www.theguardservices.com i resenje prethodnog...

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
e ovako....pre 2 dana mi se pojavio isti problem kao sto je imao covek u temi "iritirajuci Spywere",ili tako nesto,na tri strane je bilo...prozori koji mi iskacu u donjem desnom uglu ekrana koji preporucuju programe za otklanjanje spywera (a u stvari su to lazni programi,vi u stvari nemate virus,a kad skinete free verziju,on vam nadje 20ak komada,da bi vi kao kupili program) uglavnom,vec analizirana tema,znamo sta su lazni spywear-ovi....e sad,ja sam ga otklonio tako sto sam otisao na zvancinu stranicu mog licenciranog antivirus programa F-Secure (koji nije uspeo ovo da pocisti),na serch ukucao MalwareWipe(naziv programa koji mi se nudi) i izasao mi je tutorial sa alatkom koja se koristi za otklanjanje ovoga...uradio sam to,problem je nestao,pop-up prozora vise nema,pa vam predlazem da uradite isto...medjutim,ostao je jos jedan deo problema,koji izgleda nije povezan sa ovim,naime kada otvorim Internet explorer,odmah mi ucitava stranicu iz naslova...promena Home page-a ne uspeva naravno,a u pitanju je reklama za MalwareWipe i Pest Trap...kako da otklonim ovaj problem,pomozite,ja sam vama dao resenje za prethodni...
 
Mozes probati sa programom koji cisti djubre sa interneta a besplatan je ccleaner.Mali program koji je mnogima pomogo pa probaj sa njime.Inace ako to ne uspe onda spywaredoctor pa skeniraj sa njime.Inace u pitanju je kradljivac browsera.Njega sigurno ubijas sa Hijack This besplatan skeniras kom i vidis ako se malo razumes jednostavno obrises.A mozes i da posetis sajt gde imas detaljna upustva www.supersajt.com
 

Back
Top