KAD CE NOVI GTA????

sto brate,krajnje zanimljivo okruzenje za ovakav tip igre.
valjanje kokte,tekila & co.
:lol:
a da posle njega dolazi GTA Tokio,gde cete biti clan Jakuza.
to sam prosle godine citao na nekom gaming sajtu.
 
Zool:
sto brate,krajnje zanimljivo okruzenje za ovakav tip igre.
valjanje kokte,tekila & co.

a034.gif
 
Zool:
a da posle njega dolazi GTA Tokio,gde cete biti clan Jakuza.
to sam prosle godine citao na nekom gaming sajtu.

I ja sam cuo ovakve glasine. Mada ne zna mozda je to bilo samo necije ngadjanje ili trac. Mislim da je ovo prilicno dobra ideja.

P.S Sta mislite o GTA:Srbija (ne mislim na grupu vec na lokaciju igre)
 
Извињавам се за овај смајли,али то је јаче од мене :) Ајмо редом....

Јужна Америка...Колумбиа...Земља којом влада криминал...Главни град Богота...Град на реци Мети...Беда...Сиромашни људи...Мафиа на све стране...И шта је ту добро за ГТА?ГТА је увек био скандалозан,ефикасно показујући на најгори шљам развијених земаља...Америка,Енглеска...ГТА је показао шта значи живот у гету,живот без икаквих права....И шта ће онда ГТА у Колумбији?Сви знамо приче о тој земљи...Месечно 2000 отмица....500 убистава....Дрога...Проституција....Превише је то очигледно за ГТА...Али Токио,најмодернији град на свету,срце технолшки развијеног Јапана....Чист Јапан...Добар Јапан....ГТА у Јапану...Криминал у Јапану...ТО је место за нови ГТА....
 
Miki 13991:
Извињавам се за овај смајли,али то је јаче од мене :) Ајмо редом....

Јужна Америка...Колумбиа...Земља којом влада криминал...Главни град Богота...Град на реци Мети...Беда...Сиромашни људи...Мафиа на све стране...И шта је ту добро за ГТА?ГТА је увек био скандалозан,ефикасно показујући на најгори шљам развијених земаља...Америка,Енглеска...ГТА је показао шта значи живот у гету,живот без икаквих права....И шта ће онда ГТА у Колумбији?Сви знамо приче о тој земљи...Месечно 2000 отмица....500 убистава....Дрога...Проституција....Превише је то очигледно за ГТА...Али Токио,најмодернији град на свету,срце технолшки развијеног Јапана....Чист Јапан...Добар Јапан....ГТА у Јапану...Криминал у Јапану...ТО је место за нови ГТА....


To za Tokio je, generalno, super ideja...Mozhda tamo naidjemo i na neke Srbe...Znate kako se kazhe:Srbija do Tokija... :-D lol///
 

Back
Top