin u junu kada smo mi planirali odlazak.

mislim, jel ovo što ima na netu celokupna ponuda ili nešto može da se nađe i van toga, jer bismo u suprotnom morali da pomeramo aranžman
 
pitanje!!!

da li moramo unapred da rezervišemo ferry ili nije problem naći mesta po dolasku u Igumenicu?

pošto na internetu, nema mesta za termin u junu kada smo mi planirali odlazak.

mislim, jel ovo što ima na netu celokupna ponuda ili nešto može da se nađe i van toga, jer bismo u suprotnom morali da pomeramo aranžman

Nema potrebe za rezervacijom, trajekti idu dosta cesto, na nekih dva sata otprilike i dosta vozila staje u njih, tako da slobodno krenite i ne razmisljajte o tome. :)
 
Vidim da je puno ljudi letovalo u Dasiji,pa me zanima da li eventualno neko zna nesto o vili Dimitra...u agenciji su nam rekli da je 500m od plaze,pa me zanima da li je tih 500m mozda uz brdo i da li je stvarno tolika udaljenost ili mozda i veca ?!
 
Cena rent a car-a se razlikuje od mesta do mesta. Mi smo za tri dana platili 65 evra u Dasiji. U drugim mestima je do 90 (za tri dana). Motori su 12 do 15 evra. Ne treba ti međunarodna vozačka, samo pasoš i vozačka.

Hvala ti puno!:)Ja cu najverovatnije ici ili u Dasiju,ili u Ipsos...
Jel mozes samo da mi kazes preko kog si iznajmljivao,cisto da ne lutam,i ne bacam pare ako ne moram?:)
 
Hvala ti puno!:)Ja cu najverovatnije ici ili u Dasiju,ili u Ipsos...
Jel mozes samo da mi kazes preko kog si iznajmljivao,cisto da ne lutam,i ne bacam pare ako ne moram?:)

Idi u Dasiu. Vidim da je neki kude ali proveli smo se divno tamo. Ima prelepu plažu, kraj Čendris hotela, punu zelenila i sa svom pratećom infrastrukturom (tuševi, kabine, bazen,WC, ležaljke, restoran....) koju možete nesmetano koristiti bez obzira što niste gosti hotela.
Rent a car ćeš naći na glavnoj ulici, preko puta ulaza u Čendris. Zaboravio sam kako se zove.
Tamo smo bili u julu i ko što rekoh, mesto je odlično za porodični odmor. Grad Krf je blizu, a i dobra je baza za obilazak ostatka ostrva.
Prijatan boravak i srećan put.
 
Ima prelepu plažu, kraj Čendris hotela, punu zelenila i sa svom pratećom infrastrukturom (tuševi, kabine, bazen,WC, ležaljke, restoran....) koju možete nesmetano koristiti bez obzira što niste gosti hotela.

bluebox,
kad već pominješ Čendris hotele...., zanima me da li si koristio te njihove usluge ili ti je samo poznato da je dozvoljeno korišćenje bazena, tuševa... tj.da li postoji neki protokol kod korišćenja pomenutih usluga?
 
bluebox,
kad već pominješ Čendris hotele...., zanima me da li si koristio te njihove usluge ili ti je samo poznato da je dozvoljeno korišćenje bazena, tuševa... tj.da li postoji neki protokol kod korišćenja pomenutih usluga?

Plaža je u okviru hotelskog kompleksa, i na nju nesmetano ulaze i turisti iz celog mesta i koriste navedene sadržaje. S obzirom da je hotel duž cele plaže, i mora se zaobilaziti da bi se došlo do plaže, osoblje hotela nije pravilo problem što smo u dolasku i odlasku sa plaže prolazili kroz hotel. Čak smo i ležalke koristili za Џ ( u prepodnevnim satima kad na plaži nema gužve)
Uzgred, jesu l počeli da vraćaju pare od karata za Depeche?
 
Poslednja izmena:
Ćao drugari, Ja sam prošle godine u avgustu bila u Agios Georgios(južni),preko Fudeksa.Evo mog iskustva mozda nekom bude od koristi:
-autobusi su super,put naporan ali može da se izdrži.Kad se stigne ukrcava se na trajekt i putuje dalje.Što se samog mesta tiče,seoce,sa jednom ulicom koja je galvna i tu ima kafića,par prodavnica koje i nisu nešto snabdevene al može da se preživi,prodavnice sa raznim đžiđža-biđžama,jedna ili dve diskoteke,u kojoj su ludi englezi i nemci i koji pevaju do pet ujutru karaoke! Mi smo bili smešteni u koći Viktor I ili dva(nemogu da se setim)a isti je đavo,koja je minimalno opremljena,ali čisto! Problem koji smo mi imali a to je da je kuća smeštena na ulici i da je udaljena od diskoteke 100m,pa sad vidite dal ćete moći spavati od karaoka,ja sam ludela svih jedanaest noći,pritom iznad tebe su manijaci koji su 24sata bili pijani,znači ako neko ide u tu kuću a hoće odmor nek se pozdravi u startu.To se odnosi i na sve kuće koje su u toj glavnoj ulici. Neko je pomenuo kuću kapetan,ne znam kakav je smeštaj ali je jako daleko,i ako nemate kola ili motor:thumbdown:,šta da vam kažem.Udaljenost mora od svih kuća jeste 50m ali tu se ne možete kupati,plaza je 1km od naše kuće znači Viktor i to je ta plaža koja je raj,ogromna, čista nema gužve,voda prelepa,topla.Postoji i druga plaža koja je na početku seoceta,nije mi se dopala jel je puna algi i nekako je natrpana! Jedan dan možete otići do plaža pešaka ali vec drugi i teći i sve ostale hm,pa ne baš ukoliko ne volite pešačenje na 40 stepeni! Eto to je to moje ocena je bila 4+,jer kad odete na plažu i vidite to more čisto,i plažu sve zaboravite!! Eto to je to,nadam se da sam vam pomogla! A da bez kola ništa ako ne želite da ostanete u selu svih 10dana! Ostrvo je prelepo,kako i grad Krf:obavezno srpska kuća,Vido...Pozdrav:bye:
 
Plaža je u okviru hotelskog kompleksa, i na nju nesmetano ulaze i turisti iz celog mesta i koriste navedene sadržaje. S obzirom da je hotel duž cele plaže, i mora se zaobilaziti da bi se došlo do plaže, osoblje hotela nije pravilo problem što smo u dolasku i odlasku sa plaže prolazili kroz hotel. Čak smo i ležalke koristili za Џ ( u prepodnevnim satima kad na plaži nema gužve)
Uzgred, jesu l počeli da vraćaju pare od karata za Depeche?

Znam kako sve to izgleda, bila sam...nego nisam koristila te hotelske usluge, pa me zanimalo jer postoji neki protokol ulaska na bazen... videla sam da postoji i bioskop na otvorenom, ali nikada kada sam se tu zadesila nisam videla da nešto negde piše, a i niko sa foruma nije to pominjao, pa sam zato eto pitala...
Karte se vraćaju valjda zvanično od danas...
pozzzzzzzzzz
 

Back
Top