Individualne granice flerta ?

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Kada smatrate da treba da stanete sa flertom, ako ste vec u vezi sa nekim? Da li vas za kraj flerta opominje mozak ili nesto drugo?
Za one koji nisu u vezi - mozete li da ukapirate na pocetku poznanstva sa nekim da li taj/ta hoce samo flert ili nesto vise, i, ako možete, na osnovu čega to prosudjujete?
Uživate li u flertu ili vam je bitna samo akcija ?
 
ja uzivam u flertu, to mi je nekako urodjeno, i tako nekad ljudi pomisle da flertujem zato sto mi se svdijaju, a ja ustvai flertujem zato sto je to deo mog karaktera. ali srecom sve dosad, sam mogla lepo da pojasnim i prekinem s flertom kad stvarno nisam zelela vezu s tim ljudima. kad sam s nekim u vezi i tad flertujem, i to obicno radim ispred decka (pa sta cu kad mi je to urodjeno?), ali cela fora je da nadjes decka kome nece smetati da gleda kako flertujes s drugim muskarcima...........
 
Ne mogu da ukapiram šta neko hoće, istina, nemam pojma. Ni flert ne prepoznajem u startu.
Ali brzo odustajem, i kada odustanem to je konačno. Mislim, ako taj neko ne ukapira šta hoću, ili ukapira pa me iskulira. Mada ne znam razliku ni tu.
U zadnje vreme mi se jako često dešava da me startuje neko sa pričom kako "ima devojku", omg, kako to ne kapiram.
Recite mi vi šta da mislim, stvarno ne kapiram, eto glupa sam i naivna.
Mislim, ako vas takvih ima u tom broju :shock: onda sam stvarno razočarana... :(
Opcija jedan: on zaista ima devojku i hoće da razgovara sa mnom drugarski i da se druži sa mnom. OK, možda, samo zašto se onako ponaša, ne baš "drugarski", i zašto nije odabrao druga pored mene, da se sa njim druži?
Opcija dva: nema devojku nego mu je to standardna žvaka, da se ne bi osećao jadnički (jadan sam što nemam devojku, a više vredim ako je imam) - nemam komentara :roll:
Opcija tri: ima devojku i traži neku sa strane, i napred objavljuje da nema nameru da je ostavi, već da mu ova sa strane služi za razonodu.

Onda se pitate zašto se devojke dokazuju?
Ovo je najžalosnija opcija. Ne zato što "ima zadnje namere" :mrgreen:, nego zato što nema poštovanja prema svojoj devojci, i zato što ga nema prema meni. Mislim da bi mi bilo draže da ćuti, tj. da ne kaže "imam devojku, ja sam ebeni qronja, ebem svaki dan, pa ćeš da vidiš s kime imaš posla" :roll:
Raspisala sam se, trebala sam da otvorim temu, da vidim da li se ovo dešava samo meni, ili i drugima. Ko zna, možda privlačim kretene.
 
flertujem otvoreno uglavnom kad sam slobodna..valjda tako potvrdjujem sebi da nisam bas za staro gvozdje:wink:

prestajem kad vidim da se stavr uozbiljuje, ako mi nije do uozbiljenja..ili da me neko shvata ozbiljno, a ja se zezam...ne volim da lozim ljude na prazno, pa se brzo sklonim...

volim da flertujem sa mangupima kojima je sve ravno do mora..pa posto je i meni ravno, lepo se zabavljamo..igre bez granica..od toga nikad ne bude nista, al je zanimljivo...

kad mi se neko zaista dopada, smotam se ko sajla..i ne flertujem:D smijurija:lol: :lol: :lol:
 
SINDI:
flertujem otvoreno uglavnom kad sam slobodna..valjda tako potvrdjujem sebi da nisam bas za staro gvozdje:wink:

prestajem kad vidim da se stavr uozbiljuje, ako mi nije do uozbiljenja..ili da me neko shvata ozbiljno, a ja se zezam...ne volim da lozim ljude na prazno, pa se brzo sklonim...

volim da flertujem sa mangupima kojima je sve ravno do mora..pa posto je i meni ravno, lepo se zabavljamo..igre bez granica..od toga nikad ne bude nista, al je zanimljivo...

kad mi se neko zaista dopada, smotam se ko sajla..i ne flertujem:D smijurija:lol: :lol: :lol:
eto, Sindi vam je mene opisala. ;)
 
Cupavka:
...
Uživate li u flertu ili vam je bitna samo akcija ?
00013227.jpg


:)
 
Ako sam u vezi sa nekom... onda sebe nekako prisilim da ne flertujem jer znam da bi takvo ponasanje nju povredilo...

Uvek je cilj flerta sex... uvek... Kome to nije cilj taj je za mene bolestan u mozak...al to je naravno samo moje misljenje... mislim sta moze da bude... dokazivanje sebe kao ribe/baje (to znaci kompleksi) ili vuci nekog svesno za nos(idiotizam)...

Prestajem sa flertom kad prestanem to da zelim... kad osetim da ona ne zeli... ili kad trenutno tim flertom ne zelim da povredim neku drugu... ili kad zelim da napravim pauzu da razmislim...
 
Petar_Pan:
Ako sam u vezi sa nekom... onda sebe nekako prisilim da ne flertujem jer znam da bi takvo ponasanje nju povredilo...

Uvek je cilj flerta sex... uvek... Kome to nije cilj taj je za mene bolestan u mozak...al to je naravno samo moje misljenje... mislim sta moze da bude... dokazivanje sebe kao ribe/baje (to znaci kompleksi) ili vuci nekog svesno za nos(idiotizam)...

Prestajem sa flertom kad prestanem to da zelim... kad osetim da ona ne zeli... ili kad trenutno tim flertom ne zelim da povredim neku drugu... ili kad zelim da napravim pauzu da razmislim...

Ne bi povredio tvoj flert onu tvoju devojku koja ne vidi kao cilj toga seks, a takvih ipak ima, da znas, i nisu bolesne.
 
U, bre , Petre, mislim da puno propustas u zivotu sa ovim stavom :).
A, mozda si ti u pravu, mozda, bas puno propustaju oni koji misle drugacije :)). Ko zna...
Nego, cini mi se da ti ipak imas vise toga zajednickog sa nekima sa kojima se glasno nisi slagao na ovom forumu :)
 
Nije Pero bash tako, prosto ima zena koje pored sebe imaju muskarca i bash tad im je zanimljivo da flertuju i nishta vishe...Jednostavno zele da znaju da su i dalje pozeljne. Isto tako ima zena koje kad nadju srodnu dusu se ugoje, otrombolje...Nishta strashno, mada je ova prva varijanta bolja
 
Cupavka:
U, bre , Petre, mislim da puno propustas u zivotu sa ovim stavom :).
A, mozda si ti u pravu, mozda, bas puno propustaju oni koji misle drugacije :)). Ko zna...
Nego, cini mi se da ti ipak imas vise toga zajednickog sa nekima sa kojima se glasno nisi slagao na ovom forumu :)
Naravno da propustaju...
A nemoj vise ni u ludilu da me poredis sa tim .... cvekom...
Ja nikad nisam radio onakve grozote koje je on radio niti bi mi pale na pamet u zivotu... Ipak su neke stvari i za policiju...
 
neogeo:
Nije Pero bash tako, prosto ima zena koje pored sebe imaju muskarca i bash tad im je zanimljivo da flertuju i nishta vishe...Jednostavno zele da znaju da su i dalje pozeljne. Isto tako ima zena koje kad nadju srodnu dusu se ugoje, otrombolje...Nishta strashno, mada je ova prva varijanta bolja
Pa ja lepo zamolih takve da mi ne oduzimaju moje vreme... Sta ima nekom da budu pozeljne kad ne zele nista... Ja ako mi je pozeljna ja zelim...
Mislim da samo frigidne zene mogu da imaju taj trip da flertuju a ne zele nista... :lol: Salim se, al ipak nek me se prodju...
 

Back
Top